780 Shares 9499 views

Whisky „Glenfiddik” – jasny przedstawiciel elity alkoholu

Single malt whisky „Glenfiddik” cieszy się dużą popularnością wśród koneserów samoprzylepnej taśmy klejącej i prawdziwych smakoszy, którzy będą w stanie docenić bogactwo wyrafinowanego smaku i wyrafinowanego aromatu.

Trochę historii szkockiej whisky Glenfiddich

Założyciel popularnej whisky ze Szkocji stał się prawdziwym mistrzem Vinokur Uilyam Grant. Że należy do idei utworzenia w 1886 roku własnej whisky, która będzie inna od ich odpowiedników smak i cechy jakościowe. Tylko w ciągu jednego roku, dzięki wysiłkom wszystkich członków jego rodziny, był w stanie zbudować własną destylarnię w zaskakująco piękne miejsce, który otrzymał nazwę Glenfiddich melodyjny. Nawiasem mówiąc, słowo tłumaczone z włoskiego oznacza „Deer Valley”.

Godny uwagi jest fakt, że od 1886 roku i do dnia dzisiejszego, legendarnego destylarni posiadanego przez spadkobierców rodziny Williama Granta. Być może to właśnie ta cecha daje whisky szkocka ma wielką osobowość, z powodu tradycji produkcyjnych Scotch są przechowywane przez długi czas.

Technologia przygotowania i rodzinnych sekretów Grants

Unikalna mieszanka starożytnych tradycji, które są starannie wydanych, a także ciągłe doskonalenie, w połączeniu z unikalną technologią produkcji – są to charakterystyczne cechy single malt whisky „Glenfiddik”.

Na niezmienionym poziomie przez długi czas pozostawia wiele. Ile lat temu, whisky nadal przechowywane w dębowych beczkach, a to dzięki tej funkcji, kolor napoju nabywa taką szlachetną jasnożółtą barwę.

Whisky „wtapia” Glenfiddik opinie, które mówią wymownie o niezrównanej jakości szkockich napoje alkoholowe składa się z odmian szkockiej, którego wiek wynosi nie mniej niż 12 lat. Ponadto nekotrye z nich są bardzo rzadkie, co sprawia, że jeszcze bardziej wyjątkowy w całej mieszanki.

Warto zauważyć jeszcze jedną ważną funkcję. Winokur, tworząc kolejną ekskluzywną mieszankę opartą wyłącznie na smaku niż jego smak.

Glenfiddich Scotch Whisky

Klasyczna linia Scotch „Glenfiddik” reprezentowany przez kilka ekskluzywnych wyrobów z alkoholem, z których każda ma niepowtarzalny smak i jakościowe cechy. Jednak każdy produkt z logo znanej firmy świadczy o podanej jakości i wyrafinowanego smaku, którzy potrafią docenić prawdziwych fanów i znawców.

legendą technologia produkcji whisky pozostała praktycznie niezmieniona od 1886 roku. W celu wytworzenia taśmy samoprzylepnej Scotch wyłącznym stosowaniu formy czystej wody uzyskanej ze źródeł naturalnych. Przechowywane (co najmniej 12 lat) w dębowych beczkach sherry lub bourbon, napój dostaje unikalny smak, kolor i aromat. Scotch whisky Glenfiddich – oryginalny prezent, ale również świetny powód, aby przyjść blisko.

Glenfiddich 12

Jest to, być może, najmłodszy przedstawiciel klasycznej linii od słynnych destylarni w Szkocji. Dojrzewających w dębowych beczkach z USA lub drewna europejskiego, przez co najmniej 12 lat, jest to unikalna mieszanka aromatu, smaku i szlachetny posmak. Whisky „Glenfiddik 12 lat” jest najbardziej popularna na całym świecie elita single malt whisky.

Inny smak lekki owocowy z wyraźniejsze gruszy, dębu, orzecha i cytrusowe nuty. Wykończenie jest w napoju długiego grania – z bogatymi nutami czekolady i lekkim aromatem miodu.

Whisky Glenfiddich 12 Years Old wielokrotnie został laureatem licznych nagród, które tylko dowodzi najwyższej jakości szkockiej whisky oraz doskonałe właściwości smakowe. Należy zauważyć, że produkt ten jest często sprzedawane w eleganckim pudełku, który składa się z butelek (0,7 litra) z ekskluzywnych materiałów, markowych szkła i stoją za nim. Oczywiście, jest to wspaniały prezent, który będzie korzystał z procesu jeszcze bardziej niezapomniany.

Glenfiddich 18

Scotch taśma „Glenfiddik 18” – jest najjaśniejszą przedstawiciel elity alkoholu, który jest single malt whisky, lat w dębowych beczkach przez co najmniej 18 lat. Dzięki tej funkcji, napój staje się bardzo skomplikowany zakres smak, który sprawia, że jeszcze bardziej wyjątkowym i eleganckim.

Noble słodka mieszanka owoców i drewna tworzy niepowtarzalny smak, który jest szczególnym bogactwem i harmonii. Korzystających mnóstwo smaków, można odkryć pełnię smaku, który z kolei jest inny notatki charakterystyczny owocowy i wyraźny aromat cynamonu i cedru. Oczywiście, wykończenie odgrywa ważną rolę. Przyjemny i miękki, a jedynie dodaje do ogólnego wrażenia tego szlachetnego napoju.