260 Shares 3588 views

„Pałac obrączki” w Petersburgu

obrączki – to nie tylko ozdoba, symbol wierności, czystej miłości i wieczności. Uważa się, że po ślubie para pierścienie nie mogą być usunięte, ponieważ się chłodny, a następnie stygnie i miłość. Wierzcie lub nie ma znaczenia legendy – czysto osobistym, ale nie jeden nawet bez obrączki skromny ślub jest kompletne.

Przez wiele lat, kształt produktu pozostawała niezmieniona. Były to dekoracje w formie płynnego złota obręcz. Dziś wybór znacznie wzrosła dzięki utalentowanych jubilerów i projektantów.

Produkcja i sprzedaż

W Petersburgu, w „Palace of obrączki” prezentuje na wesele luksusowych wyrobów z najpiękniejszych materiałów. Jest to klasyczny, zawiłe, nawet twórcze grawerowane pierścienie do ślubu i zaangażowania. Przy zakupie parę otrzymania dodatkowych prezentów:

 • Medal Piotra i Fevronia;
 • Koszulki;
 • grawerowanie na obu pierścieni;
 • Pakiet marki;
 • Sprawa dla pierścieni.

Kolekcja w salonie jubilerskim zebrano ponad 300 rodzajów modeli. Jest to jedyna biżuteria centrum handlowe w Rosji z takim zakresie. „Pałac” pracuje pod słynnym PRIMOSSA marki.

Teraz w modzie jednostki i ekskluzywnej biżuterii wykonanej na zamówienie. „Pałac obrączki” (Tchaikovsky 22), znajduje się w mieście St. Petersburg, przyjmowanie zamówień do wytwarzania produktów o dowolnej złożoności. Szczególnie istotne było trylogia Rings: Włączenie – dwie obrączki i pojedyncze zaangażowanie. Wygląda spektakularną dekorację z dużym kamieniem lub skomplikowany wzór szeregu kamieni szlachetnych.

Producent PRIMOSSA

Firma PRIMOSSA – znany w całej Europie Zachodniej i Rosji, Czech producent obrączek. W Rosji, produkty wykonane są na bazie fabryki biżuterii Petersburgu „Prima” przez producenta licencji. U specjalistów fabrycznych z wysokiej kwalifikacji pracy, przy użyciu nowoczesnego sprzętu i technologii produkcji niemieckiej w czasie przetestowane. Wszystko to jest decydującym czynnikiem w jakości biżuterii ślubnej.

produkcja PRIMOSSA pierścienie zakład powstał w 1908 roku w Pradze, aw 2003 roku otworzył fabrykę w Petersburgu. „Pałac obrączki” (Czajkowski, 22 – adres sklepu) sprzedaje swoje produkty w kolorze białym, żółtym, czerwonym, złotym, jak również:

 • dvuhsplavnye oryginalnego produktu;
 • ślubne i pierścienie sprzęgające z napisami;
 • dekoracji klasycznej;
 • Pierścień z przetwarzaniem diamentowej.

Stało się popularny wzór z matowej powierzchni, które są przetwarzane w dwóch wersjach: cienkiej głębokiego lub maty. Ten styl uderzające elegancję, który idealnie wtapia iz sukni ślubnych i odzieży dla każdego dnia. Oraz o sekundę trzeba pamiętać zawsze – nie zaleca się wybrać biżuterię wyłącznie pod sukienkę i garnitur. Triumf odbędzie się, a następnie rozpocząć procedurę.

Recenzje „Pałac obrączek”

Oszroniony obrączki również ozdobiona kamieniami szlachetnymi i biżuterii emalii. Szczególnie skutecznie wygląda pierścień sprzęgający Moissanite i diament. „Pałac obrączki” oferuje wiele możliwości wyboru produktów.

Kupując akcesoria biżuteria przyszli nowożeńcy są traktowane ze szczególnym niepokojem, moment jest zawsze odpowiedzialny. Zawsze chce się znaleźć coś wyjątkowego. Stale aktualizowany asortyment, który oferuje „Pałac obrączki.” Recenzje kabinie jest zazwyczaj pozytywne. To samo można powiedzieć o producenta. Według licznych szacunków klienci mogą zidentyfikować główne korzyści płynące z korzystania z usług oferowanych przez obrączek Palace „:

 • szeroki zakres;
 • rozsądnych cenach;
 • szybkie wykonanie produktów wykonanych;
 • wysoki poziom usług.

Ozdoba na całe życie

obrączka odzwierciedla charakter i priorytety danej osoby. To się już od wielu lat nie tracą wartości klasyczny pierścień. Oni zawsze są w modzie i są popularne. Dziś, dzięki projektantów z całego świata są setki tysięcy sztuk biżuterii. Duże zapotrzebowanie są pierścienie, które składają się z dwóch części przędzenia: podstawy i obrót krawędzi.

W świecie biżuterii, żadnych drobiazgi, ponieważ ludzie, którzy przychodzą na obrączkę, zdaje sobie sprawę, że ta sprawa będzie mu towarzyszyć przez całe życie. Jest bardzo ważne, aby inwestować w zakup wielu pozytywnych emocji i chwil. Dlatego też „Palace of obrączki” (St. Petersburg) w swoich działaniach na pierwszym miejscu stawia najbardziej istotne z punktu widzenia użytkownika, oferując usługi na najwyższym poziomie.

Materiał do produkcji pierścieni

Wielu wierzy, że materiał do pierścienia może być tylko żółte złoto. Często jednak tego rodzaju ozdób z białego złota, platyny i innych stopów metali nieszlachetnych.

Wybierz w końcu nowożeńcy czego dokładnie potrzebują one dekorację. Ważne jest, aby zbliżyć się do kwestii zakupu starannie i odpowiedzialnie. Przez całe swoje życie, dekoracje ślubne będą przypominać o szczęśliwym dniu, kiedy para dołączył do serca i przysięgę wierności.