364 Shares 2905 views

Proste i smaczne Przepis mięsa w piecu z ziemniaków

W arsenale każdej gospodyni ma smaczny przepis na mięso i ziemniaki. Aby nauczyć się gotować to danie na różne sposoby, dowiesz się z tego artykułu.

Receptura „mięso w piecu z ziemniakami i cukinii”

W tym przepisie używamy wieprzowiny. Oprócz niej trzeba pomidory, sól, ziemniaki, cukinię. Mięso w piekarniku okazuje smaczne i zdrowe. Tak, pokroić w plasterki wieprzowinę średniej wielkości. Smażyć na patelni, dodać trochę oleju roślinnego. Pieprz i sól. Pozostawić na ogniu przez kilka minut. Podczas przygotowania warzyw. Jest to konieczne, aby umyć ziemniaki, skórki i pokroić na kołach. Powtórz z cukinii. Jeśli młody warzyw, skórki nie można usunąć. W szczególnym przypadku patelni z wymiennego uchwytu lub kształt położyć warstwę mięsa na niej warstwę ziemniaków i dynia. Ukończ „pie” warstwę pomidorów, które są również konieczne, aby pokroić w kręgach. Możesz dodać starty ser. W górnej części naczynia, pokrywa folią. W piekarniku należy przygotowywać potrawę do momentu aż ziemniaki będą miękkie. Receptura „mięso w piekarniku z ziemniaków i cukinii” gotowy. Można służyć.

Receptura „mięso w piekarniku z ziemniakami i grzybami”

W skład tego przepisu obejmuje: ziemniaki, pieczarki, śmietana, pomidory, pierś (lub boczek), cebula, pieprz, sól, olej roślinny, ser. Ziemniaki ugotować do miękkości. Podczas gotowania mogą być wprowadzane do wody czarny pieprz i liść laurowy, sól. Tymczasem trzeba wyciąć cebulę na pół pierścienie i smażyć na oleju. Grzyby pokroić na kawałki średniej wielkości, i dodać je do cebuli. Fry minut 5. Nie zapomnij umieścić pieprz i sól. Lekko nasmarować głębokim oleju formularz. Ułożyć ziemniaki, pokroić w kręgach. W niej drugą warstwę położyć białe pieczarki z cebulą. Sosy polstakana śmietany (10%). Po trzecie warstwa grzyby cienkie plasterki mięsa. Są one następnie pomidory, które powinny być pokrojone na kołach. Pomidory, doprawić solą, posypać pieprzem. Ostatnia warstwa być ser. To może być drobno posiekać lub ruszt. Postać blisko wieczka lub folii. Umieścić je w piekarniku przez 40 minut. Receptura „mięso w piekarniku z ziemniakami i grzybami” jest już prawie gotowy. Zanim pojawi się formularz z piekarnika, otworzyć pokrywę na kilka minut, niech ser rumiane. Kiedy służyć danie na stole, najpierw pokroić na porcje bezpośrednio do formularza. Po tym, można delikatnie bez psucia wyglądu, położyć paski na płytce.

Receptura „Mięso pod ziemniakami w piecu”

Do tego potrzebne są następujące składniki: mięso wieprzowe lub wołowe (filet), ziemniaki, majonez, pieprz, sól, cebula. Pokrój cebulę w pół pierścieni. Mięso pokroić na płycie i odpychają. Ziemniaki obrać i pokroić w kręgach. Kształt ziemniaki równomiernie, posypać solą i pieprzem. Top z cebuli. Włożył warstwami kawałków mięsa. Ponownie, solą i pieprzem. Pozostałe ziemniaki leżał na mięso, tłuszcz gęstego majonezu i umieścić w piecu. Trzymaj go tam przez około 30 – 40 minut. Możesz dodać ser w przepisie. Mięso w piekarniku z ziemniakami okazuje delikatne, soczyste i pachnące.