354 Shares 8455 views

Stylowa ramka na lustro z twoich rękach

Na zapewnień psychologów, twórczy instynkt jest uśpiony w każdym człowieku, ale istnieje aktywny charakter, który po prostu nie pozwalają mu spać. Zwykle osoby te mają bogatą wyobraźnię i za jego zręczne ręce mają szerokie pole działania. Ale nawet ci, którzy nie należą do tych, szczęście, ale tak naprawdę chce, aby niektóre odmiany w znanym otoczeniu, może obudzić swoją kreatywność, począwszy od, na przykład, aby ozdobić ramkę na lustrze z rąk.

Zazwyczaj, lustro w domu nie zmieniać od kilku lat, i dlaczego, gdy konstrukcja elementu wnętrza stylizowany jest łatwo do własnych upodobań. Wszystko, co musisz zrobić – to dobry pomysł nelenivyh para rąk, trochę wolnego czasu i rady od doświadczonych dekoratorów.

Rada dla tych, którzy nie mogą korzystać

Korzystanie z figury – najprostszy sposób ozdobić ramkę na lustrze z rąk. Przy pomocy szablonu można to zrobić nawet osoba, która nie ma zdolności artystycznych. Do pracy wymagane farby akrylowe, pędzle, i szablony z wzorami, które pozwalają tworzyć różne wzory.

Najpierw suche gruntowanej powierzchni ramki powinny być równomiernie farby wybrany kolorów. Gdy powierzchnia jest sucha, można przystąpić do rozpylania wzór. Szablon przymocowany taśmą maskującą lub specjalny klej, który nie pozostawia pozostałości. Farba jest stosowana schludny uderzeń, szczotka powinna być zasadniczo suche, że nie było żadnego ugięcia. Po zamknięciu rysunku szablon pochodzi powieść. Po 2-3 dniach powierzchnia ramy są pokryte lakierem.

Rzeźbione ramy do lustra

wypukłe kształty rzeźbiony ramki, wiruje i pogłębienie ornament idealnie nadaje się do stosowania w technice ze sztucznego starzenia. Oprawione antyczne lustro staje się luksusowy wygląd i jest godne dekoracji wnętrz.

Produkcja klatek na lusterka w starym stylu – dla początkujących proces jest dość skomplikowany, ale wykonalne. Mówi się, że oczy się boją, ale ręce robią. Nowa rama zagruntowane białej akrylowej farby na raz, i był poprzednio używany – najpierw dokładnie oczyszczone ze starych śladów powlekania, a dopiero potem malowania. Gdy grunt jest suchy, cała powierzchnia powinna być traktowana z papierem ściernym (głośniki loki – z dużą ostrożnością). pył szlifierski usunięto miękkim pędzlem szerokości.

Następnie powierzchnia ramy są pomalowane czarną farbą akrylową. Po wyschnięciu, warstwa pokryta jest alkohol preformy kolor plam „Ebony”. Zabieg ten pozwala nam podkreślić strukturę drewna, pięknie wyruszył rzeźbione szczegółów. Należy to zrobić w wentylowanym pomieszczeniu lub na zewnątrz, ponieważ bejca ma ostry, gryzący zapach.

Wreszcie przychodzi najważniejszy etap produkcji ramkę na lustrze z twoich rękach – złocenia przy użyciu farby akrylowe metalicznej (antyczne złoto, miedź, brąz, srebro) oraz płaski pędzel syntetyczny. Staje się niemal suchy pędzel, wierzchołek stosu, ze zmianą kierunku pociągnięć pędzla. Źle pomalowane powierzchnie mogą być skorygowane poprzez usunięcie farby z czystą wilgotną ściereczką lub lekko zacięty nadmiar szlifierskiej gąbką. Nawiasem mówiąc, to daje powierzchnię ramy niewielkie lekko uszkodzone, starodawnym wyglądzie. Przynajmniej cienką warstwę nakłada się z poliuretanu lub lakierem akrylowym.

Porady miłośnicy twórczych rozwiązań

Lustro, pozornie zwykły mebel, ale jest prawdziwym źródłem pomysłów projektowych. Jeśli nie ograniczać swojej wyobraźni, można wymyślić oryginalną, nawet ekstrawaganckie ramki lustro ze swoimi rękami. W kursie wszystkie możliwe i niemożliwe materiały: muszle, ziaren kawy, koraliki, koraliki, nawet jednorazowe łyżki z tworzyw sztucznych, stary rakieta badminton i makarony.

Liczne ramki mogą być wykonane z kawałków materiału zszytych. zapięcie na rzepy ułatwia zmienić go na inny skład tkanek, a problemy z praniem nie pojawią. Gładka płaska ramka wokół zwierciadeł mogą być ozdobione, mozaiki smalta, kompozycja zwykłych liny. Jeśli podchodzimy do sprawy z humorem, rozwiązania mogą być zupełnie nieoczekiwane i, z pewnością, oszczędny.

Twórcze hobby pomóc zdywersyfikować życie. Stylowy ręcznie – to nie tylko ciekawe, ale również opłacalna, a sam przydatny i może być przedstawione jako dar.