899 Shares 6180 views

Garik Martirosyan: biografia utalentowanych humorysta

Garik Martirosyan (biografia mówi), urodził się w Erewaniu, w na Walentynki (14 lutego) w 1974 roku. Jako dziecko, wydał wielu rodziców martwić. Chłopiec był głośny, niespokojny. Hultaj został wysłany do szkoły muzycznej w wieku sześciu lat, aby mieć trochę temperament jego zapał. Ale to nie pomogło. Wkrótce Garik został wykluczony z instytucjami muzycznymi za złe zachowanie. W szkole, on, oczywiście, był przywódcą, oszust i wielki zabawny facet. A w tych latach, przejawia talent artystyczny Garik – w szóstej klasie, dostał swoją pierwszą rolę w szkolnej sztuce.

Gdzie indziej Garik Martirosyan studiował? Jego biografia mówi, że po ukończeniu szkoły średniej, ukończył Uniwersytet Medyczny Państwowej w Erewaniu. Niewielu fanów aktor wie, że pracował przez kilka lat w swojej specjalności, a mianowicie, neurolog-psychoterapeuta. A może jego życie będzie płynąć w tym kierunku, jeśli pewnego dnia spotkał się z członków słynnego zespołu KVN „Nowe Ormian”. Humor zawsze była jego „forte”. A od 1993 Garik życie zmieniło się radykalnie – grał w KVN. Twierdzi on, że KVN uczynił go mocny, celowy, przyzwyczajeni do szaleńczym tempie i tempo życia, umiejętność pracy w zespole.

Garik Martirosyan (jego biografia mówi o nim) po raz pierwszy pojawił się w telewizji w 1997 roku. Był pisarzem niesławnego programu „Dobry wieczór” z Ugolnikova. Stopniowo stał się członkiem wielu projektów, które pokazują transferów. A jeden z jego zwycięstw w tej dziedzinie – w ramach projektu „Dwie gwiazdki”. Piękny wokal i utalentowany partnerem (Larisa Dolina) doprowadziły go do sukcesu. Ale jako prezenter Garik raz pierwszy pojawił się na ekranach w programie „minute of Fame”. To był ambitny projekt dla niego.

Oczywiście, nie możemy ignorować i «Klub kabaretowy» transfer, jeden z założycieli, z których był Garik Martirosyan. Jego biografia mówi nam, że to był czysty eksperyment. Kilka osób utalentowanych i aktywnych spotkał raz i postanowiliśmy nieco zmodyfikować humor rosyjski, znane każdemu. Wśród założycieli tego programu i Pavel Wola i Garik Kharlamov i wielu innych. Jednak mieszkańcy nie są od razu w stanie dokonać jego drogę do ekranów telewizyjnych. A gdy się pierwszy numer widzów byli w stanie zobaczyć, pomimo ogromnej liczby pozytywnych i entuzjastycznych reakcji, były wszystkie te same wrogów, które nie nadawały się do otwarcie bezczelne facetów humoru.

Wiele osób zastanawia się, czy Garik Martirosyan jest żonaty. Biografia (życie osobiste, nawiasem mówiąc, nie jest zbyt reklamowane artystą) powiedział, że jego żona nazywa Zhanna Levina, a para spotkała się w 1997 roku. W 2004 roku utalentowany artysta został papieżem. Garik Martirosyan Dzieci – to jest jego córka Jasmine. Choć wiele osób uważa, że Comedy mieszkaniec ma inne potomstwo. Pomimo napiętego harmonogramu, Garik zawsze stara się poświęcać wiele czasu na jego rodzinie.

Biografia tego człowieka – żywym przykładem tego, jak humor i charyzma pomaga odnieść sukces w życiu. I bez względu na to gdzie jesteś zarejestrowany, w którym miasto urodził, gdzie studiował. Najważniejsze – sen, wytrwałości i jasny pogląd na życie i optymizmu.