258 Shares 9172 views

Żółty bezwonny przydział. Powinienem paniki?

Nie jest tajemnicą, że absolutorium z genitaliów znanych każdej kobiety i dziewczynki. A nawet wśród bardzo młodych dziewcząt, oni też są często powodując niepokój rodziców. To nie znaczy, że wybór jest zawsze jasne, tylko bez wtrąceń małych grudek i zupełny brak zapachu. Czasami są one białe, a czasem nawet żółtawy lub brązowy. Prawie wszystkie kobiety mają tendencję większą uwagę na to, co dzieje się w organizmie i, oczywiście, żółta wydzielina z pochwy nie można pominąć. Czy nie podnieść alarm czy to jest normalne? Kwestie te są omawiane często i opinie kobiet są często diametralnie. Więc starają się obiektywnie wyjaśnić tę kwestię.

Po pierwsze, nawet jeśli żółta wydzielina, bezwonny, w każdym przypadku konieczne jest, aby powiadomić ginekologiem, który zadecyduje, czy wziąć wymaz, aby wykluczyć możliwość obecności różnych procesów zapalnych, które często niezauważone aż do tego czasu.
Jednak przede wszystkim należy ostrzegać obecność zapachu. Jest to zwykle charakteryzuje kobiet jak zapach ryby, cebula, itp Oczywiście, miło jest delikatnie mówiąc, trochę, ale w ten sposób organizm sygnalizuje potrzebę podjęcia działań.
Jednak żółta wydzielina jest bezwonny, że kobiety zauważy natychmiast, może również służyć jako pobudka. Aby rozpocząć listę przypadków, w których uważa się za normalne:

– W czasie owulacji, gdy wyjście z tzw „żółte ciało.”
– Na początku miesiąca (lub po ich zakończeniu). W tym przypadku, żółta wydzielina bez zapachu to po prostu małe inkluzje zakrzepów.
– W czasie ciąży i podczas karmienia piersią może także zmienić kolor podświetlenia. Wszystko to z powodu restrukturyzacji hormonalnych kobiet w tym okresie.
– Ponadto, u pacjentów przyjmujących doustne środki antykoncepcyjne, które zawierają także małe dawki hormonów mogą wystąpić zmiany koloru podświetlenia.

Jest to główny powód, jednak należy zwracać szczególną uwagę na drugi – tzw kofaktorów. Jak tylko poczujesz swędzenie, dyskomfort, pieczenie, wraz ze zmianą wyboru koloru, należy natychmiast skontaktować się z ginekologiem w celu wykluczenia stanu zapalnego, takich jak zapalenie jajników, przydatków a nawet nadżerek.

Jest to kolejny przypadek, gdy żółta wydzielina bez zapachu są normą. W ciągu kilku godzin po niezabezpieczonym stosunku (w przypadku wytrysku w pochwie kobiety) przydział zmienić również kolor. Jest to naturalne reakcje na plemniki, że zmiana i mikroflory pochwy. Ale w takich przypadkach wykazują one maksymalnie 10-12 godzin po stosunku płciowym.

Tak, nie panikuj z góry, ale w każdym razie lepiej jest poinformować ginekologa o swoich obawach. Oprócz możliwych badań, aby dokładnie zdiagnozować choroby, lekarz pomoże Ci wybrać odpowiednie doustne środki antykoncepcyjne i sprawdzić hormony.