426 Shares 9558 views

Jak dostać się do biura zatrudnienia?

W życiu wszystko może się zdarzyć – i wzloty i upadki. Jedną z takich sytuacji jest utrata pracy. Naukowcy udowodnili, że po raz pierwszy po tym jak został zwolniony, dana osoba jest w stanie depresji, a następnie trzy miesiące później rozpoczęła działalność twórczą, ale sześć miesięcy później jest adaptacja do sytuacji. Dlatego też, zanim dostaniesz się do Giełdy Pracy, która jest bardzo realna perspektywa staje się „przewlekłe” bezrobocie, powinniśmy zdefiniować kierunek działania mające na celu znalezienie nowej pracy.

Powody, dla których ludzie często zwracają się do Giełdy Pracy, można wymienić dwa. Oczywiście, głównym powodem jest poszukiwanie pomocy w znalezieniu odpowiedniej pracy. Wtórny powodem, że niektórzy bezrobotni czasami staje się głównym, jest uzyskanie świadczeń dla bezrobotnych. Przed wstać do Giełdy Pracy, pożądane jest, aby decydować o sobie, jaki rodzaj pracy będzie wyrazić zgodę. Być może, że płaca minimalna będzie znacznie więcej niż korzyści, które oferują na rynku.

Od kwoty wypłaconej pomocy bezrobotnym wpływa pensja, która jest pobierana w ostatnim miejscu pracy, okres pozostawania bez pracy i charakteru regionu. Korzyść ta może wynosić 2-5 tysięcy rubli. Ta niewielka kwota jest obliczana w celu zapewnienia, że ludzie znaleźli się bez wynagrodzenia, pozostał bez ochrony państwa i był w stanie znaleźć przyzwoitą pracę. Ale jakie pieniądze nie zapłacili pośrednictwo pracy, na pewno nie będzie zbędne. Na jakie dokumenty są potrzebne, aby dostać się do Giełdy Pracy, najlepiej opracować na giełdzie sama w regionie. Fakt, że istnieją pewne niuanse, które mogą być wcześniej zadzwonił do wymiany ekspertów, uczyć się w każdym regionie na Giełdę Pracy. Nie dostać się do sytuacji, gdzie po przybyciu do wymiany pracy jest to, że zarejestrować się jako osoba bezrobotna może nie, jak dotychczas wymaganych dokumentów dodatkowych lub świadectw.

Znacznie łatwiej i szybciej będzie można zarejestrować się, jeśli wstępnie określić, jakie dokumenty są potrzebne, aby dostać się z powrotem na giełdzie. Świadczenie wszystkich usług pośrednictwa pracy jest regulowany przez odpowiednie prawo federalne. Rejestracja bezrobotnych jest wyłącznie ich miejsce zamieszkania.

Główne dokumenty, które są wymagane do rejestracji uznaje się za paszport, dokument historię zatrudnienia i edukacji. Przed wstać do Giełdy Pracy, obywatele, którzy mają niepełnosprawne, oprócz głównych dokumenty są wymagane w celu zapewnienia dodatkowego programu rehabilitacyjnego, które zostały otrzymane od komisji lekarskiej.

Biuro bezrobocie czasami traktuje obywateli w skoroszycie, które mają wpisy w językach obcych. W tym przypadku, przed powstaniem wymiany pracy, są zobowiązani do samodzielnego odnoszą się do tłumacza i przetłumaczyć wszystkie rekordy w języku rosyjskim. Następnie otrzymaną Tłumaczenie musi być poświadczone notarialnie. Jeżeli wymiana Pracy kieruje obywatela, który po raz pierwszy szuka pracy, to nie jest on zobowiązany do złożenia książkę pracy oraz zaświadczenie o przeciętnych zarobków.