227 Shares 1592 views

Analogi "Novopassita". „Novopassit”: instrukcję obsługi, analogi, opinii i zwolnić forma

Stres, niepokój, bezsenność, lęk – te rzeczy były nieuniknione towarzysze współczesnego społeczeństwa. Nadpobudliwość 21 wieku stoi niemal wszyscy. Aby poradzić sobie z takimi negatywnych stanów zaleca się, aby otrzymać środki uspokajające. To wyróżnia się z medycyny grupy „Novopoassit”. Po tym wszystkim, skład leku – jest wyjątkowa. Jak wziąć tego środka? Pod żadnym patologii może liczyć na korzystny efekt? I czy analogi „Novopassita” istnieje?

krótki opis

Sedacja preparat złożony „Novopassit” ma interesujący struktury – kombinacja roślin leczniczych z gwajafenezyna. Jest to ze względu na wysoką skuteczność leku.

Lek zawiera zioła, korzystne efekty zostały potwierdzone czas:

 • waleriana;
 • Dziurawiec;
 • melisa;
 • chmielu;
 • pasja;
 • głóg;
 • elderberries.

Takie elementy w połączeniu z gwajafenezyna przyczynić się do przywrócenia spokoju umysłu, łagodzi objawy wielu schorzeń neurologicznych.

Jeśli weźmiemy pod uwagę analogi „Novopassita” na temat wpływu na organizm, należy stwierdzić, że jest to tylko narzędzie, które może całkowicie wyeliminować takie manifestacje:

 • „Syndrom Manager” – stały stres psychiczny;
 • zaburzenia biegunkowe, które mają pochodzenie nerwowego.

Ponadto lek jest doskonałe ulgi ostre kiedy swędzące dermatozy , łagodzi objawy syndromu menopauzy.

Produkowany jest lek w postaci:

 1. Tabletek. Ich powierzchnia jest pokryta specjalną powłoką.
 2. Syrop. To trochę mętna ciecz. Jej kolor – brązowy. Syrop ma wyraźny charakterystyczny zapach. Podczas przechowywania mały osad może spaść.

Jeśli mówimy o analogach „Novopassita” najczęściej zalecane lekarstwo „Persja”. Należy jednak pamiętać, że nie jest to do końca poprawne. Ponieważ leki, które mają taki sam skład jak oryginalne narzędzie, po prostu nie istnieje. Lek „Persena” zawiera tylko składniki pochodzenia roślinnego, w odróżnieniu od leku „Novopassit”, w którym jest Gwajafenezyna. W konsekwencji wpływ na organizm oryginalnych środków jest znacznie silniejszy niż lek „persen”.

wskazania

Większość lekarzy (neurolodzy, psychoterapeuci), wyboru odpowiedniego leczenia dla pacjenta, przepisać lek „Novopassit”.

Wskazania do stosowania tego narzędzia:

 1. Neurastenii łagodny, towarzyszy drażliwość, niepokój, zmęczenie, rozproszenia, strach, wyczerpanie psychiczne, zaburzenia pamięci.
 2. zaburzenie snu.
 3. Bóle spowodowane przez naprężenia nerwowego.
 4. Migrena.
 5. syndrom menopauzy.
 6. Wysoka pobudliwość nerwowo-mięśniowe.
 7. Dystonia.
 8. Funkcjonalne schorzenia żołądkowo-jelitowe: niestrawność, zespół jelita drażliwego;
 9. Dermatozy, którym towarzyszy świąd: pokrzywka, egzema atopowa lub łojotokowe.

Jednak celem tego narzędzia jest nie tylko ze względu na szeroki zakres wskazań. Lek okazał się równie skuteczny sposób. W tym przypadku jest to bezpieczne. Poza tym nie wezwał uzależnienia.

Dawka leku

Należy zawsze zgadzają się z lekarz medycyny „Novopassit” aplikacji.

Tabletki lub syrop, które należy podjąć, z uwzględnieniem zaleceń podanych w instrukcji:

 1. Lek przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci, które zamieniły 12 lat.
 2. Należy wziąć 3 razy dziennie 1 tabletkę. Jeśli wybrany jest syrop, a następnie jedna dawka – 5 ml (łyżeczka lub 1 ..).
 3. Między wykorzystanie narzędzi zaleca się przerwę 8-godzinnym.
 4. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to dopuszczalne jest zwiększenie dawki o połowę wyżej.
 5. Medycyny pokarmowego powinny zostać podjęte najlepiej czasami jedzenie.
 6. Osoba, która przejęła ładunek emocjonalny, trzeba uciekać się do tego środka na 20-30 minut przed zdarzeniem. W tym przypadku, należy 1-2 tabletki raz lub 5-10 ml syropu.
 7. Rozwiązanie to może być stosowane nie rozcieńczone. pozwoliła również rozcieńczony syrop napojami (herbata, soki).

Istnieją również specjalne instrukcje dotyczące odbierania „Novopassit” lek. Dla dzieci, które nie mają jeszcze 12 lat, istnieje wiele innych sposobów tego planu. Ale czasami lekarze wciąż przepisują go do dzieci. Taka decyzja może być podjęta jedynie przez lekarza prowadzącego. Narzędzia dawkowania zainstalowany czysto indywidualny. Zazwyczaj jest to 0,5 lub 0,5 godzin tabletki. L. syrop.

skutki uboczne

W poniższych objawów negatywnych mogą wystąpić podczas leczenia:

 • zawroty głowy, senność, ospałość, zmęczenie, osłabienie uwagi;
 • nudności, biegunka, wymioty, zgaga, zaparcia;
 • wysypka, świąd;
 • drgawki, osłabienie mięśni.

Przeciwwskazania

Lek nie powinien być stosowany u pacjentów, którzy mieli warunek:

 • miastenia ciężka rzekomoporaźna;
 • nadwrażliwość;

Bardzo starannie przepisany lek dla osób z ciężkimi zaburzeniami przewodu pokarmowego. Nie zaleca się lek do leczenia dzieci w wieku poniżej 12 lat. Jedynym wyjątkiem jest wizytę u lekarza.

Pacjentów przyjmujących tego środka, wskazane jest, aby zrezygnować z działań związanych z szybką reakcję i zwiększoną uwagą.

Koszt leku

W aptece można kupić bez recepty lek „Novopassit”. Cena leku zmienia się w zależności od producenta, opakowań i uwalniania formach.

Średni koszt leku jest następująca:

 1. "Novopassit" pigułki. Opakowanie 30 tabletek kosztuje pacjenta o 460 rubli.
 2. "Novopassit" syrop. Cena za butelki (100 ml) 197 rubli.

analogi funduszy

Więc, co to narzędzie można wymienić? Powyżej stwierdzono, że lek nie ma analogów strukturalnych, które mają tę samą substancję czynną. Dlatego też, jeśli konieczne stało się zastąpienie produktu, zaleca się skierować do lekarza. Po tym wszystkim, są analogi „Novopassita„ma podobny wpływ na organizm ludzki.

Leki te są następujące:

 • "Biotredin".
 • "Afobazol".
 • "Tenoten".
 • "Persia".
 • "Kindinorm".
 • "Sedavit".
 • "Atarax".
 • „Spokojnie”.
 • "Central-B".
 • "Knott".
 • "Amitriptyline".
 • "Sibazon".
 • "Menovalen".
 • "Dormiplant".
 • "Gerbastress".

Należy jednak przypomnieć, że aby podnieść analogowego musi tylko specjalisty.

Co lepsze, „Novopassit” lub „Afobazol”?

W obliczu tak pozornie proste pytanie, trzeba mieć świadomość, że leki te różnią się pod względem składu i wskazań do stosowania.

„Novopassit” Lek ma na celu wyeliminowanie lęku, niepokoju i innych objawów psychologicznych. Lek „Afobazol” wyrażony umożliwia zatrzymanie objawów patologicznych nerwów. Ponadto, eliminuje objawy fizyczne, takie jak zawał serca, udarami ciśnienia.

Tak więc, wybierając to, co zrobić z lekami, „Novopassit” lub „Afobazol”, należy wziąć pod uwagę objawy, które towarzyszą lęk. Jeśli chcesz się uspokoić, pozbyć się lęku, strachu, rozładować napięcie, idealnym rozwiązaniem byłoby pierwszym lekiem. W przypadku wystąpienia objawów somatycznych, bardziej korzystnie stosuje się lek „Afobazol”.

Opinie na temat leku

Co mówią lekarze i pacjenci na takie leki, jak „Novopassit”? Opinie lekarzy potwierdzają wysoką skuteczność leku. Eksperci pamiętać, że lek jest doskonała łagodzi bezsenność, lęki nocne. Skutecznie eliminuje agresję, łagodzi rozdrażnienie, uspokaja w sytuacjach stresowych.

W tym przypadku, lek jest bezpieczny do stosowania. Z tego powodu u pacjentów często lek „Novopassit” jest przypisany. Opinie lekarzy wskazują, że narzędzie jest w stanie szybko wyeliminować pobudliwość nerwową, łagodzić objawy PMS. Radzi sobie z bluesa, redukuje objawy depresji, łagodzi stres przed światłem.

Pacjenci również znaleźć ten lek bardzo skuteczny. Wielu ludzi docenić jego korzystny wpływ na organizm. Podkreślają oni, że lek jest doskonałe łagodzi rozdrażnienie, stres, lęk. Jednak wiele z nich wskazują na takich działań niepożądanych, jak senność.

Osoby, które ze względu na charakter prowadzonej działalności, są w ciągłym stresie psychologicznym, twierdzą, że prawie zawsze niosą ze sobą narzędzie. To pozwala wziąć leki w każdej chwili i z godnością znosić nieprzyjemne sytuacje i naprężeń.