99 Shares 8924 views

Bioreinforcement osoba: Wskazania do stosowania, a podstawowa technologia

Wraz z wiekiem, odcień skóry danej osoby jest ograniczona: nie staje się tak elastyczna jak zwisa; zmieniając kształt twarzy, a wszystkie zmarszczki (nawet małych) są przedstawione bardzo wyraźnie. Przyczyną tego zjawiska jest to, że w tkankach stopniowo znika kolagenu, co czyni je elastyczna i stonowanych. Dermatolodzy zalecają w tej sytuacji zrobić bioreinforcement. Recenzje tego zabiegu tylko pozytywne.

Bioreinforcement jednostka procedurę, podczas której wstrzykiwano śródskórnie kwasu hialuronowego za pomocą specjalnego sposobu wyeliminowanie zmian związanych z wiekiem. Stosowanie tego produktu pomoże rozwiązać wiele problemów. Po pierwsze, procedura zapisuje pacjenta z zwiotczenie skóry na karku i dolnej powierzchni. Po drugie, ze względu na zaostrzenie leku występuje kontury i zmarszczki prawie całkowicie wygładzone.

Dlatego procedura ta stanowi najlepszy sposób podnoszenia i odmładzanie skóry, która zapewnia możliwie najlepszy wynik.

Osoby Bioreinforcement: regulamin

Aby rozpocząć, dermatolog powinien gromadzić informacje na temat stanu pacjenta i specyfiki jego skórze. Bioreinforcement twarzy stosowane w wielu preparatach (Surgiderm 18 Belotero miękki, Restylane istotne i tak dalej).

Po pierwsze, pacjent jest stosowany do znieczulenia krem specjalny do wstrzykiwań nie przyniósł dyskomfort. Podczas procedury podskórnie podawano kwas hialuronowy, który jest w stanie zwiększyć produkcję elastyny i kolagenu w komórkach fibroblastów. W efekcie skóra otrzymała nową partię tych substancji, staje się bardziej elastyczna.

Włókna kolagenowe zaczynają także stworzyć rodzaj szkieletu, na którym do „trzymaj” do skóry właściwej. Lek może dosłownie cofnąć czas. Fakt, że ta rama ma charakter każdego z nich. Ale w miarę upływu czasu, włókna kolagenowe zaczynają się rozciągać ich jakość ulega pogorszeniu, a twarzą do wyginania. Powrót wyraźny kontur i elastyczność tkanek, aby stworzyć efekt liftingu zdolny bioreinforcement twarz. Sugerują, że odmładza skórę od wewnątrz, poprawia jej elastyczność, zmarszczki są wygładzone i zwiotczenie znikają.

Procedura, efekt jest widoczny po pierwszej sesji, a następnie jest wzmacniany w ciągu pierwszych dwóch miesięcy po zakończeniu kursu. Rezultatem jest trwałe i trwa do dwóch lat.

Kurs składa się z trzech sesji, które odbywają się co cztery tygodnie, chociaż korekta jest już widoczne po pierwszym zabiegu. Ponadto, również odbyły się dwie kolejne sesje, jeśli istnieje taka potrzeba. W jednej procedurze jest wprowadzany do przygotowania dwóch strzykawek. Dawkowanie będzie zależeć od tkanki, wieku pacjenta oraz celu. Radykalne zmiany są widoczne po drugim zabiegu.

Po iniekcji w skórze pozostają subtelne śladów. Ale całkowicie znikają po kilku dniach. Zabieg przeprowadzany jest w warunkach ambulatoryjnych. To nie będzie wymagać okresu rehabilitacji.

Wskazania do stosowania twarzy bioreinforcement

Optymalny wiek procedury – od trzydziestu pięciu do pięćdziesięciu lat. W późniejszym okresie trudno będzie przywrócić wygląd skóry przy pomocy bioreinforcement. Dlatego zaleca się, aby zrobić to w czasie.

Przeciwwskazania do następujących czynności:

  • Po pierwsze, u pacjentów przyjmujących leki przeciwzakrzepowe są zaburzenia krwawienia;
  • Po drugie, klient ma skłonność do tworzenia bliznowców;
  • Po trzecie, w okresie ciąży i karmienia piersią – tym razem do zrobienia bioreinforcement zabronione.

Bioreinforcement osoba jest względnie prostą procedurą, która zapewni doskonałe działanie w przypadku braku efektów.