333 Shares 8974 views

Robimy odpowiednie zasłony do kąpieli

Początkowo, należy podkreślić, że kurtyna do kąpieli jest bardzo przydatne i niezbędne atrybut. Przy czym nie jest w saunie całkowicie traci swoją wygodę i urok. Głównie z jego konstrukcji wykorzystuje te same materiały, jak w dekoracji wnętrz.

Potem elektryczny kominek lub piec, który jest wyłożony cegłą, zajmuje miejsce honorowe. Jest to miejsce, w którym dana osoba popełnia ulubionego procedurę bannuyu, jak również resztę po prostu po nim. Należy skupić się na baldachim, który znajduje się w łaźni parowej jasno zrozumieć jego orientację funkcjonalną.

Jaki materiał wybrać na baldachim?

Zasłona do kąpieli jest wytwarzany z drewna, które jest w stanie oprzeć się powstawaniu pleśni, zgnilizny drewna lub grzybów, a także posiada właściwości wodoodpornego.

Jeśli chcesz zrozumieć, jak zrobić zasłony w wannie, trzeba wiedzieć, jakie właściwości nadają wapno, olcha, ponadto Abasha drzewo, pochodzi z tropikalnej Afryki. Rośnie w lasach o dużej wilgotności, a więc jest sama drewno posiada strukturę, która nie gnije z dużą ilością wody i nabiera bardziej jakościowych wskaźników.

Na drewnie i olchy lipy zdetonować różnymi, alokacji żywicy i tym, że nie jest ogrzewany, i ważne w łaźni parowej jest.

Drewno jest to – lekki, z melkoteksturnym wzór składanym bez widocznych specjalnych zespołów. Tak więc, na przykład, wapno jasno określa wzór różni się, ale jakość danych nie wpływają na jego wydajność.

zasady produkcji

Poprzez zasłonę do kąpieli powinny być zgodne z pewnymi zasadami. Najpierw trzeba ustalić kolejność są niezbędne wymiary daszka w kąpieli. Idealny dla człowieka położyć na nim bez zginania nóg. Jego wysokość powinna być określona w następujący sposób: między sufitem i najwyższy szczebel powinien wynosić do 1,2 m, a różnica pomiędzy poziomem wynosi 60 cm, jeżeli takie normy nie następują podczas ogrzewania można prowadzić drewna ..

Niezależnie od rodzaju drewna deski należy układać z odległości co najmniej dziesięciu milimetrów nimi. Uczynić takie prześwity potrzebne do wentylacji, odprowadzania wody i zapobiegania. Jeśli czołową płyty montowania płyty wypaczenia może występować przepływ powietrza ze słabej wentylacji i nadmiar wilgoci z powodu braku luzów.

Używamy baldachim jako element projektu

Dla kontrastu pomiędzy wzorami i jakości gotowego materiału para może być wytwarzany za pomocą różnych gatunków drewna. Zasłony do kąpieli mogą być wykonane z Abasha, aby schować ściany z drewna lipowego i drzwi fornir i podłogi wykończone są z olchy. Ta różnorodność kolorów dać pokój pary wytrawny projektant wygląd.

Tworząc baldachim w wannie jest prostym zadaniem dla każdego, kto choć trochę zna stolarskich. Od czasu jego budowy, konieczne jest, aby pamiętać, że drzewo powinno być gladkostrugannym, nie jest lakierowane lub impregnowane różnym składzie chemicznym.