356 Shares 1432 views

Aktorzy "Resident Evil 4: Afterlife". filmy z Hollywood

Pierwszy thriller sci-fi „Resident Evil” ukazał się w roku 2002. Od tego czasu, wiele części serii została wydana w którym grał różnorodnych aktorów. "Resident Evil 4: Afterlife" – pierwszy film z serii, nakręcony w 3D. Więc z tego, co jest „zła” zmierzy się główny bohater tym razem?

Zaproszeni uczestnicy: „Resident Evil 4: Afterlife”, a główny bohater serii

Główną bohaterką „Resident Evil” – rodzaj dziewczyna Alice, T-zainfekowany wirusem, który przekształcił go w nadczłowieka. Ze względu na działanie wirusa, Alice ma wyjątkową zwinność i wytrzymałość, więc jest w stanie zniszczyć nawet najsilniejszego wroga. Na barkach kobiet nie jest łatwym zadaniem, aby zapisać cywilizowany świat od zombie i innych śmiertelnych chorób i zapobiec zniszczeniu ludzkości.

Film „Resident Evil 4: Afterlife” zaczyna się od tego, że Alice realizuje przyczynę wszystkich nieszczęść – Panu Veksera. Połowa ludzkości umarł, Los Angeles schwytany zombie – wszystkie sztuczki swojej korporacji „Umbrella”.

Alicja strzela głównego złoczyńcę, ale ratuje swoich przyjaciół, a następnie z nimi przemyka na pokładzie statku „Arkadii” – twierdza dla nielicznych ocalałych. Ale kierunek działania wydaje się, że „Arcadia” jest tylko przynętą dla tych, którzy nie są zainfekowane przez wirusy. Raz na statku, ludzie nie wiedzą nic na łasce przedstawicieli „Parasol” i poddany okrutnym eksperymentów. Alicja zadanie – zatrzymać ten oburzenie.

Przez wiele lat, Milla Jovovich jest główną gwiazdą serii. Premiera kolejnej nowej części „Resident Evil” odbywa się co dwa lata.

W Rosji, Mila jest znana nie tylko jako wykonawca roli Lili w thrillerze „The Fifth Element” przez Luca Bessona, ale również jako córka słynny radziecki aktorki Galiny Loginova ( „Cienie w południe”). Jovovich zagrała również w melodramacie „Powrót do błękitnej laguny”, „Chaplin” i „Joanna d'Arc”.

Ali Larter jako Claire

Główną gwiazdą filmu serii „Resident Evil” – jest Milla Jovovich. Z biegiem lat, filmowanie franczyzy, że uczestniczyli w większości mało znanych aktorów. "Resident Evil 4: Afterlife" – nie jest wyjątkiem.

Na przykład, grający Claire (Alice znajomych) – E. Larter – w filmach od 1997 roku, ale żadnych znaczących projektów tam jej filmografii. Ali Larter może pochwalić się chyba, że udział w thrillerze „Obsesja”, gdzie jej partnerem w dziedzinie fotografowania były Beyonce i Idris Elba. Ale piosenkarz ma znaczącą rolę w serii „Resident Evil”.

Kler Redfild – sojusznikiem Alicji w walce z „Umbrella”. Alice odnajduje ją na Alasce wyspy ze specjalnym ramion robota, która wymazuje pamięć dziewczyny. Gdy robot jest zniszczony, Claire i Alice udać się do Los Angeles w poszukiwaniu Chris Redfield. Uratował byłego policjanta z więzienia, trio trafia do głównego złoczyńcy (Pan Wesker) i zabija go.

Sienna Guillory jako Jill

Co jeszcze był zaangażowany w aktorów filmowych? "Resident Evil 4: Afterlife" – obraz, który stał filmografia Sienna Guillory.

Sienna w pierwszych dniach swojej kariery pracował jako model. Aw 2003 roku wzięła główną rolę w dramacie „Elena Troyanskaya”, gdzie jej partnerem w dziedzinie fotografowania został Rufus Sewell ( „nawet kurtyzana”). aspirująca piosenkarka pojawiła się również Guy Pearce w „The Time Machine” i Hugh Granta w komedii „To właśnie miłość”.

Sienna postać w „Resident Evil” to nazwa Dzhil Valentayn i jest antagonistą. Jest zdominowany przez Wesker, który umieścił go w klatkę piersiową robota, kreski. Więc firma „Parasol” Valentine dobył usługi. Jill pojawiły się dopiero w końcowym epizodzie filmu, kiedy Alice został przechwycony sygnał i „Parasol” wysłał najemników do bohaterki Milla Jovovich, aby ją zabić. Te najemnicy doprowadziły Jill.

Inne role wykonawców

Sergio Peris-Mencheta wystąpił w roli Endzhela Ortiza.

Wentworth Earl Miller (gwiazda popularnego serialu telewizyjnego „Prison Break”) ukazał się w formie Chris Redfield. Według opowieści, Chris był policjant, który próbował zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa T, dlatego bohater został uwięziony w więzieniu. Rola złoczyńcy Albert Wesker, szef korporacji „Umbrella” był Sean Roberts. Sean jest również znany z serialu „Nikita” przebój „X-Men” i melodramat „Love Virus”.