263 Shares 6866 views

Piec ciasto z mięsem

Ciasta z różnymi nadzieniami – tradycyjne danie kuchni rosyjskiej. Pies może być gastronomicznych, są one dostarczane do rosołu lub zupy i, oczywiście, jest idealnym uzupełnieniem tabeli herbata.

Ciasta są podzielone w zależności od sposobu wytwarzania i rodzaju testu. Ogólnie, to albo pieczone w piecu lub smażone na patelni w oleju roślinnym. Ciasto na ciastka mogą być bardzo różne – drożdże, suchar, piasek lub foliowanie.

Powiedz nam, jak gotować pasztety mięsne z ciasta francuskiego. Dziś to ciasto można kupić gotowe w prawie każdym sklepie. Ale można ciasto francuskie gotować na własną rękę.

Klasyczny francuskie ciasta z mąki, wody, soli i masła lub margaryny. Wytwarzanie klasycznej receptury trwa długo, ponieważ półwyrób jest często konieczne, aby na zimno tak, że olej nie ma czasu stopienia się w temperaturze pokojowej.

Ze względu na czasochłonne dzisiaj mało kto zajmie gotować ciasto na klasycznej receptury, ale są opcje dla testu, który może być dość szybko zrobić. Oto jeden receptury: się z 250 g mąki proseem go przez sito i mieszać z łyżeczką soli niekompletnym. Wlać mąkę do szerokiej miski i umieścić go z 250 g masła, posiekane kawałki. Olej musi być zimno. Zaczynamy „hack” masło z mąką, zapewniając państwowych drobne ziarno. Następnie stopniowo volem do mąki z masłem 8 łyżek bardzo zimnej wodzie. Zameshennoe ciasto włożyć do lodówki na pół godziny. Następnie wyjąć, zwijaniu i składaniu w cztery. Tego kroku jeszcze dwa razy. To ciasto jest wspaniale gotować ciasto francuskie z mięsem.

Przygotuj „szybko” ciasto francuskie z serem. Przepis na praktycznie nie różni się od powyższego. Mąkę (250 g) zmieszano z taką samą ilością masła i sera (startego przez sito). Mąka powinien być mieszany z sprzed pół łyżeczki proszku do pieczenia. Po odstawieniu na zimno, ciasto wałkuje się i złożone warstwy, podobnie jak w pierwszym przykładzie wykonania.

Można gotować, a druga, jeszcze szybsza wersja testu na cieście francuskim. Aby to zrobić, zagnieść ciasto z 350 g mąki, jedno jajko, łyżka oleju roślinnego i sześcioma łyżkami wody. Pozwalając resztę ciasta w łóżku, a następnie toczyć się na cienką warstwę tłuszczu i dobrze miękkie masła. Ta ilość ciasta trzeba wziąć paczkę masła (250 g). Następnie obrócić wałek o grubości ciasta i cięcie go w poprzek na małe kawałki. Następnie rolka nimi i tworząc ciasto francuskie mielony z mięsa albo innego wypełnienia.

Jednak, aby przygotować ciasto francuskie z mięsem, nie wystarczy, aby gotować ciasto musi być zrobione i farsz. Istnieją różne opcje, too. Wypełnienie może być wytwarzane zarówno z zimno i ciepło z lub gulaszu. W pierwszym przypadku, mięso mielone, a następnie smażone na patelni mielone z cebuli. Gotowe mielone przyprawione do smaku solą i ulubionych przypraw. Wypełnienie może być dodany warzywa, jajka lub pokrojone gotowanej ryżu.

Jeśli zdecydujesz się gotować ciasta nadziewane mięsem gotowanym, konieczne jest zmielić w blenderze lub młynku i pory roku. Jeżeli nadzienie suchawy należy rozcieńczyć bulionu lub białego sosu. Podobnie, można przygotować farsz z drobiu, aby ciasto francuskie z kurczaka.

Tak więc, zarówno ciasto i nadzienie jest gotowe, można przystąpić do utworzenia pasztecików. Aby to zrobić, rozwałkować ciasto, wyciąć kółka z niego, rozłożyć farsz na nich i rzeźbić ciasta. Jest możliwe, aby tworzyć warstwową pasztety mięsne i inne środki. W tym celu tylko połowa koła nadzienie do ciasta spoczynku, a następnie smaruje się z krawędzią kubka żółtka jaja bity z małą ilością wody, a pokrycie pozostałe okręgi CIASTA szczelnie krawędź dociskowa.

Piec ciasto potrzeby w piecu, temperatura ogrzewania – 180 °, czas pieczenia – około 30 minut. Wiemy jednak, że ciastka są gotowe, aby był łatwy pyszny zapach, który będzie rozprowadzany z pieca, i złoty kolor.

Takie placki gotowe do podania na zimno lub na ciepło. To ciasto może być dostarczony do bulionu, herbaty, mleka lub kawy.