580 Shares 4843 views

Seria „Abonent jest czasowo niedostępny”: aktorzy i role

Seria jest o związkach, miłości i koleje życia – „Abonent jest czasowo niedostępny”. Aktorzy są bardzo różne od siebie, ale w opinii publiczności, rola dobrze rozmieszczone i grał na „doskonałe”.

O serii

Fabuła opowiada historię kobiety, która po męża niewierność staje się przygnębiony i traci pamięć. Przypadkowo dostaje się do czyjejś rodziny, wspomnienia w końcu wrócił do niej. Jednocześnie ex-mąż pozbawia ją o wszystko, co miała.

Seria jest nakręcony w gatunku melodramatu, że będzie odwołanie do kobiet w każdym wieku. Wiele momentów, w których publiczność będzie sympatyzować z głównego bohatera, co czyni go jeszcze bardziej interesującym. Co ciekawe, w serii „Abonent jest czasowo niedostępny” dobrzy aktorzy swoje role.

Dina Korzun

Dziewczyna dostaje rolę głównego bohatera o imieniu Milan. Dean poradził sobie z ich pracy i stanie w pełni oddają charakter Lana. Aktorka zadebiutowała w 1995 w teatrze z roli w spektaklu „Miłość na Krymie”. Po że został zaproszony z powrotem w kilku produkcjach. Od 2000 roku, zdecydowała się zostać aktorką swobodnie, w jej słowa, aby otrzymać duchowe impuls od widza.

Milana rola w serialu „Abonent jest czasowo niedostępny”, aktorzy są znane z innych filmów, widz jest interesujący dla jego historii.

Kyurdzidis Euclid

Brutal aktor z filmu „Abonent jest czasowo niedostępny”, zagrała rolę męża Milan – Herman Loginova. Kyurdzidis Euclid – Honorowy Artysta Rosji, wystąpił w 59 filmach. Zrobił świetną robotę w roli człowieka, który był bogaty, ale nie tak. Widzów znak charakterystyczny aktor, który pasuje do tej serii.

Ze względu na jego wygląd Kyurdzidis Euclid często odgrywa rolę cudzoziemców. Wiadomo, że aktor w 1996 roku, stał się obywatelem Grecji.

Darya Orehova

W serii „Abonent jest czasowo niedostępny” aktorzy i role są bardzo zróżnicowane. Były w filmie bez dziewczynę głównego bohatera. Nazywa się Jeanne, postać poszedł Darya Walnut.

Pomimo faktu, że aktorka w roli drugiego planu, to zapamiętany przez widzów za jej niezwykły wygląd i piękne kręcone włosy. Daria Karierę rozpoczęła w 2003 roku. Obecnie, ona – aktorka wolnego teatru w mieście Kijowie.

Albert Filozov

Dostał ciekawą postać – Vilén Andriejewicz. Federacja Rosyjska, Artysta Ludowej sprostać roli bardzo dobrze. Widzowie Vilen Andriejewicz wydawało osobę miłą i sympatyczny.

Albert Filozov zmarł w 2016 roku. W swojej karierze grał wiele wspaniałych ról.

Olga Sumskaya

Grała Arcadia siostrę, imieniem Serafin Zueva. Była córką Vilén Andriejewicz. W serii „abonent jest chwilowo niedostępny” podmioty dobrano bardzo starannie. Olga, piękny i młody, a nikt inny nie poradził sobie ze swoją rolą.

To nie tylko w filmach, ale również jest członkiem partii politycznej na Ukrainie. телеэкране воплотила роль жены султана Османской империи – Роксоланы. Co ciekawe, jest to jedna z pierwszych kobiet w telewizji ucieleśnia roli żony sułtana Imperium Osmańskiego – Roksolana.

Seryjny film „Abonent jest czasowo niedostępny”, aktorzy są znane od długiego czasu widzów z innych dzieł, pozostawia mieszane uczucia. Po obejrzeniu show, chcę cieszyć się z głównym bohaterem, aby zrozumieć, co ona po zdradzie ukochanego męża.