274 Shares 9568 views

Drewniane wesele – pierwszy krok milowy małżeństwa

Mądry byli nasi przodkowie wymyślili wspaniałą tradycją – co roku, aby uczcić rocznicę ślubu, każda rocznica ma swoją nazwę związaną z obiektem-symbolicznej i egzystencjalnej codziennym świecie. Dzięki tej tradycji, każdy nowy rok, życie rodzinne nabiera głębokiego psychologicznego i filozoficznego znaczenia, a ponadto goście są zaproszeni na rocznicę, pozbyć się kompleksu poszukiwaniu prezentów, a wraz z każdym nowym rokiem życia rodziny nabywa niezbędne sprzęty gospodarstwa domowego, a to jest inny aspekt tej tradycji – użytkowym. Drewniane ślub – pięć lat i jest bardzo ważnym krokiem wspólne życie rodzinne. Psychologia rodziny pięciu lat – okres kolejnych stosunków kryzysowych, pokonywania że i uzyskiwanie pewne doświadczenie, para rozpocząć nową rundę życia razem, gdzie kryzys już się znacznie rzadziej. Dlaczego drewniane ślub? Co jest zawarte w tej nazwie?

Drewno we wszystkich mitologiach i religiach ma głębokie symboliczne i mitologiczne znaczenie. Podobnie jak człowiek, drzewo żyje i rośnie w trzech osobach. Ma korzenie w ziemi, jest silnie związana z przeszłością, bagażnik rośnie i rozwija się w teraźniejszości i kwitnienie korona jest skierowany w górę w przyszłości. Nie jest to symbol życia, bycia modelką, gdzie mocno połączone w całej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. W wielu kulturach drzewo jest symbolem płodności i witalności. Drzewa liściaste, co roku tracą liście i ponownie odradza się do nowego życia, oznaczają zwycięstwo życia nad śmiercią, i wiecznie zielone drzewa zawsze były symbolem nieśmiertelności. Ale oprócz znaczenia symbolicznego, drzewo przez cały czas był używany do budowy domów, wytwarzania różnych przyborów, było głównym źródłem ciepła i słodka i pomocna osoba wydał owoce do jedzenia.

Rodzina, która odwróciła pięć lat, jak młode drzewo ma silniejszy, mocno zakorzenione w ziemi, siły ma na celu utwardzenie i wzmocnienie tułowia, czyli Ten wieniec i rozwoju, tj przyszłość.

Pięć lat małżeństwa – to nie jest wielki, ale nie na krótki termin. Pierwsze najbardziej namiętne i silne uczucia, wymieniasz bardziej stateczny, ale nie mniej głębokie. Młoda rodzina, wzmocnienie i wzmocnienie ich więzi rodzinnych, buduje plany na przyszłość, należy pamiętać o innej ważnej właściwości drzewa, jego palności. Jak szybko miga drzewa z jednej iskry, i jak szybko spala, zamieniając się żar i popiół. Dlatego bardzo ważne jest, aby zachować swój „dom rodzinny”, aby ją wspierać, nie pozwalając, aby spalić w ciągu nocy, pozostawiając tylko żar chłodzone.

Co przedstawiono na drewnianej ślub? Tradycyjne opowieści o rocznicy

W pięcioletniej rocznicy gości weselnych dać drzewka, a para umieścić je obok siebie w ogrodzie lub na podwórku. Wybór rośliny potrzebują znaczenie. Każdy rodzi się w pewnej liczbie każdego miesiąca, zgodnie z kalendarzem Druidów, posiada własne drzewo-patrona. Wybierając drzewko można trzymać i tradycyjne symbole. Na przykład, dąb – symbol siły i lojalności rodzinnej, brzoza – miłości i czułości, klon – bogactwo i finansowego dobrobytu, drzew owocowych – symbole zdrowia i długowieczności.

Drewniane ślub ma swoje rytuały. Niektórzy ludzie w tym dniu nie było tradycji związać na gałęzi drzewa w lesie pięciu wstążek jako symbolu szczęśliwej rodziny pięciu lat. Para została podjęta w ręku, a objazd wokół gustu potężnego drzewa, zbierając od niego siły i mądrości.

Goście w rocznicę przedstawione różne elementy z drewna: Naczynia stołowe dekoracyjne rękodzieła, meble, itp

Drewniane Wedding – ważnym pierwszą rocznicę ślubu. Jeśli wszystkie poprzednie rocznica nie może obchodzić, piąta rocznica ślubu muszą być odnotowane w kręgu bliskich przyjaciół i gości honorowych. Po tym wszystkim, jest to krok do nowego etapu życia małżeńskiego i stosunków osobistych.