132 Shares 2270 views

Oznacza „Psili balsam”. instrukcja

Lek jest „Psili Balsam” instrukcja opisuje jako środek przeciwalergiczny. Lek posiadający działanie przeciwhistaminowe, blokowanie receptorów H1-histaminy, zmniejsza zaczerwienienie, obrzęk tkanek, zmniejsza zwiększoną przepuszczalność naczyń włosowatych. Oznacza eksponatów lokalnej aktywności znieczulający. Lek znajduje przeciwalergiczny wpływ szybko eliminuje swędzenie. Ponadto, lek działa chłodzenia. Dzięki ochronie skóry żel oparty jest świadczona. Jeśli używasz nie pozostawia widocznych śladów.

Medycyna „Psili Balsam”. aplikacja

Lekarze przepisujący lek z oparzeniami pierwszego stopnia, pokrzywka, świąd wyprysk. Przez wskazania obejmują ospa wietrzna, zapalenie skóry wywołane przez kontakt z roślinami. Lek jest „Psili Balsam” instrukcja zaleca, aby wyeliminować reakcje na użądlenia owadów, świąd różny charakter powstać podrażnienia alergiczne pokrycie (z wyjątkiem towarzyszących cholestazy). Skutecznym lekarstwem na oparzenia słoneczne.

schemat dawkowania

Mazidła stosowana cienko na obszarach problemowych skóry. Medycyna „Psili Balsam” instrukcja pozwala trochę trzeć. Optymalna ilość leku – 2-3 gramów. Częstotliwość leczeniu dotkniętych obszarach – nie więcej niż trzy lub cztery razy dziennie.

Skutki uboczne i przeciwwskazania

Oznacza „Psili Balsam” (ręczne ostrzega o niego) można spowodować alergicznej reakcji amplifikacji. Zdarza się to najczęściej z powodu nadwrażliwości pacjenta do komponentów. W związku z tym środki są przeciwwskazane w przypadku nietolerancji. W czasie ciąży, przydatność mazidła założona specjalisty. Jeśli jest to konieczne do przeprowadzenia leczenia podczas laktacja karmienie jest zatrzymany.

Oznacza „Psili balsam”. Instrukcje. Cena. Aby uzyskać więcej informacji,

Koszt leku zmienia się w zakresie od 150 rubli. Lek zawiera lekkich składników tłuszczu, korzystny wpływ na skórę. Podczas leczenia zaleca się unikać długotrwałego narażenia na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Specjaliści zaleca także, aby unikać spożywania alkoholu. Pacjenci, których praca jest uważana za potencjalnie niebezpieczny, należy powstrzymać się od wykonywania jakichkolwiek prac związanych z koniecznością wykazują dużą szybkość reakcji psychomotorycznej typu i ostrości. W przypadku obróbki dużej powierzchni jest prawdopodobnie zatrucie. W szczególności może ona pojawić się suchość w ustach, dezorientację, mogą być trudności w oddychaniu. W leczeniu przedawkowania w stanie przypisać leczenie objawowe starannego monitorowania ciśnienia krwi i układu oddechowego. Pomimo bez recepty w aptekach przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem. W przypadku niepowodzenia leczenia, nasilenie objawów lub w przypadku wystąpienia niepożądanych skutków, które nie zostały opisane adnotacja musi przerwać terapię. Warto również odwiedzić specjalistę. Lek był przechowywany w temperaturze nie wyższej niż 25 ° C.