137 Shares 2310 views

Hodowla „idylla cara”: opis ras psów, szczeniąt, opinie

Doświadczeni hodowcy wiedzą, że czworonożny przyjaciel jest lepiej kupić w szkółce. Tylko w tym przypadku i będzie można kupić psa rasy zadeklarowaną we właściwym formalności i uzyskać pomoc w szkoleniu, planuje karierę wystawową, wybór pary i innych kwestii, takich jak edukacja i hodowli zwierząt domowych. Jeśli zdecydujesz się mieć Mastif Bordeaux lub Bullmastiff, następnie zwracać uwagę na szkółce „sielanki Carskiej”. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego gatunku psów, ich osiągnięć i sprzedaż szczeniąt można uzyskać z tego artykułu. będzie również przydatny znać opinie właścicieli Bordeaux psów i bullmastifem o szkółce.

Historia powstania

„Cara Idylla” – to właściwie dwa hodowla, położony geograficznie pod tym samym adresem w Moskwie. I zaskakująco, ich założyciel i właściciel nie jest silnym człowiekiem, mecz dla psów, które są hodowane i łagodnym i delikatnym Woman – Elena Starikov. Jest zaangażowany w uprawie Bordeaux psów i bullmastifem od ponad 15 lat iw tym czasie jej uczniowie zdobyli wiele nagród na międzynarodowych konkursach wysokim poziomie.

арская идиллия" занимается выращиванием собак с 2000 года. W rzeczywistości, hodowla „C Arskaya Idylla” zajmuje się uprawą psów od 2000 roku. Oficjalna rejestracja w systemie RKF miała miejsce w 2004 roku. Przez wiele lat profesjonalny handler Elena Starikova rozległe doświadczenie w uprawie i edukacji wszystkich szczeniąt. итомник собак, бордоских догов и бульмастифов, получил высокую оценку от международных экспертов. Efektem wieloletniej pracy było to, że n itomnik psy, psy i Bullmastiff Bordeaux, został doceniony przez międzynarodowych ekspertów. Szczenięta są sprzedawane wyłącznie na podstawie umowy, więc można być całkowicie pewni swoich czworonożnych zwierząt.

Bordeaux hodowla psów

psy Bordeaux (francuski Mastif) – jest to pierwsza rasa psa, który zaangażował się w hodowli Elena w 2000 roku. Było z nią i zaczął historię hodowli „Imperial idylli”. Pies hodowca może być dumna, że jej zwierzaki żyją do 13 lat, co jest dobrym wskaźnikiem dla psów Bordeaux. One konkurować na równych warunkach z innymi członkami tej rasy w wystawach światowych i wystawach w Rosji. Ludzie, którzy decydują się na zakup szczeniaka nie może wątpić w jego ogromną miłość i oddanie.

Dogue de Bordeaux – starożytne francuska rasa psa pochodzący z mastifów. Wyróżniają się one niezrównane wojskowych i bezpieczeństwa cech. Od czasów starożytnych, zwierzęta te były wykorzystywane do ochrony własności i polowania na grubą zwierzynę. Bordeaux pies może być nazywany najlepszym obrońcą swego pana, którego pies nie urazić.

hodowla Bullmastiff

Bullmastiff – jest to stosunkowo nowa rasa psa, która pojawiła się w wyniku przekraczania English Mastiff oraz z Buldog angielski. Początkowo zwierzęta te były hodowane w celu ochrony lasów przed kłusownikami, ale dziś ich rośliny w celu ochrony mienia przed intruzami. Pomimo groźnego wyglądu, potężne mięśnie klatki piersiowej z szerokim, zrównoważony pies wystarczy, spokojny i cierpliwy. To odnosi się do głębokiej miłości i szacunku dla swoich panów i neutralny dla swoich przyjaciół i znajomych.

W przedszkolu „idylla cara” ma wszelkie warunki do utrzymania i właściwej edukacji przedstawicieli tej rasy. Bullmastiff doskonale sobie z rosnących dzieci w rodzinie, i neutralne są koty, które dla wielu ludzi jest ważnym atutem.

Bullmastiff szczeniaki i psy Bordeaux

„Idylla cara” oferuje przyszłych hodowców psów rasy Bullmastiff Bordeaux boga i zdrowe i piękne szczenięta z utytułowanych rodziców, mieszka w Ameryce i na Litwie. Młodzi przedstawiciele rasy, pożądane jest, aby zabrać w wieku 7-8 tygodni. Z tym wieku mogą z łatwością być zdyscyplinowany i dostarczenie niezbędnych lekcji edukacji.

Bullmastiff szczenięta z bardzo zatytułowanej psa powstała w lutym 2017 roku. To jest zdrowe i aktywne psy, które w pełni spełniają wszystkie kryteria rasy.

psy osiągnięć

Przed opisaniem zwycięstw psów, należy zauważyć korzyści wynikające z przedszkola. W 2012 roku, „Carska Idylla” został zaprezentowany na specjalnej wystawie w nominacji „Najlepsza Hodowla” zdobył główną nagrodę.

Hodowla „Imperial Idylla” może być dumny z faktu, że większość wykształconych w świecie tytularnych przedstawiciel Bordeaux psów ras. Dziś ta sama ścieżka jest jej córką. hodowla psów „Imperial Idylla” i inne zwierzęta urodziły się w nim, ale głośniki na wystawach z innymi właścicielami, zajmują najwyższe nagrody w konkursach we Francji, Belgii i innych krajach.

Recenzje przedszkolu „idylla cara”

Właściciel hodowli Elena Starikov bardzo odpowiedzialne podejście do swojej pracy i pakowane do sprzedaży tylko wysokiej jakości i obiecujących szczeniąt od rodziców, którzy są mistrzami i zwycięzcy licznych wystawach. Zaangażowanych w hodowli tylko sprawdzone psy, które przeszły wszystkie niezbędne do określenia poziomu badań zdrowotnych.

Hodowla „idylla cara”, zdaniem, jest jednym z niewielu miejsc w Rosji, gdzie można kupić naprawdę wykształconych i zdrowych szczeniąt i psów Bullmastiff Bordeaux. Właściciele otrzymują niezbędną opiekę, w tym opieki weterynaryjnej, konsultacje dotyczące wszelkich kwestii wsparcia w uprawie, pomoc w przygotowaniu do wystaw.

Nabyte w hodowli szczenięta opuszczają nie tylko w innych częściach Moskwy, ale także w innych miastach Rosji. Są one z powodzeniem uczestniczą w różnych wystawach, lub stać się ukochany pet w rodzinie.