832 Shares 6593 views

Wybierając program do pobierania wideo

Czasami wydaje się, że wysoka jakość filmów takich jak drogiej biżuterii w oknie sklepu: widać – nie można dotknąć. Rzeczywiście, w Internecie można znaleźć i zobaczyć, co chcesz, ale często pojawiają się problemy z pobieraniem. Jaki powinien być najlepszy program do pobierania wideo online? Podstawowe wymagania:

– Pobieranie z większości video hosting stron takich jak YouTube, VK

– akceptowalnej jakości filmy do pobrania

– Wsparcie dla wspólnych i rzadkich formatów

– Prosty i intuicyjny interfejs

„Ten program nie jest!” – powiedzieć niektórym użytkownikom i nie będzie mieć rację. Te i wiele innych problemów rozwiązuje program „VideoMANIYa”, który możemy teraz rozważyć. Jest to poręczne narzędzie do pobierania filmów z serwisów, które znalazły uznanie jako doświadczonych, jak i początkujących użytkowników.

Znajdź, download, otrzymują

Które nie mogą jednak cieszyć się starcie „VideoMANII”, więc jest to imponująca lista źródeł internetowych, z których można pobrać dowolny film. Nie zawiedź użytkowników i wyszukiwanie swoją opinię na temat filmów: nazwę video / filmu można pojazdów w polu wyszukiwania ręcznie i może być włożona do skopiowaniu link z przeglądarki – na wszelki wypadek, jeśli wiesz, który konkretny film chcesz. Wyszukiwanie jest możliwe zarówno na wszystkich dostępnych źródeł, a także w wymaganym zasobu. W razie potrzeby, można wybrać jakość materiału wideo, jednak im jest on wyższy, tym dłużej będą czekać na obiecane pliku. Ale dla jasnych obrazów i wysokiej rozdzielczości można poczekać, prawda?

Porozmawiajmy o formacie

Na początku tego artykułu, rozmawialiśmy o tym, że bezwzględna zaletą programu do pobierania wideo online jest wsparcie dla wielu formatów. „VideoMANIYa” obsługuje wszystkie główne i podrzędne rozszerzenie AVI i MPEG do iPhone i iPad. Tak, dobrze słyszeliście, program rzeczywiście pozwala na pracę z formatami, które są zoptymalizowane dla różnych urządzeń przenośnych, który jest ponad 250 presetów. A co jeśli film został pobrany, ale nie będzie otworzyć z powodu braku oprogramowania na komputerze? Do takich celów, jest przydatna funkcja konwertować pobrane pliki w formacie, który jest potrzebny.

Można sobie wyobrazić, jak wiele radości w prawdziwych fanów zadzwoni natychmiast ustawia funkcję pobierania filmów partii, a następnie ich konwersję. W ten sposób można potem oglądać filmy w dowolnym miejscu – na komputerze, telefonie komórkowym, odtwarzaczem multimediów, a nawet telewizora.

Nagrywanie DVD i coś jeszcze

To doskonała okazja, aby zapomnieć o nagrywarka DVD. Ponadto, ten wspaniały program może również DVD-Video, i, jak mówią, „na miejscu” – mogą być zapisywane na dysku tylko pobrać i konwertowane pliki. menu projektu dostępna jest także dla prawa rejestracji w programie.

Poza wszystkim, „VideoMANIYa” ma jeszcze jedną bardzo ciekawą funkcję. Jest to tak zwany „Historia pobierania” – specjalna zakładka, w której wnętrzności przechowuje informacje o wszystkich pobranych plików, przerywanych lub planowanych przez was. Bardzo prosty w obsłudze wyszukiwarka pozwala znaleźć żądany film, sprawdzić jego stan i datę Ponadto, jak również uszeregować całą listę pobrań w miejscu lub dacie pobrania.

Wśród wielu pozytywnych aspektów programu, nie wspominając o jego interfejs. Przez siebie, to całkiem ładne, wszystkie funkcje w zasięgu wzroku, a więcej – aby dowiedzieć się zasada pracy jest realistyczny na własną rękę, nawet nie będąc profesjonalistą.