253 Shares 4598 views

Trądzik na twarzy sody: używać do różnych typów skóry

Soda – wspaniałym ludowym, który jest powszechnie stosowany w gospodarce. Poza tym, że jest niezastąpiony w kosmetologii. W szczególności, trądzik na twarzy soda pomaga efektywnie. Do tej pory jest to najtańszy sposób, aby rozwiązać ten problem.

Zalecenia dotyczące stosowania każdego rodzaju skóry

Zastosowanie oczyszczonej pozostawia się do dowolnego rodzaju skóry. Należy zachować osoby o wrażliwej i suchej. Sód ma tendencję do wyschnięcia trądzik, od tego są. Dla skóry suchej i wrażliwej powinny ograniczyć korzystanie z tych funduszy. Na przykład w przypadku normalnej olejowej lub w połączeniu typu sody mogą być stosowane dwa razy dziennie. Reszta powinna być ograniczona do jednej techniki w ciągu jednego dnia.

Efektywność zastosowania i sposoby użycia

Większość kobiet uważa, w jaki sposób pozbyć się trądziku sody. Wielu nie wierzy w obietnicę skuteczności. Naturalnie, to jest gorsze od drogich i profesjonalnych środków kosmetycznych. Jednak skuteczne i uzasadnić oczekiwanego rezultatu. Może nie tak szybko, jak byśmy chcieli, ale jednak.

Z kolei, soda jest w stanie zrównoważyć równowagę pH skóry. Każdy wie, że to jest główną przyczyną trądziku.

Trądzik twarzy pomaga sody sposób: ułatwia usuwanie wydzielin tłuszczowych, a tendencję do wyschnięcia. A tym samym eliminuje pojawienie się trądziku i zaskórników oraz zmniejsza stan zapalny. W tym sody rozcieńczonej niewielką ilością wody w celu utworzenia pasty. Następnie wykorzystywane w celu wyeliminowania powyższych problemów.

Właściwości sody do zastosowań kosmetycznych:

– uwalnia skórę z najczęściej trądzik – trądzik i zaskórniki;

– ma kojący wpływ na skórę;

– doskonała antyseptyczne;

– poprawia kondycję skóry;

– promuje zdrowy koloryt skóry, wąskie pory, normalizuje pracę gruczołów łojowych w funkcjonalności.

Nie zapomnij o prawidłowym odżywianiu i wzmocnione. Od kondycji skóry zależy od pracy narządów wewnętrznych, a także ich funkcjonalność. Krosty na skórze są oznaką chorób wewnętrznych. Sodowy jest również przydatny do stosowania jako światło roztworze wodnym. To przyczynia się do poprawy układu pokarmowego. Częste wybuchy trądziku, a nie tylko na twarzy, ale całego ciała, powinny być zbadane przez lekarza. To może maskować się poważnej choroby.

Jak używać sody oczyszczonej na trądzik

Istnieje kilka prostych środków, które mogą być wykonywane w domu. Rozważmy teraz najskuteczniejszy

1. soli kuchennej pomogą. Zastosowanie sody w tym przypadku jest bardzo prosta. Niej w równych częściach należy zmieszać z solą. Przed zabiegiem, osoba dokładnie spienić. Następnie, warstwę wodną ostrożnie stosowane do powstałej mieszaniny. Delikatnie masować twarz musi być około 2 minut. Potem trzeba czekać 15-20 minut i przemyć wodą w temperaturze pokojowej. To narzędzie jest wielki peeling twarzy.

2. Mycie. W tym przypadku jest to bardzo ważne, aby utrzymać dokładność w przygotowaniu roztworu. Powinien on mieć strukturę podobną do owsianki. Przed użyciem uzyskany roztwór, osoba lekko przemyto zimną wodą. Następnie stosuje się go na skórę, omijając okolice oczu i, oczywiście, usta. Roztwór pozostawia się na około pół godziny i przemywa. Dokonanie takiego postępowania może być do czterech razy w miesiącu. Produkowany skutecznie i jednocześnie łatwe do przygotowania maski sody oczyszczonej na trądzik.

3. sodowy + kąpieli. Metoda ta jest przydatna, jeśli pryszcze są obecne nie tylko na twarzy, ale także na całym ciele. Preparat jest bardzo prosty – kąpiel, małą ilość sody. Ale konieczne jest rozważenie następujących niuanse. Co? Po pierwsze, soda lepiej jest użyć soli morskiej. Po drugie, aby być w takiej kąpieli nie potrzebują więcej niż 10-15 minut. Po trzecie, temperatura wody musi być ten sam człowiek. przed snem trzeba zastosować kąpiel.

4. sodowy w połączeniu z nadtlenkiem wodoru. Te składniki powinny być mieszane w celu wytworzenia gęstej pasty. Jest to mieszanina tych właśnie obszarach, gdzie występują pryszcze. To nie jest wcale skóry danej osoby. Trądzik na twarzy sody z nadtlenkiem eliminuje bardzo szybko.

"Sweet" soda

Do gotowania użyć zwykłego cukru, masła i sodę. Wszystkie te składniki powinny być mieszane z wrzącej wody. Z wacikiem lub gazikiem do wycierania twarzy powstały roztwór przez około trzy minuty. Gdy skóra jest sucha, przemyto go gorącą wodą z mydłem. Godzinę później człowiek może pocierać oliwy z oliwek. Takie rozwiązanie jest doskonałym środkiem do czyszczenia. Oliwa z oliwek i wzmacnia jego działanie. Po tym, że skóra staje się miękka i zdrowa.

Soda + zboża

Maska sody od plam z dodatkiem rozdrobnionych płatków owsianych, pszenica lub mąka kukurydziana jest najbardziej popularna. Jest to szczególnie skuteczne w przypadku usuwania zaskórników. Przygotować maskę jest bardzo prosta. W równych proporcjach w celu wymieszania sody i każdy składnik wyżej wymienionych rozcieńczając małą ilość wody do uzyskania konsystencji gęstego kleiku. Otrzymaną mieszaninę nakłada się cienką warstwą na powierzchni przez około 10 minut. Za pomocą specjalnego myjki maski spłukano ciepłą wodą. Tak więc, soda pomaga na trądzik bardzo dobrze. Użyj tej maski może być nie więcej niż raz w tygodniu.

W niektórych przypadkach, nie mogą być wykorzystywane sody

Zastosowanie wewnętrznego jest przeciwwskazane dla osób cierpiących na alergie do sody oczyszczonej, kobiet w ciąży i osób z chorobami ginekologicznymi, chorób naczyniowych, chorób serca. Odmawia przyjmowania takich funduszy owrzodzenia, zapalenie żołądka. Choroby wątroby, pęcherzyka żółciowego oraz nerek również przeciwwskazań.

Zabronione jest do stosowania zewnętrznego, czy są otwarte rany, oparzenia i inne braki w organizmie. Soda w takich przypadkach może być szkodliwe. Ponadto, nie należy go używać w różnych zapalenia skóry, łuszczycy i innych podobnych chorób.

Wskazówki

bezpieczne dla małych trądzik lub czarnymi plamami soda. Ale gdy używasz muszą stosować się do wszystkich przepisów i zaleceń. Nie zaniedbuj wykorzystanie dozwolonej ilości sody. Pożądany efekt może pojawić się po jednej lub obu zabiegów. Ponadto, nie zbyt intensywnie stosowane do takich funduszy skóry lub pocierać je. Może to usunięcie warstwy ochronnej skóry i uszkodzić go. Szczególnie dotyczy to korzystania z maski i peelingi.

czyszczenie

Ash jest również stosowany w mechanicznego czyszczenia osoby w domu. Jest to bardzo popularna procedura wśród kobiet i dziewcząt. Jak ona stoi w salonach kosmetycznych jest dość drogie, wiele zrobić samemu w domu. W tym przypadku popiół służy jako peeling do bardziej efektywnego rezultatu. W takich sytuacjach konieczne jest, aby być bardzo ostrożnym, aby wykorzystać składniki i przestrzegać wszystkich zasad. Trądzik na twarzy napojem jest bardzo pomocny w czyszczeniu. Dlatego, jeśli masz trądzik, to metoda ta jest przydatna.

Wreszcie, mała

Teraz, gdy wiesz, jak używać trądzik sody. Recenzje dziewcząt, którzy starali się tę metodę, mówią, że środek jest skuteczny. Jeśli też zdecydowaliśmy się na coś wypróbować sody, a następnie w naszym artykule wiele dobrych opcji dla masek i innych kompozycji.