430 Shares 9081 views

Polowanie karabin – dla średnich i dużych zwierząt

Karabin samopowtarzalny polowanie jako broni w naszym kraju pochodzi z 1961 roku. Od tego czasu Unia „Izhmash” został zaprojektowany i opracowany słynny „Bear” schemat używając snajperski karabin Dragunov.

Historia powstania

Pierwszy karabin myśliwski z nesnaryazhonnym sklepie ważył około trzy i pół kilo, ogólną długość – sto dziesięć centymetrów na wielkość lufy w pięciuset milimetrów i przechowywania zbiornik w trzech rundach.

Został on wyprodukowany w limitowanej serii, jest przeznaczony głównie dla myśliwych, rybaków, jak i elit partyjnych. Jednak w połowie lat siedemdziesiątych, produkcja „Miś” został wycofany.

gatunek

Ponownie, self-loading strzelby z wkładem 9h53 zaczęły pojawiać się od końca lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. W tym samym „Izhmash” stowarzyszenie ma na przemiana zaczęła produkować Samozaładowczy gwintowaną broni rodziny „suhak”, wykonane na bazie wysoce niezawodne Kałasznikowa karabinów szturmowych.

W procesie tworzenia je skutecznie rozwiązać trudny problem w czasie: „fit” wystarczająco silny nabój do projektowania systemu. Hunting Rifle „Saiga” mający osiem modyfikacji ma wysoką niezawodność i wysoką dokładność nawet w warunkach pracy utrudniony. On nie jest używany tylko do polowań na stosunkowo dużym zwierzęciem, ale jednostki towarzyskie lub straży. Jego składana kolba wykonana jest z bardzo wytrzymałego poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Charakterystyczną cechą niektórych modelach jest rozładowania, gdy czas jest składany. Lufa otworu komorę, która jest wyposażona w strzelby, chrom. Po lewej stronie odbiornika zapewnia podstawę dla optyki montażowych.

W oparciu o karabinka SVD polowania „Tiger” charakteryzuje się wysoką dokładnością. Modyfikacje zostały wykonane przez pociski 7,62x54R, 7,62h51 i 9,3×64. Automatyczne ponowne załadowanie „tygrysa” występuje ze względu na energię propelenta gazami odlotowymi z kanału pnia do komory gazu, a także ze względu na sprężyn powrotnych. Blokowanie przez przekręcenie śruby wokół osi. Polowanie karabinek „Tiger” ma drewniane tyłek i rąk strażników, wraz z gumy tyłek. Jego wzrok jest otwarty regulowana w dwóch płaszczyznach latać i pasek do wypalania zasięg do trzystu metrów.

Cechy konstrukcyjne

Wszystkie karabiny myśliwskie, opinie na temat gdzie i wyjaśnić ich niezwykłą popularnością, składają się z lufą przy oknie, śruba z tłoczyskiem gaz, migawka, zwrot i mechanizmu spustowego, rurki gazowej pokrywy bezpiecznika, przyrządów obserwacyjnych, Butt, przedramienia i sklepu. Ich sprzęt działa na zasadzie usuwania gazów proszku z kanału pnia mózgu. Duża siła od ciśnienia zapotrzebowania oraz zwiększenie powierzchni ograniczników. W tym celu, śruba jest wykonana z zamkniętego kubka i aktualizowane wyrzutnik. W tym przypadku, ze sprężyną iglicy zapobiega bezwładnościowy przypięte kapsułki.

Kanał trzpień, który jest wyposażony w strzelby ogólnie ma sześć prostokątne rowki z odstępem w stu czterdziestu dwóch milimetrów. Komplet dostawy ma wycior, sprawę akcesoria ołówek i olejarki, a na życzenie może być wyposażony w optykę i wspornika, a także pas i kabury.