687 Shares 2036 views

Creon 10000, instrukcje

nazwa międzynarodowa, które są pigułki „Creon 10000” – „Pankreatyna” (Pankreatyna). Ta sama nazwa jest używana w rejestrze Inn. Należy do grupy preparatów enzymów trawiennych.

Lek może być wytwarzane przez różnych producentów, w postaci pigułek, tabletek, tabletek powlekanych powłoki rozpuszczalnej w żołądku lub kapsułek.

Farmakologiczne działanie leku „Kreon 10000” Instrukcja obsługi opisuje w następujący sposób. Creon jest trawienie enzymem, który stabilizuje wskaźniki ilości enzymów trzustkowych. Ta stabilizacja jest osiągnięty przez proteolityczne i lipolityczne efektu leku. Preparat zawiera lipazę trypsyny, są aktywne enzymy trzustki. Zapewniają one rozszczepianie białka, tłuszczu i skrobię, aż elementy, które znacznie poprawiają funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Ponadto, te elementy do procesu normalizacji trawienia. W szczególności, taki składnik jak trypsyna, w znacznym stopniu hamuje wydzielanie trzustki i ma działanie przeciwbólowe.

W trakcie działania leków w środowisku zasadowym jelita uwalnia enzymy, których maksymalna aktywność uzyskuje się w czasie połowy godziny po podaniu.

Lek „Kreon 10000” instrukcja zaleca biorąc jako składnik terapii zastępczej. Podstawowym wskazaniem dla lekarza są różne formy zewnątrzwydzielniczej niewydolności trzustki – przewlekłe zapalenie trzustki, niestrawności, wzdęcia, trzustki i innych. Ponadto, lek jest skuteczny na wspólnych zaburzeń procesu trawienia i, w razie potrzeby, błędy kompensacji mocy. badanie jamy brzusznej zaleca się przed zastosowaniem tego leku.

Medycyna „Kreon 10000” może powodować działania niepożądane. To przede wszystkim różnorodne reakcje alergiczne i dyskomfort w nadbrzuszu działu w znacznie mniej może objawiać biegunka lub zaparcia, nudności. W przypadku długotrwałego stosowania leku lub powyżej dawkowania może objawiać hiperurykozurii. Często dzieci mogą pojawić się zaparcia, więc powołanie leku należy dołączyć specjalną kontrolę dozowania.

Do przygotowania „Kreon 10000” Podręcznik obejmuje następujące przeciwwskazania: kategorycznie odmawia przyjmowania leku w leczeniu ostrego zapalenia trzustki lub zaostrzenie przewlekłego jego postaci. Nie należy przyjmować leku w obecności nadwrażliwości na jego składniki.

Pankreatyna postać dawkowania „Creon 10000” nie powinien być przyjmowany z pokarmem. Można to zrobić bezpośrednio w czasie lub bezpośrednio po posiłku. W ten sposób uzyskuje się najszybciej wchłanianie składników leku. Popić tabletkę jest konieczne z wodą lub sokiem owocowym.

Dawkowania w przeliczeniu na ilość lipazy w nim zawartego, a także w zależności od wieku pacjenta i stopniem niewydolności trzustki. Średnia dzienna dawka dla osoby dorosłej wynosi 150 tysięcy jednostek i maksymalną (pełny brak) może dotrzeć do 400 tysięcy jednostek Dla dzieci maksymalna dawka dziennie to 100 tysięcy sztuk

Ważne jest, aby pamiętać, że czas trwania leczenia, które mogą być przeprowadzane przy użyciu leku „Kreon 10000”, instrukcja określa się od kilku dni do wielu lat, jeśli lek jest stosowany w terapii zastępczej. W takich przypadkach jednoczesne podawanie leków z leków zawierających elementy z żeliwa szarego.

Przewlekłe podawanie powinno prowadzić bieżący monitoring stanu przewodu pokarmowego i być pod kontrolą lekarza.