523 Shares 5021 views

Czy mogę korzystać z solarium w bieliźnie: zasady, możliwości i zalecenia

Ze względu na stresującym życiu codziennym, a nie mniej ruchliwy weekend, wielu ludzi nie ma możliwość chłonąć promienie. W związku z tym solarium jest od dawna jednym z typowych rzeczy dla tych, którzy lubią piękne i równomierną opaleniznę.

Wiele osób zastanawia się, czy można korzystać z solarium w bieliźnie. Oczywiście, jest to możliwe, to wszystko zależy od preferencji odwiedzającego w tej sprawie. Jeśli dziewczyna lub młoda osoba chce opalać się na całym ciele, ubrania lepiej usunąć. Jednak nie jest to konieczne. Więc to jest możliwe, aby korzystać z solarium w pralni? Tak. I dla ludzi, którzy mają już 30 lat, obecność ubrania zaleca się, aby chronić delikatną skórę.

Więc wyobraź sobie, że planowane podwyżki w solarium po raz pierwszy. Jak prawidłowo opalać? Kto powie, ale najpierw spojrzeć na zalety tej procedury.

Jakie są korzyści z solarium?

Główną zaletą solarium – dyspozycyjność przez cały rok. Jest to o wiele łatwiejsze do zapisania się do wielu sesji odwiedzić tę instytucję, niż lecieć do opalania się w gorących krajach. Zwłaszcza, że wakacje za granicą znacznie droższe, więc solarium jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą wyglądać opalona przez cały rok.

Ze względu na działanie promieni ultrafioletowych, które działają na osoby podczas sesji opalania, organizm zaczyna produkować intensywne witamina D. Już dawno udowodniono, że solarium zapobiega chorobom u ludzi, takich jak osteoporoza. Wchodzi on w wyniku braku wapnia w organizmie, co pomaga zapewnić osoby z witaminą D.

Spełnienie wszystkich przepisów niezbędnych do prawidłowego opalania, chroni skórę trądzik i łuszczycę. Ponadto promienie UV są w stanie zapobiec utracie włosów i chronić osoby z nadciśnieniem tętniczym.

Całoroczne solarium zapewnia niezawodną ochronę przed chorobami układu oddechowego człowieka. Fakt, że promienie ultrafioletowe może zabijać bakterie. W związku z tym człowiek staje się całkowicie chroniony. Szczególnie ważne staje się podczas epidemii, które występują najczęściej w offseason.

Solarium pozytywny wpływ na cały organizm. Prawidłowo przeprowadzona procedura może zmniejszyć, a czasem nawet usunąć siatkę naczyń włosowatych pojawiający się na nogi i ręce.

Sztuczne opalanie jest w stanie sprowokować organizm hormonu odpowiedzialnego za dobry nastrój. Tak, że solarium jest nie tylko korzystny wpływ na zdrowie, ale również przyczynia się być w dobrym nastroju.

Przed wizytą u lekarza

Nie powinniśmy zaniedbywać rady specjalistów. W pierwszej kolejności należy odwiedzić kosmetyczki i dermatologa, który może określić, czy solarium szkodzi skórze. Ponadto, osoby biorące jakieś leki należy zawsze skonsultować się z lekarzem przed pójściem do solarium.

Kobiety w ciąży i karmiące piersią muszą również zrozumieć, że powinni trzymać się na sztuczną opaleniznę. Inne przeciwwskazania:

  • choroby skóry,
  • wiek poniżej 15 lat,
  • zaburzenia czynności wątroby, serca i układu oddechowego.

Solarium bez zgody lekarza może sprowokować nasilenie choroby. W związku z tym, każda osoba powinna zrezygnować z opalania podczas zakazu lekarzy.

Instytucje Renoma – ważnym czynnikiem w wyborze

Lepiej wybrać pokład słoneczny z dobrą reputacją. Wszyscy pracownicy powinni być świadomi prawidłowego opalania i być w stanie przekazać te informacje do użytkowników. Ponadto profesjonalni eksperci są zobowiązani do przygotowania się do każdej osoby indywidualny program wizyt w solarium, które wezmą pod uwagę wiek i rodzaj skóry klienta.

Istotna jest także jakość lamp zainstalowanych w solarium. Dlatego instytucje cenią swoją reputację, zawsze chętnie udzieli wszystkie certyfikaty potwierdzające wysoką jakość sprzętu. Fakt, że lampa musi być regularnie zmieniane, inaczej opalania sesji jest w stanie zaszkodzić skóry i całego organizmu człowieka.

Jak opalać się w solarium? Zasady i wytyczne

1. Obowiązkowa ochrona ciała. Po pierwsze, konieczne jest, aby ukryć włosy pod czapką i szalikiem, aby zapewnić, że nie wysycha. Po drugie, należy chronić narządy wzroku, gdyż należy umieścić na specjalnych okularów. Warto też, aby chronić usta, zmuszając je do ciała. Po trzecie, należy zdjąć całą biżuterię z ciała, a także pomyśleć wcześniej o metodzie garbowania. Czy to możliwe, aby korzystać z solarium w pralni? Tak. Jeśli w trakcie sesji, klient będzie w bieliźnie, to koniecznie musi być szyte z tkanin naturalnych. Jeśli tak nie jest, to należy zakupić Stikine (jednorazowe talerze), które chronią sutki. W obecności tatuaże na ciele są one zalecane w leczeniu szczególnych środków.

2. Prawidłowe przygotowania skóry. Przed garbarstwie nie może iść do sauny i łaźni, a także umyć wodą z mydłem. Poza tym nie wolno robić usuwanie włosów, złuszczanie, nie można stosować kremy, woda toaletowa, oleje i dezodoranty. Najlepiej jest wziąć prysznic przed pójściem do salonu, używając łagodnego pianki do pływania. Można również nie powinni odwiedzić solarium z makijażem, jak pod wpływem kosmetyków UV mogą powodować alergie. Przed rozpoczęciem sesji garbowania, należy traktować ochrony przeciwsłonecznej skóry, która jest przeznaczona do opalania w solarium.

Szczególnie skóry, które należy wziąć pod uwagę podczas wizyty w solarium

Zorientowaliśmy się, jak korzystać z solarium. Reguły, które mamy opisane powyżej, opisują szczegółowo wszystkie funkcje. Ale musimy porozmawiać o Yeshe i funkcji skóry.

Wszystkie osoby jest inaczej. Dlatego opalaniu mogą udać się do każdej osoby szybciej lub wolniej. rodzaje:

  • śródziemnomorskim stylu – sam ma ciemny odcień skóry, jej piegi są całkowicie nieobecne. Oparzenie słoneczne u osób z takimi skóra bardzo szybko spada;
  • Europejski ciemny typ. Tan szybko bez obawy przed erozją, może osoby, których skóra jest trochę ciemny odcień;
  • Europejski typ lekki. Ludzie, którzy mają jasną skórę bez piegów, podatne na erozję. Dlatego powinny one ograniczyć liczbę sesji i czasu ich trwania;
  • Celtic typu. Jeżeli dana osoba ma dużo piegów, a kolor skóry jest jasnoróżowe, a następnie wizyta w solarium może niekorzystnie wpłynąć na stan skóry właściwej. Skóra jest prawdopodobnie zmieni kolor na czerwony i palone przez, więc opłaca się być ostrożny ze sztuczną opaleniznę.

wniosek

Teraz, gdy wiesz, jak uzyskać doskonałą opaleniznę w solarium. Sekrety i sztuczki, które zostały opisane w artykule pomogą Ci osiągnąć pożądany. My także zorientowali się, jak mieć opaleniznę dziewczęta z różnych rodzajów skóry. Jednak znamy odpowiedzi na pytanie, czy ekscytujące, aby korzystać z solarium w bieliźnie. Jak widać, jest to możliwe, a niektórzy ludzie nawet konieczne, aby chronić skórę.