288 Shares 1697 views

Najbardziej znanym na świecie artysta – kim on jest?

Do najbardziej znanych artystów z 19 wieku, aby tworzyć prawdziwe arcydzieła, które są obecnie przechowywane w wielu znanych muzeów na całym świecie. Ich obrazy są uderzające w ich wielkości, to szczęście, że jesteśmy w stanie je podziwiać. A ilu artystów czasu, wiesz?


Kazimierz Malewicz

Ten człowiek napisał wiele znanych obrazów. Po raz pierwszy jego obrazy zostały pokazane na wystawie Stowarzyszenia Artystów w stolicy, kiedy miał 28 lat. Istnieje również wykazano w pracach Kandinsky'ego i innych. Malewicz – nie najbardziej znanych artystów z całego świata, ale jego sława rozbrzmiewały w całej Rosji. Stając się członkiem wspólnoty „Diamentowy nóż”, stanął na czele krajowego grupy kubistów. Po pierwsze, raczej niezwykłe kreacje, charakteryzujące abstrakcyjnych form geometrycznych (tendencja ta była „Suprematyzm” name), artysta napisał, gdy miał 34 lat. Zdjęcia okazały się bardzo interesujące. Wkrótce Malewicz rozliczane w Witebsku nauczyciela szkoły artystycznej. Być może jego najbardziej znane dzieło – obraz „Czarny kwadrat”.

Vincent Van Gogh

Van Gogh jest prawdopodobnie najbardziej znanym artystą na świecie. Nie jest przesadą powiedzieć, że był to świetny impresjonistów. Niestety, uznanie uzyskał dopiero po śmierci.

Van Gogh urodził się w Holandii w 1853 roku. Od najmłodszych lat wyróżniał się trudnego charakteru i małych dziwactw. Często pójdzie do siebie, ignorując istnienie świata zewnętrznego.

Z wiekiem jest coraz wyprzedzany depresja, że miał dziwne epizody – choroba następnie na piętach. Sporadycznie Van Gogh udał się na leczenie w szpitalu psychiatrycznym.

Jednak w życiu mistrzów były nie tylko cierpienie – radosne zdarzenia również. Żałuję tylko, że nie stał się sławny za jego życia, jego obrazy zostały uznane za arcydzieła znacznie później. Teraz ludzie w pełni docenić jego talent: wielkich impresjonistów przyciągnąć prawdziwy podziw. Najbardziej znanym na świecie artysta był naprawdę utalentowany.

Michaił Wrubel

Jest to krajowy artysta tworzyć obrazy w stylu Art Nouveau. Urodził się w Omsku, 5 marca 1856 roku.

obrazy Vrubel są charakterystyczne i oryginalne. Aby tak ciekawy sposób malowania artysta wszedł w procesie przywrócenie ukraińskiego Kościoła św Cyryla, który trwał od 1884 do 1889 roku. Obraz „Madonna z Dzieciątkiem”, napisany przez autora w czasie, dziś w Muzeum Sztuki Rosyjskiej. Znajduje się on w stolicy Ukrainy. Oczywiście, wszyscy sławni rosyjscy artyści są godne szacunku, ale Vrubel zasługuje na podziw obecnej – on jest geniuszem.

Victor Vasnetsov

Victor Vasnetsov – słynny malarz rosyjski, ranking wśród założycieli narodowo-romantycznej wersji rosyjskiej secesji. Jego obrazy są pojedyncze piękno i harmonia.

Artysta uznawany za twórcę tzw rosyjskiej w kierunku europejskiego symbolizmu i secesji. Vasnetsov reinterpretacji historycznego gatunek: w jednym ze swoich obrazów tajemnicza atmosfera romantycznych legend może współistnieć z średniowiecznych motywów. Jednak często same stają się poetyckim tradycja w jego głównym tematem dużych płócien. Vasnetsov, oczywiście, nie jest najbardziej znanych artystów z całego świata, ale nadal nie wiemy o niej tak wiele osób zainteresowanych sztuką.

Ivan Aivazovsky

Ivan Aivazovsky jest znanym rosyjskich artystów, którzy specjalizują się w marinizm. Urodził się w 1817 roku. Jego ojciec był kupcem. Po kilku latach po rozpoczęciu treningu, a mianowicie w 1835 roku, młody artysta nagrodzony srebrnym medalem za pracę. Wkrótce, słynny francuski malarz Philip Tanner zaczyna dawać mu lekcje. W 1837 roku, Aivazovsky złoty medal, po czym udał się do dwuletnią podróż po Krymie i krajów europejskich.

Po pewnym czasie, artysta założył w Feodosia szkoły artystycznej. Poszło do pieniędzy otrzymanych na swoich obrazach. Ta szkoła później stał się ważnym ośrodkiem sztuki, znajduje się w nowej Rosji.

Teraz, gdy wiesz nazwiska znanych artystów, którzy stał się sławny dzięki swoim niewątpliwym talentem. Aby zapoznać się ze swoich zdjęć zaleca się odwiedzić muzeum. Ale jeśli to nie jest możliwe, można znaleźć swoje projekty w Internecie, na różnych stronach internetowych poświęconych sztuce.