125 Shares 3423 views

Knitting: płatki szydełka na Nowy Rok

Wiele z nich jest w pełni świadoma, jak prawidłowo złożyć kartkę papieru, a następnie wyciąć z niego piękny płatek śniegu. Ale nie wszystko w ramach przygotowań do nowego roku, myśleć o tym, jak uczynić bardziej interesujący święto i stworzyć naprawdę wyjątkową dekorację choinki to nie tylko, ale również do dekoracji każdego zakątka mieszkania. Na przykład, możemy rozważyć dzianie szydełkowe śniegu jako prosty i ekscytujące doświadczenia, z których rezultatem będzie oryginalne produkty, które pomogą nadać pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd. Jak również ozdoby stworzone własnymi rękami, będzie to wspaniały prezent dla przyjaciół i krewnych w Sylwestra.

płatki szydełka najlepiej zaryzykować przynajmniej kilka tygodni przed wyjazdem. W tym czasie można nie tylko znaleźć ogromną liczbę możliwych wariantów tego tematu, ale także wymyślić własne. Im więcej różnych produktów, które mają być wykonane, tym lepiej, ponieważ mogą one być umieszczone nie tylko na pięknych oddziałów puszyste noworocznych, ale także na zasłonach, ścian, drzwi, okien, a nawet zwisać z sufitu. Tak więc, zwisają na różnych poziomach, puszyste płatki śniegu spowoduje pojawienie się pięknej śniegu.

Wyniki, które daje dziania szydełka śniegu można zadowolić zarówno mistrzów i początkujących. Prawda jest czasami początkujący mogą mieć pewne problemy ze zrozumieniem systemów znajdujących się w różnych źródeł, takich jak książki na drutach, specjalnych magazynach tematycznych lub Internet. Oczywiście, istnieją ogólnie przyjęte oznaczenia, ale jednak istnieją znaczne różnice, więc najlepiej robić na drutach schemat płatka śniegu nie było bardzo trudne, a najbardziej zrozumiałe wytłumaczenie.

Większość wszystkich istniejących systemów składa się z powtarzających się jednostek, zwany Rapport. Zazwyczaj te elementy są opisane w kolejnych schematach, ponieważ cały produkt jest powtarzane. Dzianie szydełkowe śniegu obejmuje także przestrzeganie opisie powtórzeń. Można również zobaczyć wiele symboli, które reprezentują spełnienia pewnych pętli w obwodzie obrazu. Podstawę każdego produktu – pierwszy rząd szwów. Zazwyczaj są one widoczne jako czarne okręgi lub punktów. Kołnierz powietrze jest dość prosta: palec zaskoczy gwint pod hakiem i jest dostarczany, przekształcając go od lewej do prawej, tak aby utworzyć pętlę, wyjście z powrotem. W ten sam sposób, nadal ciągnąć wszystkie kolejne pętle wpisany ciąg znaków o określonej długości. Innym podstawowym elementem – kolumny. Wykonywanie dzianie szydełkowe płatki śniegu, mogą występować bardzo często. Słupki są podłączeniem polustolbiki, kolumny i słupki, bez sc sc z jednego lub większej. Łączący pasek na wykresach zaznaczono, co do zasady, litery „T”. Aby wykonać zaczep jest umieszczony w pętli, to zatrzaski i nici z dwóch pętli jest wyrzucany. Kolumna bez nakida provyazyvaetsya następuje: pętla haka jest wprowadzony, to wskoczy gwint i wyświetlane, a procedura jest powtarzana, a haczyk zawiera dwie pętle. Z reguły, do liczby takich elementów na końcu poprzedniej linii tworzącej jedną pętlę powietrza. To samo dotyczy serii kolumn z SC, ma tylko dwie pętle powietrza. Sam kolumna z SC jest bardzo podobna do poprzedniej pozycji, ale przed wejściem do haka w pętli, nić zatrzaski pracy na nim. Kolumny z wielokrotnym sc dzianiny podobne do wykonywania z góry określonej liczby skokom gwintu haka przed jego wprowadzeniem do obiegu. Istnieje wiele różnych elementów, ale te wystarczą na drutach prostych układów, zwłaszcza dla początkujących. Nawet z zestawem pętli można utworzyć całkiem piękny i oryginalny produkt.