725 Shares 4387 views

Jakie choroby przypisane kwas aminokapronowy w nosie?

kwas aminokapronowy odnosi się do grupy leków hemostatyczne (środek zatrzymujący krwawienie). Po przygotowaniu szerokiego spektrum celu, spowalnia proces fibrynolizy, tj Bloki rozpuszczanie skrzepów krwi. Ponadto, lek ma działanie przeciwalergiczne i promuje protivotoksicheskoe wątroby (które chroni organizm przed zatruciem).

Lek jest często stosowane w chirurgii do transfuzji krwi lub zatrzymania. Jest to na pewno powiedzieć, że lek ten jest uniwersalny z różnej etiologii krwawienia. Jest on wytwarzany w postaci proszku i 5% roztworu. Preparat może być stosowany miejscowo, i we wlewie dożylnym (i.v.). Według instrukcji kwas można stosować na różne sposoby. Na przykład, kwas aminokapronowy w nosa często przepisywane do leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów, i jest wskazany do stosowania w profilaktyce przeziębienia.

Jeśli kwas nosa aminokapronowego można płukać każdą powierzchnię nosa nakładki sterylnych ściereczek, premoistened roztworem leku.

Wewnątrz kwas epsilon-aminokapronowy stosowanego w granulkach podczas ułamkową przemyto dokładnie w dół ze słodką wodą.

Wraz z podawania dożylnego mogą być stosowane środki przeciwkaszlowe, roztwór glukozy, dodatkową ilość fibrynogenu i inne (takie leczenie jest wskazane jedynie dla dorosłych pacjentów).

kwas aminokapronowy w nosie można nałożyć nawet dla małych dzieci od 1 roku, działa jako lokalny środek wzmacniający i zmniejsza zimno. Lek ma również anty-obrzęk i efekt anty-alergiczną. Z nawadnianiem, gardła i zatok śluzówki medycynie działa na wirusa, niszcząc go.

W celu zapobieżenia kwas aminokapronowy w nosie jest przyporządkowana co najmniej cztery razy dziennie do trzech kropli. Stosuje się go co trzy godziny – w zależności od przebiegu choroby waha się od trzech do siedmiu dni.

świadectwo

  • Krwawienie patologicznych i interwencjach chirurgicznych związanych z nadmierną utratą krwi (z klatki piersiowej, urologii, neurochirurgii, ginekologii i działania do jamy ciała, jak również interwencji zębowych).

  • Profilaktyka chorób dziedzicznych – hypofibrinogenemia (nadmierne krwawienia), przetoczenia krwi.

  • Choroby narządów wewnętrznych.

Lekarze często przepisują to lekarstwo na przeziębienie. ilość kwasu aminokapronowego w nosie zapobiega wydzielin i niszczy wirusy.

Przeciwwskazania

  • niewydolność wątroby.

  • Niedociśnienie.

  • Zatorowa i zakrzepica.

  • DIC.

  • wady serca.

  • Nadwrażliwość.

kwas aminokapronowy w zimnym kobiet w ciąży i karmiących mogą być stosowane miejscowo. Przed rozpoczęciem leczenia należy skonsultować się z lekarzem. Zazwyczaj dawka wynosi trzy krople do trzech razy dziennie.

skutki uboczne

W rzadkich przypadkach może wystąpić niewydolność wątroby, niedociśnienie ortostatyczne, wysypki skórne, biegunka, skurcze, mioglobinuria, obniżenie ciśnienia krwi, zmęczenie, osłabienie, zawroty głowy, nudności, migreny.

W przypadku przedawkowania ewentualnego zahamowania rozpuszczania skrzepliny, zakrzepów. W takich sytuacjach, należy zasięgnąć pomocy lekarskiej lub wprowadzić dożylnych aktywatorów plazminogenu.

Referencje tego produktu leczniczego

Na podstawie wielu opinii rodziców, których dzieci podawano kwas aminokapronowy w infekcjach wirusowych, oraz jako immunomodulator, lek okazał się bardzo skutecznym lekarstwem. Po pojawieniu się u małych dzieci, nie było żadnych skutków ubocznych. Niektórzy rodzice uważają, że taka profilaktyka pomógł swoje dzieci, aby uniknąć zakażenia podczas epidemii przeziębień.

Jednak Bezprawne wykorzystanie hemostazy leku może prowadzić do poważnych konsekwencji.