550 Shares 8991 views

Jak skleić włókniny tapety z własnymi rękami.

Aby dowiedzieć się, jak przykleić włókniny tapety na ścianach, trzeba najpierw zrozumieć ich możliwości. Ten rodzaj materiału jest wyraźnie inny niż papier, wszystkie zwykłego typu.

W przeciwieństwie do tego, włóknina podkładowa jest bardzo ciężka, tak, że konieczne jest użycie specjalnego kleju, który nie pozwala spaść tapety ze ścian. Jedną z największych zalet tego typu jest ich grubość, która jest kilkakrotnie wyższe niż w innych typach. To nie tylko nie można użyć pre- otynkowane ściany, ale także zwykłe bańki i zmarszczki są praktycznie niemożliwe. Również te tapety są na tyle silne, że nie będzie prowadzić do ich rozpadu w niewłaściwym miejscu.

Chociaż w większości przypadków z innymi tapety klej nakłada się bezpośrednio do samego fundamentu, jest tylko na tyle dobre, aby rozmaz ściany.

Możemy teraz przystąpić do podstawowej technologii klejenia. Aby zrozumieć , jak przykleić włókniny tapety, trzeba znać kilka podstaw. Często tego rodzaju materiałów jest wybrana w celu ukrycia dużą chropowatość powierzchni ścian. Jak wspomniano wcześniej, włókniny podkład jest dość gruba i pomaga radzić sobie z tym problemem, zwłaszcza gdy duża tekstura jest wybrany.

Następnie trzeba przygotować ściany poprzez klejenie. Czasami jest to kwestia o tym, jak przykleić włókniny tapety, czy są guzki na powierzchni. W takich przypadkach należy nadal używać kit i ich naprawie.

Teraz, że ściany są gotowe, można rozpocząć odcięcie wymaganą długość tapety. W tym przypadku należy zawsze pamiętać, że taki rodzaj materiału, w odróżnieniu od podobnych, nie rozciągać lub właściwości skurczu. Dlatego też koszt kilku razy do dokładnego pomiaru odległości, a dopiero potem, aby nacięcie.

W celu ustalenia tapetę na ścianę, konieczne jest zastosowanie specjalnego kleju. Następnie wziąć suchą szmatką i zastosować go do ziemi, można użyć wałka do wystąpiły lepszy kontakt. Ze względu na fakt, że klej należy zastosować do samych tapety, czas pracy jest znacznie zmniejszona, ponieważ włókniny pasta tapety w postaci suchej jest znacznie łatwiejsze.

Warto również zauważyć, że w większości przypadków tapeta używane do malowania. W ten sposób, od razu powstaje pytanie o ile one wyschnąć. Włókniny tapety farba będzie możliwa jeden dzień. Oczywiście, w najlepszym wypadku należy poczekać trochę dłużej, ponieważ wszystko zależy od czynników, które przyczynią się do wysychaniem. Co najważniejsze, nie było przeciągów, lub znowu trzeba pamiętać jak przyklejanie włókniny tapety.

Malować je najlepiej akrylową lub lateksową farbą. Również używane futro poduszkę, która zapewnia najlepsze i nałożenie moczenie tekstury. Innym typem rolki – weluru – barwienia wystającej powierzchni tapety. Można stosować oba rodzaje, uzyskując w ten sposób powierzchnię dwukolorowe i stworzyć ciekawy wzór. Aby to zrobić, wybiera się różne struktury powierzchni tapety.