412 Shares 5747 views

Obsługiwanie w zakresie księgowości

Myślę biznesmeni zgodzą się ze mną, gdy powiem, że książka utrzymywania dużego personelu specjalistów – niedopuszczalne luksus dla małej firmy. W tym przypadku, obsługa księgowa jest wygodnym sposobem na zawartość różnych dokumentów w celu dostarczania raportów (oczekiwane). Szczerze mówiąc, rachunkowość zawsze najsłabszym ogniwem w naszej firmie. Pewnego dnia, zmęczony, nie zatrzymując się trudności z funduszy, nie mam już postanowił zaoszczędzić na księgowości. Wciąż nie może zapłacić rachunki, nawet jeśli będę musiał szukać wsparcia wyspecjalizowanej firmie świadczącej usługi księgowe. Jak się okazało, to nie jest zbyt drogie, pomimo faktu, że treść 2 stałych ekspertów Mam wydatkowanej dużo więcej niż ja spędzają dziś coraz usług poza firmą.

Teraz nie jestem przyzwyczajony się martwić o jakość dokumentów księgowych. Nawet wtedy, kiedy nie będzie nieodwracalna, to zawsze jest to możliwe do wykonania rachunkowość odzyskiwania za dodatkową opłatą, oczywiście. Całe szczęście, że nie ma takiego wymogu na dziś. Proces przywracania konta – żmudnych prac, a zatem wiele warte, ale czasami po prostu nie zrobić wyjście.

Ale wracając do dzisiejszej sytuacji. Nie lubię niespodzianek, co mogą one być tak, że kilka razy w roku używany zamówić audyt w firmie. Nie zawsze, ale nadal pozwala na wyświetlanie niepowodzenia audytu i niebezpieczeństw w zapisach księgowych. Audyt i wielokrotnie pomógł mojej firmy, aby uniknąć poważnych sankcji ze strony służb publicznych. Ogólnie rzecz biorąc, kontrola prewencyjna jest ważna, ponieważ pozwala uczyć się na własnych błędach, bez trudnych skutków. Po przejściu 4D audytu, sam zaczął skupiać się na księgowości, który pozwala mi bardziej efektywnie wprowadzać funkcje administracyjne.

Wiele audyty kontrolne – brzmi jak oskarżenie. Nie należy bać się tego. Jeśli pozwolić jej odejść, to będzie dużo trudniejsze, kiedy nadejdzie czas, aby sprawdzić czy środki podatkowe. To jest moja opinia, ale uważam, że jest poprawny! Uwierz mi przedsiębiorców zgodzi gdybym stwierdzić, że księgowych duży zespół specjalistów – brak możliwości dla małych firm. W tej sytuacji, Usługi księgowe uważa się za bardziej wygodna opcja dla utrzymania różnych dokumentów w porządku. Szczerze mówiąc, co stanowi wadę konsekwentnie pozostawał moim towarzystwie. Pewnego dnia, zmęczony, nie zatrzymując się trudności z organami podatkowymi, zdecydowałem się nie starają się zaoszczędzić na księgowości. Wciąż nie mógł zapłacić księgowych, ale mógł udać się do wsparcia wyspecjalizowanych firm świadczących usługi księgowe. Okazało się, że jest tani, pomimo faktu, że utrzymanie dwóch specjalistów jednostkach pełnoetatowych miesięcznie bym wydatkowanej wiele więcej niż mam wydatki do tej pory z usług innej firmy płacą.

Teraz nie jestem przyzwyczajony się martwić o jakość dokumentów księgowych. A kiedy będzie coś nieodwracalnego, zawsze mogę odzyskać konto dla pewnej zapłaty, oczywiście. Dobrze, że jeszcze nie powstaje konieczność, śmiem sądzić, że nie będzie kontynuowany. Proces przywracania konta – ciężka praca, więc jest to drogie, ale czasami nie ma wyjścia.

Chociaż zwracamy się do dzisiejszej sytuacji. Nigdy nie lubił niespodzianek, dlatego regularnie zamawiania kontroli w firmie. Rzadko, ale nadal pozwalają audyty, aby pokazać błędy i potencjalne zagrożenia w zapisach księgowych. Audyt i wielokrotnie pomógł mojej firmy, aby uniknąć przerażające kary od organów regulacyjnych. Ogólnie rzecz biorąc, kontrola prewencyjna jest potrzebna, ponieważ pozwala uczyć się na własnych błędach, bez trudnych skutków. Po przejściu 4-D takie kontrole, zacząłem rozumieć, rachunkowość, która pozwala mi funkcję znacznie skuteczniej rukovoditelnye.

Od pewnego obowiązkowego audytu – to brzmi jak oskarżenie. Nie należy bać się tego. Jeśli pozwolisz rzeczy wziąć swój bieg, będzie znacznie trudniejsze, gdy przychodzi czas, aby sprawdzić podatku. To jest moja opinia, chociaż jestem przekonany, że jest poprawny!