773 Shares 4906 views

piaskownica dla dzieci wykonana z tworzywa sztucznego

Wszystkie dzieci uwielbiają bawić się w piasku. Co za rozkosz: wlać ją do rozproszenia, kopać, budować garaże, domy i zamki, kopać tunele, rzeźbić i błoto zrobić placki „owsianka”!

Dlatego też, jeśli rodzice chcą, aby zadowolić swojego dziecka ulubioną rozrywką w kraju lub w kraju, piaskownica jest istotnym zakupu.

Nowoczesne produkty dla dzieci rynku co oferuje nam wiele różnych polach piaskowych dzieci z różnych materiałów. Izolowanym z tworzywa sztucznego, metalu lub drewna mogą być najbardziej nietypowych kształtach i rozmiarach, a różnią się swoją funkcjonalność.

Dlaczego warto grać w piasek jest tak ważne dla dzieci?

Jednym z najważniejszych narzędzi do rozumienia świata dla dzieci – to piasek. Gra w piaskownicy rozwija twórcze myślenie dzieci i umiejętności, a także umiejętności motorycznych i umiejętności społecznych.

Co to jest piasek dla dzieci? Piaskownica z plastiku, drewna lub metalu – to miejsca, aby stworzyć świat własnej wyobraźni. Nie można zbudować cokolwiek chcesz! I domy, garaże i parkingi, i moc, i zamki, i tunele i mosty. Wszystko to można zrobić, jeśli nie jest piaskownica dla plastikowej ogrodzie!

Kiedy dziecko tworzy ten magiczny świat swoich marzeń, czuje się jak twórcy. Ma zdolność do budowania piasku cały kraj, a następnie rozwiązać go w jednym czasie. Piaskownice dzieciece dać dziecku poczucie, że on może zrobić nic w świecie!

terapia piasek mieć w stoczni

Według psychologów dziecięcych, piasek jest w stanie absorbować negatywną energię w taki sam sposób, jak to może absorbować wodę. Gry z piasku znormalizować i ustabilizować stan emocjonalny dziecka uspokaja i oczyszcza swoją energię. Dora Kalf nawet wynalazł zupełnie nowy kierunek w psychologii, który jest nazywany „terapia piasek”.

Jak przydatne gra w piasku?

Piaskownica z plastiku w stoczni lub w kraju, pozwoli dziecku rozwinąć zakres umiejętności. Na przykład, oszacowanie oko, ponieważ dziecko musi określić tyle piasku trzeba wypełnić formularz, aby uzyskać cegły. Umiejętności motorycznych rąk opracowany przez budowę figur z mokrego piasku. Rozwijanie twórczych zdolności i umiejętności, jak dziecko tworzy niezwykłą konstrukcję materiału luzem, jak również pozytywne cechy osobowości są formowane, takie jak cierpliwość, opanowanie i determinacji.

Kryteria wyboru piaskownicy dla dzieci: na co zwrócić uwagę?

Ponieważ istnieje ogromna różnorodność Piaskownice, należy najpierw zrozumieć, co to jest twoja wola.

  • Materiał: metal, drewno lub plastik piaskownicy.
  • Kształt: okrągły, kwadratowy lub inny kształt – na przykład skorupy, serca, pies, żółw, statek i tak dalej.
  • Możliwość budowy: składaną lub całość.
  • Obecność dołu: z lub bez dnie.
  • Jeśli to możliwe, należy zamknąć piasku: na dachu, z lub bez ich pokrycie.
  • Obecność miejsc siedzących: z lub bez zagłębień nich.
  • Według typu: gruntu lub, na przykład, w postaci tabeli.
  • W zależności od wielkości i wysokości kołnierzy: im większa piaskownica, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że piasek będzie kruszyć po okolicy, więc im dłużej dziecko będzie cieszyć się nim.

Prefabrykowane z tworzyw sztucznych piaskownicy

Obecnie najbardziej zaawansowane są plastikowe piaskownicy. Są one wykonane z bezpiecznego, przyjaznego dla środowiska i trwałego polietylenu liniowego przy użyciu techniki formowania rotacyjnego.

Ta technologia pozwala na piaskownicę dowolnego koloru. Otrzymuje się je w nasycone i jasne. Ponadto, w piasku, z tworzywa sztucznego, nie będzie reagował na przedłużone działanie światła słonecznego, a więc będzie zachowywać swoją barwę na długi czas. Jest to korzystne, ponieważ rodzice nie muszą być przemalowany rocznie plastikową piaskownicę, w przeciwieństwie, na przykład, z drewna. Wyroby z polietylenu spokojnie tolerować niskie temperatury, więc piaskownica dla dzieci nie muszą posprzątać na zimę.

piaskownica dla dzieci wykonana z tworzywa sztucznego – zespół. Jego wielką zaletą – modułowa konstrukcja. Piaskownice dzieciece dowolny kształt i rozmiar mogą być zbierane i bez problemu poruszać się samochodem. Jeśli to konieczne, piaskownica może być stosowany w domu w chłodne zimowe wieczory, w postaci suchego basenu, który jest wypełniony plastikowymi kulkami.

Kolejną zaletą ciągu drewnianych odpowiedników: piaskownica, basen dla dzieci, plastik nigdy nie pękają dziecko palec.

Polietylen nie gnije i nie wchodzić w interakcje z otoczeniem, więc bezpieczniej jest nie tylko dla dzieci, ale również dla środowiska. Ponieważ sandbox nie jest wykonany z metalu, nie koroduje, więc będzie dużo czasu, aby cię zadowolić i Twojego dziecka.

Istnieje Piaskownice dla dzieci, z tworzywa sztucznego z zaokrąglonymi krawędziami: to sprawia, że gra mniej traumatyczne.

Często istnieje potrzeba coś na pokrycie miejsce dla dzieci do zabawy z piaskiem i osadów ze zwierzętami. Piaskownica plastikowa z pokrywką łatwo rozwiązać ten problem. Ponadto, można użyć specjalnych pokryw z warstwą wodoodpornego.

Piasek Piaskownice dla dzieci: jak wybrać?

Według statystyk, co druga osoba nie rozumie materiałów budowlanych. Dlatego, aby określić jakość piasku, który jest używany do zaoferowania piaskownicę dla dzieci, a nie mogą. Następnie będziemy dostarczać informacji na temat jak wybrać piasek do piaskownicy.

Piasek Piaskownice dla dzieci: na co zwrócić uwagę?

Przede wszystkim kupić piasek wyłącznie od dostawców, którzy posiadają licencję i certyfikat. GOST i inne dokumenty mogą zagwarantować czystość i bezpieczeństwo środowiska naturalnego materiału, ale jest to bardzo trudne do znalezienia na sprzedaż. Dlatego nabycie piasku zwrócić uwagę na jego tożsamości, bezpieczeństwa radioaktywnych, w miejscu produkcji i tak dalej.

Jest to konieczne, aby kupić piasek, jest certyfikowany do gry dla dzieci, konstrukcji, i tak dalej. Ale czasami nie jest to możliwe, aby zobaczyć nawet w piaskownicy przedszkola, więc będziemy wybierać z tego, co mamy.

Czystość piasku – jest to jeden z jej najważniejszych cech. Jest to całkowita masa sypki nie jest i nie powinno być ze szkła, cząstki metalu lub dowolnego innego ostrego kamienie, odłamki i tak dalej.

Próby zakupu suchego piasku, który oczyszcza się z gliny, takie jak przemyto lub rzeki.

Ponadto, na piasku piaskownicy dla dzieci muszą być wolne od kurzu, w przeciwnym razie okaże się brudu po nawilżają i nie zostanie utworzony. Jeśli taki materiał zostanie znaleziony, należy umyć piasek zakupiony lub po prostu przesiać go.

Uwaga kolorowego piasku. Pokryta specjalnych kompozycji polimerowych. Jest to piasek może być wolne od kurzu, ale nie zapomnij wcześniej przewietrzyć trwałość i jakość materiału.

Nowy dla dzieci – jest kinetyczna piasek. To jest ekologicznie czysty, nieszkodliwy dla dzieci, dobrej kondycji, nie przykleja się do rąk, a nie rozproszone, jak zwykły piasek.