344 Shares 8352 views

Szczegóły na temat jak usunąć znajomych z „Facebook”

W życiu są chwile, kiedy musimy zmienić swój krąg przyjaciół. Być może pracował lub grał z pewnym kręgu ludzi, ale z biegiem czasu swoje interesy rozbieżne i brak komunikacji. W takich chwilach trzeba wiedzieć: jak usunąć znajomych z „Facebook”, by uwolnić się od konieczności utrzymania dużej ilości niechcianych osób na liście kontaktów.

listę znajomych w „Facebook”

Podobnie jak w przypadku innych sieci komunikacji, „Facebook”, można tworzyć listy, które pomagają usprawnić informacji, a być może nawet zrobić bez usuwania niechcianych znajomych. Na przykład, mogą być zapisane w oddzielnym liście i ukryć wiadomości z tej grupy kanałów informacyjnych, a nie dzielić swoje wiadomości w moim życiu. Dla pewnej grupy przyjaciół, możesz zmienić ustawienia tak, że nie widzą swoją obecność w internecie. Jest to bardzo przydatne, jeśli masz na liście kontaktów lub głowę kolegi. Nie przypuszczam, aby sprawdzić swoją stronę w środku dnia.

Przed usunięciem przyjaciół z „Facebook”, sprawdź listę funkcji i być może uda Ci tylko sortowania. Podzielić listę kontaktów mogą być następujące grupy:
• bliskich przyjaciół. Będzie często otrzymywać powiadomienia o tym, co dzieje się na ich stronie, a będziesz otrzymywać powiadomienia o każdej publikacji.
• znajomo. O zmianach w ich stronę, dowiesz się od Kanały rzadko, tutaj można umieścić osoby, z którymi komunikujesz się to bardzo rzadko.
• ograniczona. Są one dostępne tylko te materiały, które są dozwolone w celu wyświetlenia wszystkich.

Główną zaletą jest to, że przyjaciele nie będą świadomi, że są one w żadnej z grup. Jeśli nadal chcesz się pozbyć kontaktu, wówczas istnieją dwa sposoby, dzięki którym możemy opisać bardziej szczegółowo poniżej. Nie jesteś zainteresowany w taśmie Wiadomości z konkretnej osoby, ale nie chce się kłócić z nim ze względu na usuwanie listy kontaktów, można go znaleźć szybko i kliknij prawym przyciskiem myszy na strzałkę na górze. Wybrać i wykonać „Rezygnacja z ….”

Jak usunąć przyjaciół z „Facebook” ze strony

Jeśli zdecydujesz się oczyścić swoją listę kontaktów, można to zrobić z Twojej strony. Aby to zrobić, należy przejść do sekcji „przyjaciółmi”. Będziesz widoczny dla wszystkich, którzy są na liście kontaktów. Być może, jeśli masz znajomych w dużej liczby osób, trzeba będzie przewijać w prawo za pomocą kółka myszy. Po zdecydować, do której już nie chcą się komunikować, przesuń kursor w prawo i kliknij „Przyjaciół”. W rozwijanym menu wybierz „Usuń”, a następnie potwierdź działanie.

Raz zrobisz to działanie, ludzie nie będą już wyświetlane na liście kontaktów. Powiadamiając go odbiera.

Sposób usuwania kontakt przy swoim profilu

Można też przejść do strony człowieka, przyjaciół, z którymi nie chcesz być większy, i wykonać odpowiednie działania stamtąd. Metoda ta jest odpowiednia, jeśli nie chcesz, aby szukać prawej kontaktu na liście czy chciałby, aby takie działania jak usunąć znajomego z „Facebook” po przeczytaniu jego najnowszej publikacji.
Wpisz w pasku wyszukiwania na nazwisko osoby, lub po kliknięciu na nią w filmie, przejdź do tej strony. Właśnie tam, w imieniu kilku przycisków, z których pierwsza – „Przyjaciele”, a następnie postępować zgodnie z algorytmem opisanym powyżej.

Co jest ukryte przyjaciół

W życiu zdarza się, że twoi znajomi mogą równie dobrze odnosi się do pacjenta, ale kłócą się między sobą. Aby rozpocząć budowanie dobrych relacji, jeśli są przyjaciółmi, nie tylko w życiu, ale również w sieciach społecznościowych, można skorzystać z takiego środka, jak w „Facebook” bliskich przyjaciół. Pomoże to uczynić Twoje kontakty dostępne tylko dla Ciebie i nikt inny nie może ich zobaczyć. Jest to przydatne, jeśli nie lubią rozgłosu i nie chcesz, aby lista przyjaciół był na wystawie.

Aby uzyskać informacje na temat sposobu, aby ukryć znajomych na „Facebooku”

Jeśli zdecydujesz, że nie należy usuwać przyjaciół i do rozwiązywania problemów jest wystarczająco, aby uczynić je widoczne tylko dla Ciebie, to jest tylko kilka minut jest wystarczające. Działania dość prosta. Przejdź do ustawień poprzez naciśnięcie przycisku „Profil”. Z dużej liczby instalacji, zlokalizuj następujące zdanie: „Zrób listę znajomych dostępnych dla wszystkich użytkowników.” Domyślnie ten punkt jest wart znacznik, który pozwala każdemu użytkownikowi, aby zobaczyć wszystkie kontakty.

Usuń z publicznego dostępu jest łatwe. Aby to zrobić, należy usunąć znacznik i zazwyczaj przestanie działać. Nie ma innego sposobu, jak ukryć znajomych na „Facebooku”. Aby to zrobić, przejdź do zakładki „przyjaciół” i odnaleźć przycisk sterowania w prawym górnym rogu. W menu, które się pojawi, kliknij na element, aby zmienić ustawienia prywatności. Tam zobaczysz trzy opcje wyświetlania listy znajomych:
• Tylko ty.
• Czy i swoich przyjaciół.
• Dowolny użytkownik.
Tam można wybrać odpowiednią listę ogólnych ustawień dla Ciebie, a także edytować promocyjnych oddzielnych list. Jest też punkt ustawień użytkownika, co daje większą swobodę w wyborze stopnia poufności. Teraz, gdy wiesz, jak usunąć znajomych z „Facebook”.