196 Shares 8002 views

Ból w moim sercu – przyczyny i leczenie

Przyczyny bólu serca mogą być bardzo różne. Nie są niebezpieczne ból, który po prostu może znieść, i że istnieją bóle znosić przeciwwskazane, powinny być natychmiast usunięte. Jak mogę go znaleźć? Aby to zrobić, należy przejść badania lekarskie przy najmniejszej wątpliwości, nie czekając do powikłań.

Ból w lewej stronie klatki piersiowej.

Jeśli mamy ból w klatce piersiowej po lewej stronie, w pierwszej kolejności myślimy o sercu. Ale ból w moich dolegliwości serca są często związane z samego serca. Tylko w naszym układzie nerwowym, gałęzie nerwowe, nadające się do różnych narządów, odchodząc od jednego pnia. gałęzie nerwowe mogą udać się do żołądka, wątroby, serca, itd. Dlatego też, w przypadku złamania w żółciowych lub chorób bólu żołądka może występować w sercu. Objawy te nie są usuwane leki serca, i wymagają leczenia choroby podstawowej. Innym powodem może być ściągnięty nerw związane z rdzenia kręgowego. Dzieje się tak na osteochondroza, nowotwory rdzenia kręgowego, urazu, przepukliny dysku. Te bóle mogą przechodzić tylko w leczeniu kręgosłupa.

Jakie są ból w moim sercu?

Przede wszystkim, może być wynikiem choroby układu nerwowego cardioneurosis. Są stałe, bóle w przyrodzie i są gorsze w okresach stresu. Aby je usunąć należy podjąć środki uspokajające: waleriany lub valokordin. Ale nie możemy zapominać, że tylko lekarz może zdiagnozować cardioneurosis i po badaniu w celu ustalenia dlaczego bóle serca. Gdy zapalenie (zapalenie mięśnia sercowego), ból mięśni serca powstają długie, często w połączeniu ze szwami, po prawej bólu mostka. Gdy wysiłek zazwyczaj wzmocniony, połączone z dusznością. Być może „fading” z sercem i uczuciem „przerw” w swojej pracy, złe samopoczucie, osłabienie, a czasem niewysoka gorączka. Z takim bólem nie można żartować, trzeba długotrwałego leczenia. Również ból w sercu może skurcz tętnic zaopatrzenia mięśnia sercowego w tlen i składniki odżywcze. Ataki te są nazywane angina, stanowią one wielkie niebezpieczeństwo i wymagają natychmiastowego leczenia.

Angina.

Drgawki występują ze stresem lub wysiłku (dusznica bolesna), a w stanie spoczynku (reszta dusznicy bolesnej). W typowych przypadkach ból w moim sercu są uciążliwe i ograniczających w naturze, pojawiające się po lewej stronie mostka lub w górnej części. Bóle te mogą być podawane w lewej części twarzy i szyi na lewym ramieniu łopatki. Czasami jest to możliwe, a uczucie w prawym ramieniu i obu rąk i ramion. Uczucie może rozprzestrzeniać się po lewej stronie brzucha, talii i nóg. Początek jest nagły, a następnie bierze ból wzrasta charakter jako minuty i znikały. Jego działanie może być zwykle usunięte nitroglicerynę: pomaga złagodzić skurcz tętnic wieńcowych. Działając nitrogliceryna rozpoczyna się po 1-2 minutach i zapewnia działanie przez 20-30 minut. Należy pamiętać, że nie Valodol ani Corvalol angina nie pomagają. Kiedy ten wzór tylko raz, należy zdecydowanie zostać zbadane przez lekarza w celu wiedzieć dokładnie, co zrobić, gdy nastąpi atak.

Zawał mięśnia sercowego.

Na długich pociągnięć mięsień sercowy nie otrzymuje tlen i składniki odżywcze. Ona zaczyna się rozkładać, chodzi martwicę, nazywana jest zawał mięśnia sercowego. To z tego powodu, nie mogą w żaden sposób tolerować ból serca w dusznicy bolesnej. Zawał mięśnia sercowego charakteryzuje ciężkich epizodów bólu za mostkiem. Oni nie mogą być usunięte przez nitrogliceryny. W takim przypadku pacjent będzie bardziej prawdopodobne, aby odzyskać jeśli natychmiast szukać pomocy medycznej.