396 Shares 3920 views

Hiszpański frisky i potężne samochody. Najlepsze przedstawiciele hiszpańskiego przemysłu motoryzacyjnego

Włoskie samochody robione są na podobieństwo ich twórców. Są one tak namiętna, szybko iw sposób polubowny niebezpieczne. Hiszpański samochód można nazwać rasowych ogierów wśród innych przedstawicieli tej dziedzinie.

Lista marek

Wiele osób uważa, że hiszpański produkować tylko siedzenie. W rzeczywistości, liczba wyprodukowanych samochodów w Hiszpanii więcej. Pełna lista hiszpańskich marek samochodów są wyszczególnione poniżej:

  1. SEAT – hiszpańska marka samochodu, wprowadzona do obiegu w 1950 roku.
  2. Tramontana – Hiszpański samochód, nazwany na cześć hiszpańskiej zimnym wiatrem.
  3. Benimar – Hiszpański lider motoryzacyjnej w samochodzie rodzinnym.
  4. Aspid – Brand spółka zależna należąca Ignacio Fernandosu.
  5. Abadal – samochód marki zawodnik Paco Abadan.
  6. Hispano-Suiza – wspólny wysiłek hiszpańskich i szwajcarskich producentów.

Hiszpańskich marek samochodów rzadko spotykane na rynku światowym, ale hiszpańscy mieszkańcy za nic nie wymieniać samochody lokalnego przemysłu samochodowego za granicą.

SEAT

SEAT – jest hiszpańską firmą zajmującą się produkcją sprzętu dla turystyki. Prawnie jest to część Volkswagen. SEAT pierwszy wdrożony w 1953 roku. Obecnie firma posiada wystarczająco dużej pojemności, który osadza się dobry popyt na samochody tej hiszpańskiej marki. W roku firma produkuje około czterystu tysięcy samochodów Seat. Obecnie jednym z marką ma 6 modeli. Najbardziej znanym z nich są „Ibiza” i „Leon”. . Nazwa hiszpańskiej Fotelik samochodowy – pierwsze litery pobrane z pełnej nazwy organizacji: Sociedad Española de Automóviles de Turismo. znak logo reprezentowane w formacie szarymi literami S, składający się z dwóch noży i czerwonymi literami na dole.

Tramontana

Główną działalnością firmy jest Tramontana produkcja supersamochodów ekskluzywnym wzornictwem. Zewnętrznie, każdy samochód od producenta wygląda bardzo niekonwencjonalne i nietypowe, ale w tym samym czasie, to jest w pełni zgodny z podstawowymi trendami naszych czasów. Szczególnie popularne są przedstawiciele marki wśród ciężkich avtokollektsionerov. Tramontana jest założycielem Pep Rubano. Logo hiszpańskiego samochodu ma jasny i niezapomniany wygląd. On powtarza kształt ptaka, a nie malowane w bardzo znany sposób. Ostateczny dotyk logo to nazwa marki w jej dolnej części.

Benimar

Firma specjalizuje się w produkcji samochodów dostawczych i samochodów kempingowych. Benimar jest także zaangażowana w dostarczanie swoich pojazdów na całym świecie. Ta działalność firmy jest z powodzeniem realizacji w ciągu ostatnich czterdziestu lat. Do tej pory Benimar niekwestionowanym liderem w tym segmencie.

Aspid

Aspid jego działalność wykonuje jako spółkę zależną IFR Automotive. Założycielem tej grupy jest Ignacio Fernandez. Główny inżynier z firmy ma pogłębioną wiedzę o tym, jak być idealnym pojazdu. Został on z jego inicjatywy został opracowany i wprowadzony do produkcji hiszpańskiej samochód doskonale łączy w sobie cechy obu samochodów cywilnych i wyścigowych. Głównym celem jest stworzenie nowej generacji samochodów sportowych. Aspid Super Sport od słynnego wysoki poziom bezpieczeństwa, wygodnej jazdy i doskonałych parametrach technicznych. Na lokalnym rynku ukazał się w 2008 roku. Po przedstawieniu tego innowacyjnego samochodu otrzymał ogromną ilość entuzjastycznych reakcji. Logo firmy jest w kształcie węża. Nie jest to zaskakujące, ponieważ marka jest nazwany rodziny jadowitych węży, asps.

Abadal

. W XIX wieku, jeden z najlepszych zawodników w Hiszpanii uznano Paco Abadan – Don Francisco Serramelera Abadal. Oprócz wyścigów bierze kolejne biura sprzedaży i samochodów marki Hispano-Suiza. Ideą założycieli własną firmę Paco przyszedł w 1912 roku. Niestety, na własną rękę, aby opracować projekt i zrealizować go ścigać kierowca samochodu nie powiodła się. . Ale znalazł wyjście i uzgodnione z firmy motoryzacyjnej w Belgii o nazwie Imperial. производили автомобиль по своему проекту и на своем производстве под названием Abadal и переправляли их в Испанию. Zgodnie z umową, Imperial wykonany samochód z projektu, a jego produkcja nazywa Abadal i transportować je do Hiszpanii. Jest także zaangażowana w realizację ich słynny kierowca wyścigowy. Sukces tej marki trwała aż do Imperial nie kończy współpracę z Paco na rzecz współpracy z General Motors. W związku z tą decyzją, popyt konsumentów na ten samochód spadł, i to całkowicie zaprzestał produkcji już w 1930 roku.

Hispano-Suiza

Data założenia firmy to 1904. Początkowo fabryka samochodów pochodzenie francusko-szwajcarski zaangażowany w produkcji samochodów segmentu premium. Podczas pojazdów pierwszej i drugiej wojny świat tej marki cieszyły się bardzo niski popyt, ponieważ mają one bardzo wysokie koszty. Jedynymi, którzy mogą na to pozwolić, to jest królewski orszak. Podczas istnienia ponad 30 modeli został wydany pod tą marką. Najbardziej pomyślny okres dla spółki są lata 1918-1936. W roku 2010 firma przedstawiła nowy samochód wart siedemset tysięcy euro.