665 Shares 2817 views

Najzabawniejsza komedia do łez: listy, oceny, opinie

Kochaj obraz komedia, która jest wniesiona do łez? Świetnie! Ten artykuł zawiera listę nazw takich filmów. Zaczynajmy.

„Kac Vegas”. część 1

Taśma ta należy do kategorii „Najbardziej absurdalne komedii do łez.” światowej liście rankingowej jest dość duży, ale jest to taśma, według publiczności, zasługuje na najwyższe wyróżnienie.

Obraz „The Hangover” (część 1) opowiada historię czterech najlepszych przyjaciół, którzy zgromadzili się do Las Vegas, aby pamiętać dzień sprzed ślubu jednego z nich.

Następnego dnia młodzi ludzie znaleźli się w nietypowej sytuacji: liczba pokonany, spacery w łazience jest prawdziwy tygrys w szafie siedzi małe dziecko i ząb znokautował jednego z jego przyjaciół. Ale najważniejszą rzeczą czekał na przyjaciół przyjść: zniknął bohater okazji – oczyszczenie. Czy młodzi ludzie, aby przywrócić tajemniczy łańcuch zdarzeń i dostać się do ślubu, dowiadujemy się z filmu „Kac Vegas”.

Widzowie, którzy oglądali ten obraz, jeden po drugim, że to musi być w rankingu „najbardziej śmieszną komedię do łez.” Lista innych dajemy poniżej.

"Taxi". część 1

Film „Taxi” zmuszeni płakać ze śmiechu przez miliony ludzi. Do dziś wiele przegląda ten obraz, aby uciec od nudnego życia codziennego i dopingować się w górę. Oczywiście, pierwsza część „Taxi” zasługuje na miejsce w rankingu „najbardziej absurdalne komedii do łez.” Lista komiksów obrazach świata sporządzony na podstawie poglądów zwykłych widzów, którzy jednogłośnie stwierdził, że ten film zasługuje na najwyższą ocenę.

1 część obrazu opowiada taksówkarz Daniel z Marsylii, który ma jedną niezwykłą cechę. On po prostu lubi szybko jeździć. Ta dziwna fascynacja Daniel prowadzi do problemów z prawem. Nie siedzieć w więzieniu, strażnicy zaproponował mu współpracę. Czy Daniel poradzić sobie z naładowanej materii, zobaczymy w filmie „Taxi”.

"Vassabi"

Najzabawniejsza komedia do łez, których wykaz oferujemy w naszym papierze, a przedstawiony obraz zatytułowany „Vassabi”. Według publiczności, ten film jest pamiętany dla jego niezwykłej poczuciem humoru i wspaniałych aktorów gry.

Tape „Vassabi” opowiada historię policjanta o imieniu Hubert. Wszyscy jego towarzysze marzą, aby pozbyć się temperamentu strażnika prawa ze względu na jego sposób komunikacji z przestępców. Po innym przypadku Hubert znów przejawia się „w całej okazałości.” Niezadowolony z szefem postanawia wysłać go na wakacje.

Ale policja nie zamierzamy spocząć. Zostaje wysłany do odległych Chin. Adwokat wezwał go, powiedział, że od razu bezskutecznie zakończył powieść z jednym z chińskich kobiet dorasta siedemnaście córkę.

Hubert będzie poprawa relacji z dziewczyną i jakie kłopoty spodziewali się nauczyć od „Vassabi”.

"Ivan Vasilievich"

Pierwsze miejsce w rankingu „najbardziej absurdalnych radzieckie komedii do łez” (lista jest, oczywiście, nie jest ograniczona, ale wielu widzów wolą go do tej taśmy) zasługuje obraz „Ivan Vasilievich”. Film opowiada o zwykłych radzieckich inżynierów, którzy jeszcze udało się stworzyć maszynę czasu. Przez przypadek, to urządzenie było w stanie skorzystać z miejscowego złodzieja George Miloslavsky i zwykłych obywateli w domu Ivanu Vasilevichu Bunshe.

Ale to nie wszystko: w czasie i udało się dostać się Ioannu Groznomu. Efektem tej niezwykłej historii, dowiadujemy się z tego filmu.

„Straszny film”. część 2

Ten film jest zmuszony do uśmiechu dla milionów widzów. Parodia słynnych bestsellerów, nadzwyczajne poczucie humoru i niesamowitą obsadą – wszystko to zawiera obraz „Scary Movie” (część 2). Film opowiada o życiu trzech studentów – Sidney, małe i marek.

Wydarzenia z ostatniego roku zostało zapomniane, a faceci z powrotem w poszukiwaniu przygody. Tym razem, idą do starego domu na zaproszenie prof Oldman oglądać duchów. Później okazuje się, że jego przyjaciele muszą go tylko jako przynęta. Czy dzieci będą mogły wydostać się z tego strasznego domu, gdy na drodze są duchy się, uczymy się od obrazu „Straszny film” (część 2).

Według publiczności, ten film zasługuje na ocenę „najbardziej absurdalne komedie do łez.” Lista (lewa opinie i krytycy) jest lepiej, aby kontynuować.

„Osobliwości narodowego rybacki”

Nasze folie również zasługują na miano najlepszych. Na przykład obraz „Osobliwości narodowego rybacki”, który opowiada historię zespołu General Ivolgina. Tym razem zebrali do wędkowania. Ale, jak zawsze, na drodze do celu staje miłosne rosyjskich mężczyzn do wódki. Następnego ranka przyjaciele znajdują się w hotelu, a dopiero po jakimś czasie zrozumieć, że nie jest zacumowany do kordonu Kuzmich, który został pierwotnie skierowany i do wybrzeża Finlandii.

Zdając sobie sprawę z trudności sytuacji, zespół decyduje się natychmiast z powrotem do ojczyzny. Ale zapomnienie odgrywa okrutny żart z nimi. Co czeka na przyjaciół, dowiadujemy się z filmu „Osobliwości narodowego rybacki”.

Według opinii przedstawionych widzów, że jest to wzór powinien zawierać listę „Najlepsza komedia rosyjskiej zabawnej do łez.” Lista naszych filmach nie ma końca, ale zasługuje na szczególną uwagę.

„Tucker i Dale kontra Zło”

Co zrobić studenci, którzy widzieli w lesie dwóch rolników, to bardzo przypomina maniaków? Run! Ale nie, bohaterowie „Tucker i Dale kontra Zło” zdecydowali się wziąć wszystko w swoje ręce i ukarać „Failed sadystów.” Ale im bardziej starają się walczyć, tym gorzej się robi.

Ta komedia z elementami czarnego humoru. Istnieje wiele krwi, krzyków i strachu. Ale to nie przeszkadza, aby uzyskać obraz w rankingu „Najbardziej śmiesznej młodzieżowej komedii do łez.” Lista filmów w tym gatunku jest nieograniczona, ale to, według wielu widzów, zasłużył na ten tytuł.

„Głupi i głupszy”. część 1

Krismas Lloyd i Harri Dann – przegrani. Jest to cecha, która sprawia, że ich życie zatłoczone przygody. Więc w tym momencie. Lloyd i Harry spotyka piękną kobietę, która nagle opuszcza swoją teczkę na ulicy. „Heroes” w cokolwiek zdecydować o powrotnym talo walizki. Nie podejrzewam, że sprawa nie pozostawiała wypadek. Jest to okupu za porwanego męża.

Teraz i dla niej, i dla przegranych Harry i Lloyd są pod obserwacją. Ale im bardziej przestępcy próbują zemścić „zuchwały”, tym bardziej, że nie mają szczęścia (co nie jest prawdą o facetów). Efektem tej zabawnej opowieści dowiadujemy się od obrazu, „Głupi i głupszy”.

"White Chicks"

Dwóch agentów FBI Marcus i Kevin wielokrotnie uwagę na problem władzy. Aby nie stracić swoją ukochaną pracę, oni podjąć poważną sprawę. Marcus i Kevin musiał chronić bliźniacze siostry z porywaczy. Ale zamiast robić dobrą robotę, bracia przeceniają swoje siły i przekształcony dziewcząt.

Jak dwa czarne guys podszywać blondynki są bardziej kruche i jest następcą ogromnej branży hotelarskiej? Jak przetrwać wyjazdy na zakupy z koleżankami i depilacji? Wszystkie te nie łatwe pytania odpowiedzieć, a Marcus i Kevin.

"Eurotrip"

Najzabawniejsza komedia do łez, lista (ranking), która jest proponowana w tym artykule kontynuuje humorystyczny obraz zatytułowany „Eurotrip”.

Zwyczajne Shkolnik Skott nie różni się od swoich rówieśników. Spotyka piękną dziewczynę i przygotowuje się do college'u. Poza tym, on ma dobrego przyjaciela z Niemiec, z którą miał długi czas prowadzi korespondencję.

Ale w jednej chwili całe życie Scotta rozpada. Jego dziewczyna idzie do wahacza, wirtualny przyjaciel jest gejem. Wydaje się, że może być gorzej?

A najgorsze jest, mimo wszystko, Scott dowiaduje się, że pal pióra, który został odrzucony w niegrzeczny sposób, naprawdę seksowna piękność o imieniu Mika. Po rozważeniu wszystkich „za” i „przeciw”, facet zdecyduje się pójść do dziewczyny. Firma jest on zajęty swojego przyjaciela Coopera i bliźniaków Jenny i Jamie. Jako że podróż odbędzie i czy Scott spotka się z Mike, dowiadujemy się z „Eurotrip”.

„Miłość i gołębie”

Ten wspaniały i dobry film na pewno zasługuje na miejsce w rankingu „najbardziej absurdalne komedii do łez.” Lista (rosyjskie obrazy) dołączy do innych filmów, ale „Love and Pigeons” zasługuje na szczególną uwagę.

Co jeśli ukochanego męża, który opuścił ośrodek, spotyka tam innego? Sytuacja jest normalne Rosjanki Nadieżda absolutnie identyczne. Ona otrzymała list od niej Błogosławiony, stwierdzając, że przywiązał jego związek z Raisoy Zaharovnoy – pracownik działu personalnego.

Nadzieję, że to zrobi, i jak reagować na Papieża opieki troje dzieci, uczymy się z tego pięknego obrazu.

„Wielki Stach”

Ten obraz opowiada historię biznesmena Stana, który zwabił biedne staruszki swoich oszczędności. Ale nic nie ujdzie na sucho, w tym działania „oszustwa”. Stan aresztowany i podać krótką wycieczkę do więzienia. Aby nie stać się łupem dla przestępców, mężczyzna postanawia zatrudnić nauczyciela sztuk walki. Gdzie to się skończy, dowiadujemy się z „Big Stan”.

Miłego oglądania!