562 Shares 4360 views

Lek „chitozan” – opinie mówią same za siebie

Lek „chitozan”, który podsumowuje dziś można usłyszeć na każdym kroku, jest potężną enterosorbent. On dość znacznie przyspiesza przemianę materii, zwiększa przepływ tlenu, przyspiesza regenerację. W rezultacie, to odmładza ciało, normalizuje pracę wszystkich narządów. Biopolimer „Chitozan Tyanshi” to rodzaj błonnika w stanie wchłonąć trucizny i toksyny. Zmniejsza to szkodliwy wpływ soli w organizmie, a tym samym zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienia osteoporozy i dna.

suplement diety „chitozan”, opinie klientów potwierdzają ten ma następujące działanie na organizm:

 1. Przyspiesza krążenie krwi i metabolizm.
 2. Oczyszcza i odmładza organizm.
 3. Mobilizuje mechanizmy obronne.
 4. Reguluje biorytmy.
 5. Usuwa toksyny.
 6. Hamuje wzrost komórek nowotworowych.
 7. Likwiduje zaparcia.
 8. Reguluje poziom cholesterolu.
 9. Łagodzi ból.
 10. Obniża ciśnienie krwi.
 11. Przywraca komórki wątroby.
 12. Przyspiesza regenerację.
 13. To spowalnia wchłanianie tłuszczów.

Suplementy „Tiens Chitosan” jest powszechnie używane w sporcie i diet.

Istnieją następujące wskazania do stosowania:

 1. Wątroba.
 2. nowotworów złośliwych.
 3. Cukrzyca.
 4. choroby serca i naczyń krwionośnych.
 5. Zaburzenia układu pokarmowego.
 6. Uszkodzenia skóry.
 7. Zaburzenia układu immunologicznego.
 8. Upojenie.
 9. Promieniowanie i chemioterapia.
 10. okresie pooperacyjnym.
 11. chorób ginekologicznych.

Lek „chitozan”, który jest generalnie pozytywne recenzje, powoływany jest przez lekarza prowadzącego. Jego odbioru 1-2 kapsułki dwa razy dziennie, obficie wodą na jedną godzinę przed posiłkiem lub po dwóch godzinach.

W zależności od choroby, opcja ta może być różna. Na przykład, w przypadku zatrucia pić jedna kapsułka co dwie godziny. Odchudzanie na tyle pić jedną tabletkę dwadzieścia minut przed posiłkiem przez okres dwóch miesięcy.

zaburzenia ginekologiczne są traktowane następująco: 30 ml wody rozpuszcza się jeden zawartości kapsułki. Otrzymany płyn jest używany do nawadniania. Procedura odbywa się przed pójściem spać przez miesiąc.

Za treść odmłodzenie skóry siedmiu kapsułek rozpuszczonych w ćwierć szklanki wody. Następnie dodać sok z cytryny i wymieszać wszystko dokładnie. Otrzymany płyn kosmetyczny stosuje się w karku i szyi przez 15 minut. Można myć ciepłą wodą i nałożyć kremu. Efekt będzie zauważalny w ciągu trzech dni.

Suplement „chitozanu”, opinie klientów i praktyczne doświadczenie ekspertów zidentyfikowaniu szereg przeciwwskazań. Wśród nich są oznaczone w następujący sposób: w wieku poniżej 12 lat, zapalenie żołądka z niską kwasowość, ciąży i laktacji. W każdym przypadku, przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem.

Należy pamiętać, że ten lek nie jest lekiem i nie można wyleczyć z choroby. Należy ostrożnie stosować w połączeniu z innymi podobnymi lekami.

Wyniki badania potwierdziły, że suplement diety „chitozanu” zmniejsza wchłaniania witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. W związku z tym, różnica pomiędzy stosowaniem tych leków muszą mieć co najmniej 4 godziny.

Kup ten obiekt tylko w aptece, więc będzie chronione przed nadużyciami.