84 Shares 2820 views

Jeanne Martirosyan: biografia i zdjęcia

Wielu ludzi wierzy, że gwiazdy są poświęcając szczęście w życiu osobistym ze względu na sławę i tak niestabilny w sposób, który nie może tworzyć zjednoczoną i silną Unię. Martirosyan kawałki rodzina przenosi stereotyp. Znani TV uwielbia swoją rodzinę i przeżywa najbardziej przetargu uczucia do żony. Jeanne Martirosyan wyróżnia się na tle żon innych gwiazd. Jaki jest sekret jego uroku? Kwestia ta zostanie omówiona w artykule.

znajomy

Żanna Martirosyan (nee Levin) spotkał Garik na festiwalu KVN. Dorastała w mieście Soczi. Po szkole, został studentem Uniwersytetu Państwowego Law w mieście Stawropol. Jeanne Martirosyan był fanem KVN zespołów rodzimej liceum i udał się do wspierania swoich idoli na festiwalu w Soczi. Ta podróż w 1997 roku stało się śmiertelne dla niej, bo na imprezie była przy stole z Garik Martirosyan. Młodzi ludzie natychmiast lubiłem siebie, ale na koniec festiwalu w lewo. Dziewczyna poszła do Stawropol, pozostawiając przyszłego małżonka, a nawet swój numer telefonu. Rok później, Garik Martirosyan i Jeanne spotkali się ponownie, a kilka dni później postanowił nie opuszczać.

ślub

Rodzina Jeanne nie spodziewałem się tak szybkiej następstwo wydarzeń, ale sprzeciwiać żądanie jego córki nie. Miłośnicy Zaręczyny odbyły się w Erewaniu, po czym udali się na wycieczkę z zespołem KVN „Nowe Ormian”, które odegrały Garik. Zajęty harmonogram pozwolił młody ożenić się dopiero dwa lata później. Ale to stało się na Cyprze. Jeanne Martirosyan, zdjęcia, które zostały opublikowane w tym artykule jest bardzo łatwo podnieść i łaskawie przyjął fakt, że ją im zabierane pod koroną hotelu, a nie w domu. Ceremonia ślubna odbyła się w przestronnej willi z basenem, goście byli przyjaźni „Nowe Ormian”, a może tylko chwila przypominają kraju, stała się ceremonia ślubna, która odbyła się w miejscowym ormiańskiego kościoła.

domatorstwo

Jeanne Martirosyan biografia jest przedmiotem zainteresowania wielu, prawnika dyplomowej. Jednak, aby rozpocząć swoją karierę w żadnym pośpiechu, ponieważ każda minuta jej życia należy do dzieci i męża. rodzina Martirosyan rośnie dwa spadkobierców córka Jasmine (2004) i syn Daniel (2009). Być może dlatego, Garik zapewnia jego rodzinę całkowicie, Jeanne nie musiał pracować. Lubi szczęście rodzinne i pomaga mężowi we wszystkim.

Zwierzęta tradycja

We wszystkich wywiadach Garik twierdzi, że jego żona – wspaniała gospodyni. Ona jest doskonałym kucharzem, znacząco podnosząc dzieci i jest w stanie stworzyć prawdziwy komfort domu. Słynny showman przyznaje, że zawsze miło wrócić z pracy do domu i odpocząć z rodziną. Jeanne Martirosyan, której zdjęcia pojawiają się często w mediach, wszystko może rozweselić. Z wielką przyjemnością informujemy, że sprawia, prezenty do znajomych i robi to z wielką pomysłowością. Na przykład, Martirosyan ma tradycję nie tylko wręczając prezenty i ukryć je w różnych miejscach. Zatem, bohater samej okazji powinien wyglądać na prezent. Choć raz Jeanne przedstawiony Garik zdziwienie, że to było bardzo trudne do ukrycia – kupiła małżonka fortepianu. Wiedząc o gustach muzycznych męża, chciała, aby to drogie i piękny prezent.

Talent projektanta

Jeanne Martirosyan łatwo podjąć dla każdego nowego projektu związanego z życiem rodzinnym. Na przykład, gdy mąż dał jej mieszkanie w stolicy, budowa nowego domu, wzięła na własną rękę. Udało jej się przekształcić pokój tak, że Garik poinformowała żonę do zrobienia profesjonalnego wzornictwa wnętrz. Jeanne była w stanie naprawdę tworzą niepowtarzalną atmosferę w zaciszu mieszkania. Najwyraźniej naprawdę utalentowani ludzie pokazują swoje umiejętności we wszystkim co pochodzi.

Pomoc mąż

Jeanne Martirosyan radzi sobie nie tylko z rolą gospodyni i matki, ale jest uważany za przyjaciela warsztatu męża. Po raz pierwszy usłyszał dowcipy, które następnie przejść do ekranów. Garik jest doceniana, choć przyznaje, że poczucie humoru żony nie od razu docenione. Jeanne stara się być obok męża na wszystkich imprezach: ona idzie z nim na premierę filmu, wielokrotnie ceremonii, biorąc udział w wywiadzie. Jednakże, wygląda świetnie. Wszystkie zdjęcia z wydarzeń społecznych w swoim świeżym i modnym wyglądem. Być może ta kobieta – najbardziej aktywna „druga połowa” wśród żon byłego kaveenschikov. Joan jest znany i lubiany jak jej słynnego męża.

Janna Levin-Martirosyan biografia, która rozwija się dobrze, absolutnie szczęśliwy. Ma wszystko, co zazwyczaj poszukiwania kobiet: ukochanego męża, inteligentne i piękne dzieci, ładny dom. Życzymy jej powodzenia i rodziny w przyszłości. Być może w przyszłości Joan chce głośno deklarują się w show biznesie czy jakiejkolwiek innej dziedzinie. Oczywiście, kochający mąż będzie wspierać ją we wszystkich swoich przedsięwzięciach i uczyni własną karierę.