832 Shares 6397 views

Ex-członkiem „Dom-2” Natasha Varvina: biografia i życie osobiste

Natasha Varvina – niska blondynka o błękitnych oczach. Ta słodka i grzeczna kochany przez wielu widzów projektu „Dom-2”. Chcesz zapoznać się z jej biografii i nauczyć życia opracowała Natalia obwód? Teraz będziemy o tym rozmawiać.

Biografia: Dzieciństwo i młodość

Natasha Varvina urodził się 23 listopada 1982 w Wołgograd. Varvina wkrótce przeniósł się do miasta Volzhsky. Dziewczynka z prostego i pracowity rodziny. Ma młodszą siostrę Olgę, i starszy brat Aleksander.

Kiedy Natasza wieku 10 lat straciła matkę, która zmarła po długiej chorobie. Podniesienie troje dzieci zaangażowane ojca. Dzięki swojej córki i syn dorastał rodzaju, sympatyczny i wykształconych ludzi. Nasza bohaterka od najmłodszych lat zaangażowany w tańcu. Natalia nie zapomnieć o sporcie. Dziewczyna lubi jeździć na nartach i łyżwach, pływać w basenie.

Po ukończeniu szkoły średniej Natasha poszedł do Wołgograd, gdzie z powodzeniem zapisanego w jednym z lokalnych uniwersytetów. Przez okres 5 lat, ona opanowała specjalistyczne „Finanse i Kredyt”. Ale po studiach dostał pracę nie w banku, a na ekranie telewizora Wołgograd.

Udział w reality show "Dom-2"

Na początku sierpnia 2007 roku w słynnym projekcie pojawił się słodki i atrakcyjna blondynka. Było Natasha Varvina. Wyraziła współczucie dla gwiazdy „Dom-2” – Stepan Mienszykowa. Młodzieniec natychmiast stało się jasne, że nie będzie miał żadnego związku. Wkrótce była w stanie stworzyć parę człowieka damskiej z projektu Andrei Cherkasov. Przez jakiś czas mieszkali razem, wspólne życie. Jednak ich związek zakończył się skandalem.

Natalia było dawno status samotnej. Jeśli uważasz, że dziewczyna siedzi bezczynnie, jesteś w błędzie. Varvina występował jako członek „Istra czarownicy”, a także udział w różnych krótkich spektakli. W 2010 roku wygrał konkurs „Człowiek Roku” otrzyma samochód zagraniczny jako nagrody. Kiedyś próbował budować relacje z DJ Maksimom Orlovym. To właśnie ich historia miłosna zakończony tak szybko, jak się zaczęła.

Natasha Varvina po zakończeniu projektu

Nasza bohaterka opuścił reality show "Dom-2" w maju 2011 roku. Nie udało się spełnić podstawowe zadanie projektu – budować długie i silne relacje. Jednak drobna blondynka udało się podbić serca publiczności.

Mało kto wiedział, że Natasza Varvina skręcone romans z producentem „Dom-2”, Alekseem Mihaylovskim. W trosce o młodego kochanka, on rozwiódł się z żoną Vasilina i natychmiast złożyła propozycję byłego uczestnika reality show. W lutym 2013 roku Natalia i Alex ożenił się w jednym z urzędów stanu cywilnego w stolicy. To była świadoma tylko swoich bliskich przyjaciół i krewnych. Aw czerwcu 2013 r parę pobrali się w kościele. Aby uczcić tę uroczystość, St. Michael nakazał „Turandot” Banquet w restauracji.

Teraz Natasha Varvina pomaga mężowi w organizacji specjalnych projektów w ramach programu „Dom-2”. Od października 2016 roku, nasza bohaterka staje się mentorem, choreograf dla dzieci.