415 Shares 2389 views

Wakacje w Rimini (ośrodek wypoczynkowy na wybrzeżu Adriatyku)

Wśród wielu miejscowościach położonych nad brzegiem Morza Adriatyckiego, szczególnie popularne Rimini. Miasto rozciąga się pomiędzy rzekami Marecchia i Auza. Z Florencji jest oddzielone dystansie 170 kilometrów, a to jest niezbędne do jazdy 335 kilometrów do stolicy. Dzięki wspaniałym klimatem śródziemnomorskim, piękne plaże, wygodne hotele i dobrze rozwinięta infrastruktura, wakacje w Rimini stało się bardzo popularne.

Jak w każdym innym mieście Rimini ma swoją historię. Jej założycielami byli Rzymianie, którzy wkładają fort tutaj w pierwszych dniach Cesarstwa Rzymskiego. Decyzja o utworzeniu ośrodka jest tylko pojawił się w 1843 roku. Jednak pierwsze hotele zostały zbudowane tylko 20 lat później. W tym czasie miasto nie miało dobrze rozwiniętą infrastrukturę, więc reszta Rimini nie uznano za prestiżowe. Te kilka osób poszło. Co więcej, to miasto bardzo niewiele osób wie.

Pierwszy plaży tutaj pojawił się w 1912 roku. To zdaje się niewielką część strefy przybrzeżnej, ale nie jest to ośrodek był znany. Największy jej rozwój i wzrost nastąpił w latach 1960 1970. To właśnie w tym okresie, w jednym po znajdują się inne hotele. Wbudowane liczne restauracje, kluby i inne miejsca rozrywki. Jeden po drugim, wyposażona plaża, były biura podróży. Wakacje w Rimini stał się popularny.

Teraz istnieje wiele turystów, których liczba rośnie z roku na rok. Oczywiście, głównym powodem, dla którego podróż do Rimini, wakacje nad morzem. Obecnie istnieje kilkaset piaszczyste plaże, każdy ze swoim panem. Zajmują one powierzchnię ponad 15 kilometrów, która podzielona jest na 10 okręgów. Otwarcie plaż pod koniec maja, a są one zamknięte w połowie września. Wszystkie są dobrze wyposażone i utrzymane w idealnej czystości.

Wakacje w Rimini – to nie tylko plaże, morze i piasek. Istnieje wiele pięknych miejsc i ciekawych zabytków. Historyczne centrum jest jego powierzchnia Cavour, gdzie posąg papieża Pawła V. unikalna struktura jest średniowieczna fontanna Stożek znajduje się na placu. Zainteresowanie turystów przyczyn i kwadratowy Tre Martiri, po przeciwnej stronie którego jest cesarz Tyberiusz Bridge, zbudowany w latach 14-21 pne Kolejny starożytny struktura architektoniczna jest Łuk Augusta. W skrócie, w tym kurorcie, można spędzić wakacje doskonale.

Rimini, w uzupełnieniu do powyższego, znana jest wspaniałym parku rozrywki dla dzieci „Fiabilandia”. Ponadto, znajduje się delfinarium. Jej terytorium jest ciekawym muzeum, które prezentuje ogromny zbiór muszli. Ustalono także akwaria z tropikalnych ryb. Szczególnie popularny zarówno u dzieci jak i dorosłych cieszyć się park „Włochy w miniaturze”. Jest to zestaw 270 kopiami słynnych włoskich struktur architektonicznych w małych rozmiarach, których konstrukcja jest wykonana z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. jednotorowe pociąg jedzie przez park. Jest to także Park dinozaurów i zainstalowane zjeżdżalnie.