533 Shares 9636 views

Najbardziej kreatywne pomysły na ślub: wakacje, które zapamiętasz na zawsze

Jaki powinien być idealny ślub? Bright. Kolorowe. Niezapomniany. Po tym wszystkim, jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka! Tak się składa, że mamy (a nawet na świecie) notatka ślubną, że tak powiem, „na standardowym szablonie.” Ale czy myśli o tym, jak dodać trochę zabawy do świętowania, trzymać go tak, że zarówno ty i twój małżonek, a wszystkich obecnych na gości weselnych pamiętał wakacje na przestrzeni lat? Następnie przyjąć tych pomysłów na ślub – nie pozostawi nikogo obojętnym!


Ślub w stylu japońskim

Na przykład, można zorganizować wesele w stylu japońskim. Tradycyjna odzież Japonii może być dobrym substytutem dla zwykłych sukienki i garnitury narzeczeni. Mark ślub może być kuchnia japońska restauracja. Najlepszy ze wszystkich, jeśli będą mogli również zamówić dania kuchni europejskiej – nie wszyscy goście mogą być zagorzali fani sushi, rolki (i niektórzy ludzie nie lubią owoce morza w ogóle). Sama uroczystość może zawierać kilka ciekawych tradycji. Na przykład, zgodnie z japońskim zwyczajem, narzeczeni muszą dać sobie przysięgę ślubną, a następnie wymieniane dziewięć filiżanek z wina lub sake i picia napoju.

wesoły karnawał

Będziemy nadal wymyślanie pomysłów na swój ślub? Dlaczego nie zorganizować karnawał wakacje? Zarówno ty i twój małżonek, i, oczywiście, wszyscy goście muszą pochodzić ze sobą niezwykłe, ciekawe stroje, obrazy. wakacyjna atmosfera można podkreślić stosując nietypowe elementy wnętrza, różne konkursy, dowcipy z opatrunkiem itp

kolorowy ślub

W dalszym ciągu rozwijać ideę festiwali tematycznych, ponieważ z reguły takie pomysły na wesela są bardzo popularne. Innym rozwiązaniem, które można wykorzystać – temat partii, która będzie motywem przewodnim określonym kolorze. Co – można wybrać samemu. Najważniejsze, że był jasny, pełen wrażeń i niezapomniany. Pożądane jest, aby główny kolor był obecny na obrazy oblubienicy i oczyszczenie (co najmniej częściowo). Hall dekoracje, zaproszenia i inne rzeczy muszą być również przechowywane w odpowiednich kolorach.

W rzeczywistości, pomysł na ślub, można wymyślić nie ma końca. Świętowanie w stylu gangster, na podstawie fabuły filmu lub zarezerwować wakacje zgodnie z tradycją starożytnych cywilizacji (słowiański, Egipska, rzymskich i greckich) – wybór należy do Ciebie. Nie ograniczaj się do fantazji, ponieważ ślub jest raz w życiu!

Śmieszne drobiazgi

Kontynuując mówić o ciekawym pomysłem na wesele, chcę powiedzieć kilka słów o małe rzeczy (Wszakże są one również ważne). Rozpocznij zaskoczyć swoich gości z samego początku: wysyłanie zaproszeń zamiast zwykłej czekolady! Po ich przeczytaniu można jeść. Czy to możliwe, aby zrezygnować ze standardowego Limuzyna i eksperyment na temat transportu: przewóz z końmi, a nawet rowery – to wszystko wyraźnie odróżnić Cię z tłumu. Lub, na przykład, zamiast zwykłej rozrywki angażować się w skrajności. Jeździć? Nurkowanie? Można łatwo znaleźć kreatywne pomysły na weselach w lecie, a nawet w zimie.

Ten dzień należy do ciebie w pełni, a będziecie mieć prawo do robienia tego, co chcesz!

Nie należy liczyć na cud – chudite siebie!