443 Shares 9004 views

Zbadane: co mieszać?

Dobre lub złe, ale nowoczesny język rosyjski jest stale aktualizowana z obcych słów, których znaczenie nie jest jeszcze jasne dla wszystkich. Stąd uzasadnione pragnienie, aby zrozumieć, co te nowe koncepcje. No, na przykład, że taka mieszanka?


Na rozumieniu słów

W języku angielskim słowo oznacza „mieszanka mix” lub „proces mieszania” (mieszanie). Jak można podłączyć prawie wszystko, pojęcie mieszanki nie jest czymś ściśle określone. Że mieszany – a potem dostał go!

Najlepszy ze wszystkich, wiemy Mieszanki żywnościowe: jesteśmy przyzwyczajeni, aby połączyć składniki do różnych potraw (często za pomocą urządzenia, które jest tak zwanym – mieszacz). Patrząc na opakowaniach na półkach z soków, wraz ze zwykłymi pomidorów lub jabłek, znaleźć mieszanki różnych warzyw i owoców. Studiowanie opakowanie herbaty lub kawy, często słowa „mieszanka najlepszych odmian.” Typowa próbka mix – znane koktajl, aby otrzymać pewną ilość mieszanych składników smakowych.

muzyka mix

Muzyk na pytanie, co mieszają, tam jest odpowiedź. Średni mix muzyczny nazywa ciągłej sekwencji utworów (utwory), podobne w nastroju lub gatunku. Zebrali didżejów z różnych celów – na przykład w przypadku audycji radiowych. Charakterystyczną cechą tych mieszanek jest to, że zmiana torów odbywa się płynnie, bez dźwięku ciszy. Aby dźwięk wydawał się przenieść jeden, utwory muszą być takie same w wymiarze, tempo i innych cech. Czas może być mieszanką muzyki i kilku minut do kilku godzin.

Jest też inny pomysł, co mieszanką. Nie może być sekwencyjne, tak jak w poprzednim przypadku, i równolegle obniżenie kilka ścieżek audio w celu utworzenia integralnej kompozycję. Na przykład, mieszanie dźwięk instrumentów muzycznych i piosenkarka wydajności nagrać jeden podmiot – piosenkę.

Mieszane sztuki walki

Łączenie może być nie tylko produkty lub dźwięki, czasem nawet MMA techniki. Niektórzy fani tych sportów są zainteresowani: Jakie zmiksowanym walki? Pochodzi od angielskiego słowa mix walk – „mix walki”

Mieszane sztuki walki – połączenie różnych kierunkach i technik sztuk walki. Ich historia sięga czasów pierwszych Igrzysk Olimpijskich, gdzie starożytni Grecy inscenizowanych konkursy w Pankration. Rodzaje MMA nieustannie przekształca i akceptowane w różnych krajach, w specjalnym kształcie. Konkurencja w stylach mieszanych (na przykład bojownikiem przeciwko bokser) pod koniec 19 i początku 20 wieku były bardzo popularne na Dalekim Wschodzie iw Europie. Na przykład w Anglii Artura Konan Doyle, tam bartitsu sztuki walki, mieszaninę ćwiczeń azjatyckich i europejskich, posiadanie których przypisana pisarz, a jego ulubionym bohaterem. W Związku Radzieckim nie było również skutecznym rozwiązaniem mieszanych sztuk walki – Sambo.

Jednak aż do lat 90-tych ubiegłego wieku, techniki te nie były bardzo popularne. Jednym z powodów – podobieństwa z krwawego sportu, walki bez reguł. Wcześnie w konkursie o mieszanych sztukach walki nie ma wystarczającej ilości ograniczeń, które wpłynęły na bezpieczeństwo zawodników. Teraz ta wada została wyeliminowana, a sport jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się.

Trochę o przeciw- strajku

Kolejna wzmianka o słowo „mix” można znaleźć w obecnie klasycznej gry komputerowej Counter Strike (CS). Jaki jest mieszanką Trybunału Konstytucyjnego? Chociaż istnieje, najpierw kilka słów o tym, co gra.

Jego podstawowa idea – konfrontacja między terrorystami i sił specjalnych. COP w tym samym czasie walki dużych grup ludzi, którzy znajdują się nawzajem w Internecie. Mix – jest rodzajem graczy zespołowych, a termin ten nie jest przypadkowy: właściwym partnerem do gry są skomplikowane sposób, przypominający mieszanie.

O mieszanki palenia

Niestety, wiele osób na pytanie, co mix daje odpowiedź – co dymu. Smakowe mieszanka ziół, które zmieniają ludzką świadomość, znane są już od czasów starożytnych. Szamani i czarownicy używali ich do realizacji swoich obrzędów, a na wschodzie dym z takich mieszanin stosowane do medytacji lub osobę wprowadzającą w stan transu. Wszystkie te Wschodniej „rozrywki” Europejczycy, oczywiście, wiem, ale naprawdę otworzył je dla siebie stosunkowo niedawno – w połowie 2000 roku.

Więc co łączy palenie i jak je leczyć? Około 2007 roku europejskie i rosyjskie rynki, jak mówią, zatkane mieszanek ziołowych. Ten produkt jest bezpośredni wpływ na ludzką psychikę, stało się bardzo popularne – zwłaszcza wśród młodzieży. Jego sprzedaż została przeprowadzona zgodnie z prawem, bez ograniczeń, a nawet reklamy dobroczynne właściwości produktu. I dopiero później, lekarze biją na alarm: na coś Produkt szkodliwy! Mieliśmy stosowane mieszanki tytoniu odnotowano pojawienie się uzależnienia od narkotyków, oznaczony działanie psychotropowe. Badania wykazały, że stosowanie mieszaniny roślinnych wywołało wzrost liczby chorób dróg oddechowych i oskrzeli, pojawianie się guzów złośliwych. Teraz powszechnie jest spóźniona walka z piekielnej mikstury palenia. I słusznie.