444 Shares 1561 views

19 Bar Atmosphere: jak dojechać? Recenzje

Moskwa jest głównym miastem Federacji Rosyjskiej. Co roku miliony turystów przyjeżdżają tu z różnych miast rosyjskich, jak również z zagranicy. W Moskwie mnóstwo atrakcji, pomników, muzeów. I jest też wiele miejsc, gdzie można odpocząć, dobrze się bawić i bawić. Każdego dnia otwierają się tu nowe kluby, kawiarnie, restauracje i bary. Istnieją instytucje tylko dla elity publicznej, a są tacy, którzy mogą sobie pozwolić na niemal wszystko. Jeden z tych miejsc zostanie omówiony w tym artykule.

19 Atmosfera w barze

Na początku 2015 r. Dwóch przyjaciół otworzyło miejsce obecnej kawiarni barowej o nazwie "Golubka". Ale niestety projekt zakończył się niepowodzeniem i nie przyciągał turystów w ogóle. Następnie przedsiębiorcy postanowili zamknąć zakład, rozwiązać umowę z wiodącym partnerem i niezależnie rozwinąć koncepcję nowej kawiarni.

W sercu następnej idei nakreślono hasło: "Utwórz miejsce, gdzie można wypić smaczny napój i przekąskę". Co się okazało w praktyce.

Faceci zdołali zrealizować swój pomysł. стал достаточно популярным местом в столице, с понятной итальянской кухней, отличным баром, молодой и дерзкой командой, склонной к авантюрам и даже безумиям. Atmosfera stała się dość popularnym miejscem w stolicy, z zrozumiałą kuchnią włoską, doskonałym barem, młodym i odważnym zespołem, skłonnym do przygód, a nawet szaleństwa.

O instytucji

Bar Atmosphere на Покровке представляет собой интересное заведение, интерьер которого выполнен под руководством команды известных дизайнеров, авторов уникальных интерьеров «Понтона», «Титаника» и прочих крупных проектов. Bar 19 Bar Atmosfera na Pokrovce jest interesującą instytucją, której wnętrza wykonywane są pod kierownictwem zespołu znanych projektantów, autorów unikalnych wnętrz Pontoon, Titanic i innych dużych projektów. Przestrzeń wypełniona była powietrzem i światłem, ozdobiona starymi lustrami, czerwoną cegłą, masywnymi żyrandolami i innymi obiektami strychu stolicy w Moskwie, znanym wszystkim Moskwom w połączeniu z panelami plazmowymi i nowoczesnymi meblami. Każdy gość czeka na spokojną atmosferę, koktajle autorskie i wspaniałą kuchnię.

Dwupoziomowy pręt:

 • Parter ma powierzchnię pięćdziesięciu metrów kwadratowych i może pomieścić dwudziestu gości na swoim terytorium.
 • Górny poziom 170 "kwadratów" jest przeznaczony dla siedemdziesięciu gości.

W hali znajduje się mała sala taneczna dla dwudziestu osób. W piątki i soboty programy rozrywkowe i taneczne odbywają się w barze, słychać są modne DJ-a i wybuchające melodie. Okresowo transmisje na żywo z turniejów i zawodów sportowych.

Instytucja chętnie organizuje małe bankiety (do setek osób) na swoim terytorium, organizuje imprezy na stagach i imprezach firmowych. Zapraszamy na bankiet na każdą uroczystą okazję, zorganizowaną w "19 Atmosphere", i zapraszamy do Ciebie i Twoich gości przez długi czas.

Kuchnia

Wspaniałe potrawy kuchni amerykańskiej, europejskiej, włoskiej i autorskiej to 19 atmosfery baru. Menu tutaj jest reprezentowane przez młodego szefa, który ma imponujące doświadczenie pracy za nim. On gotuje wszystkie potrawy z serca. Wśród tych, którzy zakochali się:

 • Domowe makarony.
 • Ceviche z Dorado.
 • Zupa kachchukko.
 • Risotto z grzybami.
 • Ostrygi.
 • Gazpacho z królem kraba.
 • "Lód".
 • Wiele potraw z gry (kiełbasy z dziczyzny, kotletów z mięsa dzika).

Wszystko to i wiele innych może być zalecane bezwarunkowo.

Bar

Licznik barów w Atmosferze Bar (Pokrovka, 19) jest prowadzony przez twórcze piękno, które właściciele restauracji zwabili się z Carabas. Każde jej koktajle to opowieść, a wykres słupkowy to książka, którą trzeba czytać ponownie. Z napojów serwowane są różne lemoniady, napoje orzeźwiające w domu, kawa RAF i koktajle autorskie. Sądząc po opiniach wielu klientów najciekawsze:

 • Sauer Bindi (baza – szafran gin i buraki).
 • Gassoline (mieszanka likieru jabłkowego, wódki i destylatu pszenicznego).
 • Kolonialny Hanuman (podstawą jest rum, infuzja na arkuszach curry).

Informacje kontaktowe

Bar Atmosphere на ходится в одном из самых красивых районов Москвы, на Покровке, в старинном доме 1901 года постройки. Gastronomiczna bar 19 Bar Atmosfera znajduje się w jednej z najpiękniejszych części Moskwy, na Pokrowce, w starym domu zbudowanym w 1901 roku. Jego liczba wynosi 19 (zamiast kawiarni "Golubka").

Przed instytucją można dotrzeć do stacji metra: Chistye Prudy, Turgenvskaya, bulwaru Sretensky.

Trasy tramwajowe – 39, 3, A.

Autobus – T9, H3, T25.

Przystanek to teatr Sovremennik i Pokrovsky Gates.

Klienci, którzy przyjeżdżają samochodem prywatnym, warto rozważyć, że bar nie ma własnego parkingu, a samochód będzie musiał pozostać na płatnym parkingu.

Tryb pracy

Bar Atmosphere ра ботает без перерывов и выходных: 19 Bar Atmosfera działa bez przerw i dni wolnych:

 • Od niedzieli do czwartku bar zaprasza gości od 12 dni do 12 nocy.
 • W piątek i sobotę zamyka się drzwi po odejściu ostatniego klienta.
 • Czas lunchu biznesowego: w dni powszednie od 12:00 do 16:00.

Aby zarezerwować stolik, należy skontaktować się z menedżerem paska telefonicznego na stronie Facebook sieci społecznej.

Dodatkowe informacje

To powinno być pewne:

 • "Atmosfera 19 Bar" akceptuje gości, którzy mają już osiemnaście lat.
 • Aby dostać się do instytucji, musisz przejść przez sukienkę i kontrolować twarz.
 • Wejście do baru jest bezpłatne.
 • W dni powszednie instytucja oferuje 20% zniżki na wszystkie koktajle alkoholowe.
 • Karty płatnicze i gotówkowe są akceptowane.
 • W barze można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Opinie o tym miejscu

Bar Atmosphere . Jeśli szukasz miejsca w Moskwie, gdzie możesz spędzić wieczór przyjemnie i tanio, na pewno musisz odwiedzić atmosferę 19 Bar . об этом брутальном заведении в большинстве своем положительные. Opinie o tej brutalnej instytucji są przeważnie pozytywne. Klienci, którzy odwiedzili ten bar, są zadowoleni z prawie wszystkich. Zdaniem lokalnych mieszkańców i gości stolicy Rosji "19 Bar Atmosphere" ma na celu odpoczynek i zabawę w przyjaznej firmie.

Jest bardzo miła atmosfera, miły personel, modne wnętrze przypomina salę dawnego zamku feudalnego. Muzyka jest bardzo interesująca, niektóre kompozycje są dość zaskakujące, w dobry sposób.

Jeśli chodzi o kuchnię, to jest również dobre w barze: doskonałe i szybko serwująca, bardzo smaczne i różnorodne potrawy, doskonałe ekskluzywne koktajle i dość humanitarny znak cenowy (przeciętne sprawdzenie zakładu to 1500 rubli). Restauracja jest bardzo modna i dość popularna w Moskwie, a zwłaszcza w Pokrovka.

Wieczorem w barze gromadzą się sympatyczni widowni i kulturalni ludzie. Goście, którzy prowadzili tutaj bankiety, są również zadowoleni z wysokiej jakości obsługi personelu i wyrażają wdzięczność dla całego zespołu barów podczas zorganizowanych wakacji.

Ogólnie rzecz ujmując, bar jest po prostu wspaniały, przytulny i bardzo atmosferyczny. Jeśli jesteś fanem nowych, niezwykłych i ekscytujących gustów, a następnie na pewno sprawdź w tym miejscu.

Bar Atmosphere его многочисленные гости, это создать сайт бара. Jedyną rzeczą, że właściciele Bar Atmosphere doradzają licznym gościom jest stworzenie baru. W warunkach nowoczesnego i zaawansowanego życia konieczne jest, jak twierdzi wielu odwiedzających, to zrobić.

Wnioski

Jeśli podczas spaceru wzdłuż Pokrovki chcesz siedzieć w przytulnym miejscu, gdzie można pić i jeść pyszno, możesz bez wahania pójść do Atmosphere. To miejsce, które oceniają recenzje, sprawia, że wracasz tam iz powrotem. Tutaj jest magiczny posiłek, supercoccupies, dobra muzyka i publiczna publiczność, a to jest tylko to, co jest potrzebne na dobre wakacje.