437 Shares 9172 views

Moskiewskie Szkoły Sztuki: lista i opis popularnych

W Moskwie wiele szkół artystycznych i studiów. To nie jest takie łatwe do zebrania najlepszych w tym ogromnym mieście. Ten artykuł zawiera opisy popularnych szkół, które uczą sztuki dzieci i dorosłych – przydatne informacje dla początkujących artystów.

Dlaczego chodzisz do szkół artystycznych i studiów?

Szkoły artystyczne rozwijają nie tylko umiejętność rysowania, ale również smak kolorów, wzornictwa i wielu innych. Dzieci rozwijają wyobraźnię i twórcze myślenie. Nauczenie się tego statku nie jest tak łatwe, jak się wydaje, szczególnie samemu. Aby uczyć sztukę z powodzeniem, musisz angażować się z profesjonalnymi nauczycielami. Powiedzą teorię lepiej niż podręczniki akademickie iw praktyce nauczą Cię rysowania, wskazują błędy w pracy, które często nie potrafimy ujawnić, a także ujawnić tajemnice umiejętności.

Dlaczego kursy sztuki są drogie?

Szkoły artystyczne w Moskwie – jeden z najlepszych. Nie dziwi fakt, że lekcje rysunku w nich są drogie. Zanim uczą się sztuki, artyści muszą przez dziewięć lat studiować w Szkole Sztuki (w szkole sztuki dziecięcej), a cztery lata w szkole lub sześć lat w college'u. Muszą wydawać dużo pieniędzy na materiały artystyczne (farby, szczotki itp.) Oraz dodatkowe kursy. Ale teraz nauczyciel ma wiele lat rysowania, które jest gotowe podzielić się z Tobą. Wysiłki nauczycieli zasługują na przyzwoitą wypłatę!

Najlepsze szkółki artystyczne w Moskwie

  1. "Dom Słońca" – centrum indywidualnego rozwoju, przedszkole. Tu dzieci uczą się nie tylko rysunku, ale także angielskiego, śpiewu i wiele innych. W "Domu Słońca" Twoje dzieci pomogą ujawnić swój potencjał, a profesjonalni wychowawcy będą rozwijać talenty swoich dzieci. Pod jednym dachem naucza się dzieci i ich rodziców. W pobliżu znajduje się plac zabaw dla dzieci, odpowiadający wszystkim standardom bezpieczeństwa oraz własny parking. Centrum zapewni dzieciom wysokiej jakości zabawki i materiały na zajęcia, ekologiczne środowisko i pyszne potrawy. "Dom Słońca" jest bez przesady, włączony do najlepszych szkół artystycznych dla dzieci w Moskwie.
  2. Projektem "Ludzie sztuki" jest szkoła malarstwa. Tutaj uczą umiejętności malowania. W tej szkole każde dziecko będzie mogło rozwijać swoje zdolności artystyczne. Profesjonalni artyści i projektanci nauczą dzieci malować farbami olejnymi i akwarelami, w szczegółach opowiedzą teorię i podstawy rysunku. Ekscytujące lekcje dotyczące harmonogramu i lekcji mistrzowskich, specjalne kursy autorskie dla projektantów wnętrz i wiele innych – zwłaszcza dla młodych artystów.
  3. BALL – szkoła rozwoju architektonicznego dla dzieci i dorosłych. Każdy może rozwijać swoją kreatywność. Przedstawiciele Instytutu Architektury Moskiewskiej (Moskiewski Instytut Architektury) uczą w CHAR. Nauczanie sztuki architektury – od prostych podstaw do najbardziej złożonych. Możesz zapisać się na kursy pełne i jednorazowe. Najlepsze szkoły artystyczne w Moskwie umieściły piłkę na pierwszym stopniu oceny.
  4. Art studio Magichands. Szkolenie rzeźby, grafiki i malarstwa dla dzieci od 3 lat. Pracownia uczy swoich uczniów, aby pisali z olejem, akrylami, akwarelą, gwaszem, sanguine, węglem drzewnym i tak dalej. Profesjonalni nauczyciele nauczą podstaw malarstwa, kompozycji i konstrukcji przedmiotów. Są wyjątkowe klasy mistrzowskie w pracy z polimerową gliną, mydłem, dekorowaniem i wiele innych.
  5. Szkoła Sztuk Pięknych. V. A. Ogoltsova. Nauczanie sztuki dzieci od 5 lat. Tu odbywają się wystawy i konkursy, uczniowie uczą się podstaw malowania i rysowania. Najlepsze prace zostaną zapisane w funduszu i pokazane nowym uczniom jako przykłady. Inne szkoły artystyczne w Moskwie uczą sztuki za pieniądze, a tutaj zajęcia odbywają się bezpłatnie.

"Picasso" – najlepsza szkoła artystyczna dla dorosłych (Moskwa)

Dla dorosłych nie ma tak wielu szkół i studiów, w których mogliby uzyskać jakiekolwiek umiejętności w sztuce. "Picasso" – szkoła rysunku dla dorosłych.

Moskwa jest olbrzymim miastem z licznymi instytucjami edukacyjnymi. Ale "Picasso" zasługuje na zaszczyt w pierwszej trójce. Są zajęcia dla dorosłych i dla dzieci. Profesjonalni nauczyciele uczą początkujących artystów podstaw rysunku i malarstwa. Tutaj można nauczyć się dobrze pisać w krótkim czasie z akwarelą, po zdaniu specjalnych intensywnych kursów. Dla tych, którzy chcą wejść do Instytutu Sztuki, istnieją oddzielne zajęcia przygotowujące się do egzaminów wstępnych. Zwłaszcza dla artystów tatuażowych są kursy rysowania.