306 Shares 5364 views

„Wasilsursk” dom wakacyjny w regionie Niżny Nowogród: zdjęcia, opinie

„Wasilsursk” domek letniskowy – obszar ożywiającym nad brzegiem słynnej rzeki Wołgi. Geograficznie znajduje się w regionie Niżnym Nowogrodzie dzielnicy Vorotynsky, wieś Vasil'sursk. Budynki są zbudowane na wzgórzu z widokiem na zbiorniku na wodę Czeboksary.

Jedną z głównych zalet kempingach jest obecność mieszanych lasów i kwitnących krzewów. Ze względu na dużą ilością powietrza zieleni nasyconym ujemnych jonów i lotnych produkcji, korzystne dla ludzkiego zdrowia. Wśród lasów leżą przygotowanych ścieżek spacerowych. Obszar ten jest naprawdę wyjątkowy i zyskał sławę przyjazne dla środowiska rozwiązania.

Znaczna odległość od metropolii, zakładów przemysłowych i autostrad promuje przywrócenie sił i duchowej harmonii. W czasie wakacji i weekendów „Wasilsursk” dom wakacyjny jest zatłoczone mieszkańców miejskich, głodny samotności z naturą. Okres eksploatacji – przez cały rok.

pokoje

Holiday „Wasilsursk” (Niżny Nowogród regionu) zaprasza ludzi, aby spędzić wspaniały weekend. Fundusz Mieszkaniowy reprezentowane przytulne pokoje, które są skupione w budynku dwupiętrowym. Oferuje on apartamenty z jedną sypialnią, nowoczesne meble, przedmioty codziennego użytku i urządzeń. Regularne dostarczanie gorącej i zimnej wody.

Również do zamieszkania domy zbudowane z ramy, tapicerowane drewna, może pomieścić do czterech osób. Wszystkie domy są podłączone do dostaw energii elektrycznej i wody. W zimie ogrzewanie jest przeprowadzane. Wystrój jest urządzony w prostym stylu czytelne. W domach z telewizorem, lodówką, krzesła, łóżka. Oddzielone łazienka z małą wanną i WC.

catering

„Wasilsursk” domek letniskowy przywiązuje ogromną wagę do jakości żywności i stara się zaskoczyć gościom dania różnych kuchni. W oddzielnym budynku znajduje się jadalnia, gdzie serwowane są posiłki trzy razy dziennie. Wczasowicze będą niewątpliwie docenią fakt, że wszystkie produkty pochodzą z prywatnej ziemi.

Na terenie obozu znajduje się szklarnia, ogród warzywny, gdzie rosną prawie wszystkie warzywa. Na działce jest porośnięty drzewami owocowymi: jabłko, gruszka, śliwka, czereśnia. Kompleks aktywnie rozwój stada są hodowane świnie, krowy, kurczaki, gęsi, kozy, owce. Dlatego stoły obfitują ze świeżych i naturalnych produktów, które ma wysoką wartość odżywczą i korzyści.

Miejscowy staw ryb złowionych i podawane smażone, gotowane i pieczone formularza. Główną zaletą można nazwać pasieka gdzie pszczoły pracują dla dobra naszego zdrowia. Będzie utrudniać żadnego luksusowy hotel „Wasilsursk” domek. Opinie ludzi o mocy – rave. Turyści z podziwem i wdzięcznością powiedzieć o jakość i różnorodność potraw. W rękach profesjonalnego szefa kuchni, a nawet prosty produkt przekształca się pysznym poczęstunkiem.

Narzędzia i usługi

Należy zauważyć, że „Wasilsursk” dom wakacyjny znajduje się w wiosce rybackiej, która przyciąga mieszkańców Niżny Nowogród regionu bogatego połowu. Jest to chyba najbardziej rozchwytywanych działania i rozrywki w regionie. Rzeczywiście, w wodach rzeki. Sura i Cheboksary zbiorniki zamieszkanych przez przedstawicieli różnych gatunków ryb: szczupak, okoń, płoć, leszcz, karp, leszcz, miętus.

Nie jest konieczne, aby przynieść własny sprzęt, w turystycznym centrum do wynajęcia są wydawane wędkę, spinning, podajnik, łodzie motorowe i inne akcesoria. W razie potrzeby, goście mogą skorzystać z usług doświadczonego myśliwego. Ci, którzy nie są zainteresowani połowów i polowań, nie powinny rozpaczy, ponieważ kompleks posiada szereg innych atrakcji.

Na przykład, rosyjski kąpiel z miotły. Po kąpieli oferuje fitonapitki pożytecznych ziół. Ponadto, obszar wyposażony duże pola do gier sportowych: paintball, siatkówkę, piłkę nożną. Dostępne bilard, tenis stołowy. Dla dzieci – plac zabaw z przejażdżki. Agencja Tour.

skrót

Dom na wsi „Wasilsursk” (Niżny Nowogród regionu) otrzymuje pozytywne opinie od zadowolonych gości. Przyjazna atmosfera daje dobry nastrój. W przytulnych i komfortowych pokojach oraz kabin: wszędzie jest czysty, schludny. Szczególnie pod wrażeniem turyści pole, ule i gospodarstwie hodowlanym. Rzadko gdzie można zobaczyć, jak. Nie było ani jednego negatywnego komentarza do rozwiązania tego kompleksu. Wszyscy byli zadowoleni i dobrze karmione!