644 Shares 1545 views

Wyglądają jak kwiaty koniczyny: opis

Luksusowo wygląda kwitnące kolorowe pola kolory: solidne dywan zieleni i różnorodność kolorów, delikatnie kołysząc się przy najmniejszym wietrze. I jakie smaki!

Wśród takiej obfitości można wybrać jeden niezwykle łagodny i pokorny Wildflower – koniczynę. Popularnie zwany te kwiaty – koniczyna.

informacje ogólne

Charakterystyczną cechą tego okazało się, że jest wspaniały roślin owadów zapylających, a jedynymi są trzmiele.

Prawie wszystkie gatunki tej rośliny – owłosione łąka, jest odporny na deptanie, miłe dla oka z jego Kwitnie od początku lata do jesieni.

Kwiaty koniczyny piękny, a więc są często wykorzystywane do tworzenia wieloletnich łąki i trawniki. Te użyteczne i piękne rośliny i będzie tutaj dla historii.

I wyobrazić sobie, jak wyglądają, musimy przypomnieć tylko popularne imię. Jest to ta sama kasza rośliny, które w wielu dzieciństwa smak, oderwaniem od kulistego kwiatostanu poszczególnych różyczki. Ze względu na ukryte wewnątrz nektaru płatek nogi, mają przyjemny słodki smak.

Wielu zna kwiat koniczyny. Imię mu nie jeden dyatlik rzecz, krasnogolovka, dyatlina czerwony chleb, ciasto miód, gorączkowe trawę, kolor miodu, łąka trzy listki, koniczyna pszczoła, Kukushkin, chleb pszczeli i wiele innych – wszystkie popularne opcje.

Oczywiście, wiele roślin popularnie zwanych kleik, zwłaszcza w czasie ich kwitnienia. Ale tu jest pytanie o koniczyny.

opis

Koniczyna (kwiat, którego zdjęcia zostały zaprezentowane w artykule) – rodzaj roślin z rodziny motylkowatych. Podsumowując, że składa się z około 250 gatunków. Te rośliny zielne może być zarówno jedno i wielo-lat. Kłącza mają zdrewniałe z wiekiem, a kwiaty są zebrane w małej okrągłej głowie. Każdy mały dojrzały fasola zawiera tylko dwa nasiona.

Jest to kolejna ważna cecha koniczyny. W korzeniach roślin rozwijać małe bulwy, które powstają na skutek szczególnych bakterii (Bacillus radicicola). W związku z wolnego azotu z atmosfery, które pochodzi z absorpcją gleby. A zatem odnosi się do roślin koniczyny, promuje dobre wzbogacania gleby niezbędną i ważną nawozu.

Kwiaty koniczyny w przyrodzie są białe, czerwone, różowe i inne kolory.

Bob – owoc koniczyny, która jest typowa dla całej rodziny. Składa się z dwóch bram rozwijanych z zawartych w nich nasiona. Dzięki nim dobrze rodzi owsiankę. Z ich pomocą możliwe jest rozpuścić ją i rośliny w przydomowych ogrodach i sadach.

Aby uzyskać więcej informacji na temat gatunków

Do uprawy w ogrodach, istnieją różne rodzaje koniczyny:

  • Górnictwo ma kwiaty jak kwiaty koniczyny białej. Ale to nie jest pełzanie, wyprostowany i wzrostu roślin.
  • Koniczyna czerwona kwiaty czerwone kwiaty, ale pozostawia białawy obszar w kształcie litery „L”.
  • Średnie koniczyna jest bardzo podobna do łąki, ale pozostawia go bardziej wydłużone i bez znaków rozpoznawczych w postaci liter, tak jak w wyżej wymienionych gatunków.
  • Hybrydowy ma oryginalne malowanie kwiatów: u podstawy są białawe, a na górze – różowy lub czerwony.

Są w Europie i wielu innych gatunków: Biały koniczyna pełzanie, szwedzki, różowy, czerwony (lub kolor krwi), żółty i inne. Poniżej opiszemy bardziej szczegółowo niektóre z najbardziej znanych i popularnych.

koniczyna biała

Kwiat, występujące częściej niż inni – koniczyny białej (z pełzające pędy). Jest to wieloletnia roślina zielna z naprzemiennych liście złożone z trzech listków.

Kwiaty są białe koniczyny w ten zamknięty w pyatizubchatym cylindrycznego kubka, mają lekką różowawy odcień. Dwa dolne płatki, połączone strony w celu utworzenia czegoś w rodzaju łodzi, a pozostałe dwa znajdują się po obu stronach, jak wiosła i trzeci zwisa jak żagla. Jest to struktura kwiat jest charakterystyczne dla wielu gatunków z rodziny motylkowatych.

Kwiaty tego gatunku są zebrane w kwiatostany na niektórych kawałkach uciec, a zatem trawnik z kwitnienia koniczyny białej wygląda zdumiewająco piękne. W uzupełnieniu do powyższego, to owsianka znana jest również bardzo przyjemny aromat miodu.

Koniczyna biała – krótka, więc rośnie dobrze i wśród wysokich roślin, tworząc pod nimi miękkiego i delikatnego ciągłego dywan.

różowy koniczyna

Kwiat (szwedzki koniczyna) ma piękny miękki różowy kolor. Jest to roślina dwuletnia, ale jest bardziej powszechne wieloletnich. Jasnozielonej łodyg rozgałęziony, wysokość około 30 do 90 centymetrów.

eliptycznym kształcie liści są kolorowe od jasnego do ciemnego zielonego. Kwiaty są malowane w kolorze różowym i białym i odcieniach bieli, zebrane w kuliste główki okrągłego kształtu. Kwitnie w czerwcu i lipcu.

O cudowny czerwony kleik

Najbardziej użyteczne i powszechnie uprawiane – czerwona koniczyna. Rośnie na Syberii, jak również w Europie. Jest to doskonała roślina pastewna którego kultura uprawy pojawiły się w XVI wieku.

Czerwona koniczyna jest szczególnie znany jako onkoprotektor. To jest często zalecane przez lekarzy-zielarzy na raka piersi, układu limfatycznego i jajników. Stosuje się go w leczeniu chorób onkologicznych w wielu krajach.

Przede wszystkim koniczyny czerwonej – kwiat, środek moczopędny, wykrztuśny, zmiękczające, napotne, antyseptyczne i doskonałe działanie przeciwzapalne. Kwiaty są stosowane również w przypadku anemii, kaszel, reumatyzm, przeziębienia, malarii i innych chorób.

Sprawność koniczyny z różnymi chorobami skóry: egzema i łuszczyca zabaw. Stosuje się go i chorób ginekologicznych.

Puszysty żółty koniczyna

Wszystkie z powyższych rodzajów kaszy nie wyczerpuje wielką różnorodność rodzimych gatunków tego rodzaju roślin.

Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na przedstawicieli przed słońcem złote kwiaty. Są one bardzo podobne do siebie koniczyny, wieloletnie: szeleszczące, jasne i ciemne zabarwienie. Wszystkie z nich, podobnie jak wyżej wymienionych gatunków w naturze rosną na brzegach, łąki i polany.

Najładniejsza z nich jest kashek koniczyna uprawowe (w folku – „foki”). Jest to mała roślina jednoroczna silnie owłosione miękkie delikatne włosy.

aplikacja

Generalnie kwiaty koniczyny są nie tylko piękne i pożyteczne dla ludzi. Pomagają i wiele roślin ogrodowych. Szczególnie dobre dla jabłoni: Nie dopuścić do wzrostu chwastów i wzbogacają glebę w azot i imponującym wyglądzie pod drzewem.

Ponadto kashka stosowane w rolnictwie jako pasza (SPE) dla bydła.

Coś z historii

Piękny efekt kliniczny został osiągnięty w leczeniu różnych chorób, za pomocą koniczyny czerwonej w starożytnych Chinach, a także w Stanach Zjednoczonych (ponad sto lat temu). Z dawna leczoną chorobę pęcherzyka żółciowego, jelit, wątroby, dna.

A liście i kwiaty od dawna były stosowane bez tradycyjnej medycynie jako źródło wapnia, magnezu, żelaza, miedzi, chromu, fosforu oraz witamin A, B, C, koniczyna czerwona oczyszcza się krew, limfę, żółć odpływ i normalizuje aktywności jelita.

wniosek

Kashka w Rosji rośnie w wolnych partiach i ma reputację wśród ludzi z chwastów. Jednakże, to jest dobrze zarobione prawo było uprawianych w ogrodach, choć przeplatają się z innymi roślinami w tle. trawniki koniczyna daje przyjemną świeżość przez grube i soczyste zielonych liści i pięknych jasnych kolorach.