364 Shares 2498 views

Dieta dla suszenia ciała dla mężczyzn. Wskazówki

Dziś sportowcy ciało suszenia staje się coraz bardziej popularne. Obejmuje ona zestaw środków do redukcji tkanki tłuszczowej w organizmie, aby położyć większy nacisk na mięśnie.

Co jest organem suszenia?

Podczas wykonywania treningu siłowego lub treningu aerobowego w organizm zaczyna dominować anabolizm, co sprawia, że proces odchudzania i budowania mięśni w tym samym czasie niemożliwe. Ale wiele osób chce pokazać piękno ciała, a często nie jest łatwe ze względu na podskórnej warstwy tłuszczu. W takich przypadkach, dieta dla suszenia ciała dla mężczyzn staje się koniecznością.

Czym jest suszenie?

Niektórzy ludzie uważają, że suszenie jest procesem usuwania wody. Jest to błędne stwierdzenie. W rzeczywistości do suszenia – jest odmowa węglowodanów korpus, który stymuluje rozpad tkanki tłuszczowej. Schnięcie umożliwia organizmowi utratę masy i budowy beztłuszczowej masy ciała.

Posiłki na suszenie

Suszenie potrawy ciała dla mężczyzn ogranicza ilość tłuszczów i węglowodanów w diecie, tak to się nazywa glycoprivous lub keton. Jest to bardzo szkodliwe dla organizmu, zwłaszcza w niezgodności z przepisami. Lepiej nie używać żadnych spalaczy tłuszczu, ponieważ niekorzystnie wpływać na zdrowie. Jeśli nie korzystają, a następnie suszenie będzie wymagać przestrzegania dość ścisłej diety, której podstawą będzie musiał być łatwo przyswajalne białko. Ale odrzucenie węglowodanów żywności nie powinny być ostre, ale miękkie i niekompletne.

Przeciwwskazania

Nie powinniśmy uczynić suszenia ciała jeśli:

  • ciężarnych lub karmiących piersią;
  • cukrzycę;
  • choroby nerek;
  • Masz chorobę żołądka lub trzustki;
  • Masz chorobę jelit lub chorobą wątroby.

ciało suszenia. Menu na tydzień

Po osuszeniu ciała menu będzie nieco inny od zwykle. Spróbuj pić więcej zielonej herbaty lub imbir bez cukru, jak zwykle czysta woda. Ideałem byłoby 6-7 jednorazowy posiłek dnia. Twoja dieta powinna zawierać następujące produkty.

1. Podstawowe. Mogą być spożywane w dowolnej ilości, ale starają się marynowane im tak mało jak to możliwe:

  • jaj;
  • gotowany filet z kurczaka lub kalmary;
  • pieczone lub gotowane chudego białą rybę.

2. Źródła węglowodanów:

  • ogórki, warzywa, kapusta;
  • gryczana, płatki owsiane.

Ogólnie rzecz biorąc, każda dieta do osuszania ciała dla mężczyzn składa się z 5 głównych okresach:

1 cykl trwa od 2 do 3 tygodni. W tym czasie należy jeść jak najwięcej białka i węglowodany mogą być tak małe jak to możliwe.

2 Okres – diety o niskiej zawartości węglowodanów. To trwa od 4 do 6 tygodni. Proporcja tłuszczu w diecie powinna być 10-20% i 50-60% białka. Wszystko inne to się węglowodany.

Okres 3 – węglowodany dieta. Czas trwania tego okresu zależy wyłącznie od oczekiwanych wyników i stanu zdrowia, ale nie czują się zbyt długo. Zawartość białka powinna być zwiększona do 80%, a węglowodany zredukowana do 10%, tłuszcze 20.

4 Okres – „wymywania” wody. Produkty w tym czasie powinna korzystnie być białko, destylat wody. Weź ten okres nie powinien być dłuższy niż tydzień.

5 Okres – węglowodan rozładunek, trwa kilka dni i pozwala przywrócić pierwotną objętość mięśni.

Ale nie zapominajcie, że diety dla mężczyzn suszenia organizm po prostu reprezentuje jeden ze sposobów zarabiania mięśni więcej ulgę i nie korzysta ciało. W rzeczywistości, suszenie – jest „strojenie” ciała w dość krótkim czasie.