695 Shares 6984 views

Rosyjski kolorze lapdog: charakter, zdjęcia i opinie

Mały dekoracyjny pies – Rosyjski kolor lap pies – przyjazne usposobienie jest inny i piękne włosy falowane z parzystą kolorze bez plam. To nigdy nie jest biały, w przeciwieństwie do francuskiego, Hawana, maltańskich lapdogs.

pochodzenie rasy

Rosyjski kolorze lapdog – stosunkowo młoda rasa. Jej pierwsze przedstawiciele nieokreślonym pochodzeniu pojawił się w Leningradzie w latach 50-tych, nie miał żadnych dokumentów i szlachetne korzenie. Przodkowie tych gatunków prawdopodobnie miał Shih Tzu, francuski lap psa, Lhasa apso ,.

Małe, słodkie, z wyraziste oczy, te psy znalazły swoich wielbicieli, a na początku lat 60-Kynologicznego rozpoznawane ich jako odrębnych grup ras. Szczenięta rosyjskie kolorowe lapdogs urodziły się białe, odrzucone i nie przebywać w hodowli. Zatem hodowcy mają nowoczesny charakterystyczny kolor lapdog.

Opis gatunków

Rasa psa okrążenie rosyjski kolor wyróżnia się jej kolor, który spełnia najwyższe wymagania. Wełna jest miękka, jedwabista, lśniące, gęste podszycie. Szczególnie cenione zapadka posiadające włosy loki. Kolor może być dowolny jednolity kolor inny niż biały i punktowane.

W jaki sposób rosyjski kolorowe lapdog? Zdjęcia pokazują, że jest to mały, nie wyższej niż 26 cm, pies o harmonijnej budowie ciała. Kufa krótka, z okrągłymi brązowych oczach, opadanie uszu. Ogon zakręcony włos jest urządzony z długimi włosami.

Kolor okrążenie pies może być czarny, żółty, brązowy, kremowy, szary, czerwony, czarny i niebieski i tan. Ciekawą cechą tej rasy – w pierwszych latach życia pies może zmienić kolor, na przykład, z czarnego na szary lub czekolada.

charakter

Rosyjski kolor lap dog – pies kochający towarzysz. Łatwo jest dostać się wraz z dziećmi w każdym wieku, zabawny i wymaga stałej komunikacji. Jak w przypadku każdego psa do towarzystwa, a nie jak długo być sam.

Pomimo niewielkich rozmiarów, Bichon zaskakująco hardy, i może sprawić, że firmę na długie spacery, a nawet małą wycieczkę.

Rosyjski kolor lap pies bardzo mądry. Trzeba miękki uchwyt, nie toleruje chamstwa, kar cielesnych. Staranne leczenie jest nie tylko uczyć się tradycyjnego zespołu, ale także nauczyć się kilku sztuczek, które zadowolą gospodarza i gości.

Lapdog jest idealny dla dużej rodziny, a dla jednej osoby. Jest idealnym towarzyszem dla osób starszych. Ten piesek jest bezinteresowna miłość do właściciela.

pielęgnacja

W przyszłych właścicieli rosyjskich kolorowych lapdogs są często pojawia się pytanie – jak dbać o tego psa. Jak dbać o zwierzę obejmuje Self Care z włosami, przycinanie pazurów, czyszczenie zębów, skór, procedury i doskonale higieniczne.

W rzeczywistości, dbać o długie włosy miękkim spaniel łatwe. Aby uniknąć bałaganu i splotów grudki, wystarczy przeczesać psu 3-4 razy w tygodniu, a raz na 2 tygodnie (co najwyżej) umyć go specjalnym szamponem dla lapdogs. Jeśli regularnie wykonywać te proste wymagania, prawdopodobieństwo splotów jest minimalne. Inną zaletą jest jego okrążenie pies zdrowotnej. Silny, energiczny, aktywny pies nie będzie powodować wiele problemów do właściciela.

żywność

Przede wszystkim, władza rosyjska kolorowe lapdogs powinien być harmonijny i zrównoważony. Te małe psy uwielbiają jeść, a jeśli nie kontrolują tego problemu, może pojawić się z nadwagą. Można wybrać lub stworzyć specjalne menu spożywcze z produktów naturalnych.

Jeśli zdecydujesz karmienia sucha karma gotowa, następnym mieć swojego zwierzaka mają zawsze dostęp do świeżej wody, należy przestrzegać przepisów dotyczących pakowania, z uwzględnieniem potrzeb indywidualnego psa, wprowadzają nową żywność uważnie obserwować pod kątem objawów ewentualnych alergii.

Jeśli zdecydujesz się karmić naturalkoy pies, nie należy zapominać, że zwierzęta nie mogą jeść z dodatkiem soli i przypraw, więc trzeba gotować osobno dla niego. Najlepiej nadaje podroby, chude mięso, kasza gryczana i ryż, owoce i warzywa w ich surowej postaci. Nieodzownym elementem są również moc minerałów i witamin.

Po zakupie szczeniaka nie jest w pośpiechu, aby przenieść go do wybranego planu zasilania. Po raz pierwszy, musi być karmione w ten sam sposób, jak hodowcy. Nowa żywność może być tłumaczone po szczeniaka przyzwyczajony do domu i właściciela. Czy to powoli, uważnie śledzić reakcję na nowe produkty.

Nie zapomnieć o niektórych zasad żywienia zwierząt domowych:

  1. Nigdy nie pozwól, karmy dla psów z tabeli. To jest nie tylko szkodliwe dla zwierząt, ale także uczy go błagać.
  2. Nie oddają swojego zwierzaka słodycze i wędzone. Czekolada i kiełbaski – to nie jest coś, bez czego nie może zrobić psa.
  3. Trzymać się harmonogramu, niech jedzenie w tym samym czasie.
  4. Nie od razu niech pies forsownych ćwiczeń po jedzeniu.

szkolenie

Rosyjski kolor lap pies – towarzyski, zabawny pies. Ona potrzebuje miłości i stałej uwagi. Spędzać wystarczająco dużo czasu swojego zwierzaka, grać, aby go chodzić. Lap dog – psy są inteligentne, są bardzo wrażliwe i nie może tolerować chamstwa lub użycia siły.

Nawet takie małe psy potrzebują szkoleń i edukacji. Szczeniak powinien zacząć otrzymywać edukację od najmłodszych lat. On musi zrozumieć, gdzie jest jego miejsce do spania i wypoczynku, gdzie będzie jadł i odzyskać. Wraz z wiekiem, szczeniak musi przyzwyczaić się do chodzenia na ulicy i prosić.

Rasa psa lapdog rosyjski kolor opracowany straży instynkt, potrafi szczekać na wszystkich outsiderów, którzy przekraczać próg domu. Nie jest konieczne, aby pozwolić psu szczekać na próżno, aby zachowywać się niedopuszczalnie.

Ze względu na silne przywiązanie do ludzi nie toleruje lapdogs samotności. Pozostawione same sobie, szczeniak może żuć i rzeczy ruina, buty, paski tapety. Po pierwszym takim przypadku niech pies rozumie, że jej zachowanie jest złe. Ale nie prowokować szczeniaka i pozostawiając ją otoczony nierozliczonych pozycji. Po pierwsze, aby lepiej ukryć wszystko, co może przyciągnąć jego uwagę.

Nie zapominaj, że pies potrzebuje codziennie spacery, gry kooperacyjne, w których zwierzę nie będzie w stanie uzyskać nie tylko ćwiczenia, ale również psychicznego.