314 Shares 3295 views

Booster Pompa: opis, zasady działania, właściwości i opinie

dzisiaj Booster Pump znalazła szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach. Został on zaprojektowany w celu zwiększenia poziomu ciśnienia w sieci wodociągowej budynków mieszkalnych i przemysłowych, w tym wysokich budynków, które zostały zbudowane na większych wysokościach. Wynika to z faktu, że te budynki nie zawsze poziom ciśnienia jest wystarczające.


opis

Wyżej wymieniony sprzęt – parowym kruszywa wykorzystywane do wytworzenia podciśnienia w celu rozwiązania różnych problemów, wśród nich:

  • nawadnianie;
  • gaszenie pożaru;
  • wodę;
  • nawadnianie;
  • preform urządzenie tonalne wodę;
  • procesów.

Instalacja zwartą konstrukcję, która pozwala na ich zastosowanie w modernizacji i budowie obiektów przemysłowych. W ten sposób możliwe jest zmniejszenie kosztów kapitałowych, obszar urządzeń technicznych oraz koszty eksploatacji instalacji.

Opinie o funkcjach

Pompa wspomagająca ma zamkniętą obudowę, w której głębinowego elektryczną roślin. Takie urządzenia nie przewidują konieczności wyrównania, pod warunkiem, że są one przeznaczone. Kupujący podkreślić, że takie urządzenia mają postać pomp lekkich, gdyby przeprowadzić porównanie z konwencjonalnymi odpowiednikami. Pozwala to na ustawienie wodociągowej, przy czym instalacja może być wykonana zarówno w poziomie lub w pionie.

Konsumenci podkreślają, że takie urządzenia nie zapewniają stałego monitorowania i konserwacji, ponieważ system nie ma uszczelek. Pompa wspomagająca ma silnika głębinowego do jazdy, który ma wysoką sprawność.

W odniesieniu do części hydraulicznej, klienci podkreślają, że jest wykonana ze stali nierdzewnej, która jest uformowana techniką metalurgii proszkowej. To chłodzi wodę systemowego pomp i pompy. Zastosowanie standardowego silnika i ma możliwość regulacji częstotliwości pozwala na zmniejszenie zużycia energii i objętości zbiorników błonowych.

Recenzje korzyści

pompa wspomagająca, opinii konsumentów, ma wiele zalet, to prawda, w porównaniu z ich konwencjonalnych odpowiedników. Na przykład, nieszczelność urządzenia jest wysoka, więc urządzenie może pracować w sposób ciągły w sytuacjach awaryjnych, co nie jest jednostki konsoli. Kupujący jak również kompaktową konstrukcję, która pozwala na zmniejszenie przestrzeni dla kosztów instalacji i kapitałowych, ponieważ pompa nie obejmuje budowę solidnego fundamentu.

Urządzenia są dostarczane w stanie gotowym do użytku, są w pełni wyposażone. Konsument, według jego słów, to jest możliwe, aby zaoszczędzić pieniądze podczas instalacji rurociągu. pompa wspomagająca próżniowy przebiega sprawnie, nie ma wibracji, które można nazwać główną zaletę przy stosowaniu w miejscach publicznych.

Dane jednostopniowe pompy odśrodkowe wzmacniacz poziomy

pompy wodne wzmacniające mają zdolność powyżej typu, która wynosi 450 m3 / godz. NPSH 4 m, podczas gdy ciśnienie osiągnie 53 m. Zużycie energii w tym przykładzie wykonania, urządzenie 90 KW. Napęd z silnika poprzez sprzęgło elastyczne. częstotliwość obrotowa osiąga 1480 obrotów na minutę. Moc wynosi 132 kW.

Zasada działania

Pompa wspomagająca dla wysokich budynków jest urządzeniem, które jest sprzęt pomocniczy. Jest on stosowany w celu zwiększenia szybkości lub siły działania głównego mechanizmu lub maszyny. Ustawienia te mogą być strumieniem pary lub mechaniczne. Ten ostatni rodzaj to pompa podwójna wirnik, które są ukształtowane w obrotowych wirników. W operacji wprowadzić je do siebie i stworzyć kierunkowy ruch gazu.

W odniesieniu do pomp strumieniowych, zasada ich działania są wyrażane na tym, że substancje skierowany strumień porywa cząsteczki gazu, pochodzącego z pompowanej objętości. Wykorzystaliśmy ten sprzęt do tworzenia podciśnienia w systemie.

Wśród podstawowych parametrów można odróżnić ograniczeniem ciśnienia, może to być osiągnięte przez sprzęt. Dodatkowe cechy to szybkość pompowania, dopuszczalnego ciśnienia tłoczenia i ciśnienie, które jest największa. Pompą zasilającą, której zasada została opisana powyżej zapewnia podciśnienie w zakresie od 10,4 do 10,5 mm Hg. szybkość pompowania wynosi 15 m3 / s.

Opis i charakterystyka pompy Aquapro pmap 6689

pompa wspomagająca Aquapro pmap 6689 jest urządzeniem, cena wynosi 4200 rubli. Urządzenie to wymaga, aby zwiększyć ciśnienie w systemach domowych odwróconej osmozy. Odpowiednie urządzenia do instalacji domowych, które mogą być wytwarzane przez różnych producentów. W skład zestawu wchodzi zasilacz.

To urządzenie może być wykorzystane w instalacji, w domach, w którym ciśnienie w sieci wodociągowej jest niższa niż 2.5 bara. Urządzenia służą do instalacji w systemie, który do tego momentu nie została uzupełniona przez pompę pobudzenia. Ponadto, system w celu ponownego odwróconej osmozy rekomendowanych akcji wysokiego i niskiego ciśnienia.

Wydajność tego urządzenia jest 2,5 l / min. Napięcie zasilania wynosi 220 V. Made in Tajwan. Podnoszenie ciśnienia na wlocie do pompy może być błoną, gdy kanalizacja zauważyć niewystarczające ciśnienie. Wśród domowego odwróconej osmozy, w którym urządzenie może być ustawione na wskazanie, obejmują takie, które są wytwarzane w następujących producentów:

  • "New Water".
  • „Gejzer”.
  • "AQUAPHOR".
  • „Bariera”.

Co jeszcze trzeba wiedzieć o zasadach pompą dwóch wirników

Pociąg przekładnia pozwala zapewnić synchronizację pomiędzy routerami w ciągu pompy wspomagania. Jeśli przełożenie przekładni jest stałe, duże obciążenie gazu doprowadzi do tego, że silnik będzie pracował w trybie przeciążenia, to prędzej czy później doprowadzić do jego uszkodzenia. Szczelinę jednocześnie zanika z czasem, który jest ze względu na przegrzanie wirnika.

Wirniki stojana zaczynają dotykać siebie lub jako następstwo aby wystawały irytujące lub zadziory. W związku z tym, mechaniczna szybkość pompy zależy od ciśnienia na wlocie. Aby to zrobić, należy wykluczyć sztywne połączenie mechaniczne pomiędzy wałem silnika a wirnikiem. Jeśli chodzi o japońskich pomp, to rola wykonują sprzęgło magnetyczne. Unosi się w komorze wirnika i między wirnikiem a silnik ma połączenie mechaniczne.