142 Shares 7784 views

Kilka odpowiedzi na pytanie dlaczego komputer nie widzi telefonu

To nic nowego, telefon komórkowy, czytnik kart pamięci urządzenia – tak zwane dyski flash. Nawet wręcz przeciwnie, wydaje się proste mobilka teraz rzadkość, nawet wtedy, gdy telefon jest używany tylko do wykonywania połączeń telefonicznych i pisania wiadomości tekstowych. Warto oddać hołd postęp w mikroelektronice: Wydajność procesora jest coraz większa, a wielkość urządzenia – mniej. Niemniej jednak, pomimo ciągłej poprawy programowych i sprzętowych urządzeń, często właściciele smartfonów, smartfony i tablety rodzi się pytanie: „Dlaczego mój komputer nie widzi telefonu?” W tym artykule postaramy się na nie odpowiedzieć. Początku, nowe modele pojawiają się codziennie, więc uniwersalnym oświadczenie w sprawie działań, które należy wykonać, jeśli komputer nie widzi dysku flash USB jest włożona do telefonu, to jest mało prawdopodobne, aby kiedykolwiek zostać napisane.

karty flash komórkowego

Przed utworzeniem fora tematów „dlaczego komputer nie widzi telefonu”, upewnij się, że problem naprawdę istnieje. W przeciwnym razie może znaleźć się w niezręcznej sytuacji, gdy z powodu niektórych małych rzeczy, za które właściciel nie zwracał uwagi, rośnie panikę. Na przykład, telefony Samsung są znane, aby uzyskać dostęp do komputera do pamięci flash, należy wcześniej aktywować tę funkcję w menu System urządzenia. Więc najpierw trzeba ustalić, czy karta flash przez drut telefonu jest postrzegane. Jeśli jest włożona do automatu, ale system nie jest pokazany, częstą przyczyną tej awarii jest błąd połączenia. Niektóre telefony na kartę MicroSD stał się złapać w gniazdo czytnika kart, konieczne jest „utaplivat” w organizmie w znacznej odległości. Jest oczywiste, że gdy pamięć flash nie jest wykrywany przez telefon, należy najpierw wymieni go lub poprawnie podłączyć, a dopiero potem szukać odpowiedzi, dlaczego komputer nie widzi telefonu. Warto zauważyć, że nowe karty microSDHC mogą nie być kompatybilne ze starszymi urządzeniami, obliczonych dla poprzedniej generacji dysków tego typu.

Podłączanie do komputera

Pytanie „dlaczego komputer nie widzi telefonu”, bardzo często przez użytkowników, po raz pierwszy do czynienia z konkretnym smartphone systemu operacyjnego. Fakt, że każdy z nich ma swoją własną metodę synchronizacji. Większość telefonów działających na Javie, zostały podłączone jest prosta: koszt podłączyć specjalną końcówkę kabla USB, a komputer jest na ekranie pojawi się komunikat dialogowe z monitem o wybranie trybu urządzenia. Może to być kamera, debugowanie, przechowywanie i tak dalej. „Napęd” należy wybrać jest oczywiste, że z takiej listy.

Ale system Android jest mniej przyjazny. Przy pierwszym podłączeniu kabla, nic się nie dzieje. niektóre ustawienia muszą być wprowadzone do eliminacji tego oburzenia. Po podłączeniu, trzeba w menu telefonu, naciśnij przycisk „Ustawienia”, wybierz „Aplikacje” oraz „Rozwój”. «Ustawienia USB” należy tutaj pokazane. W wyświetlonej listy wybór jest jasny – „Zapisywanie na USB». Po tym, być może trzeba zainstalować sterowniki urządzenia znalezionego w systemie. Należy pamiętać, że czasami telefon uparcie ustalona, choć bez zmian w ustawieniach użytkownika zostały dokonane. W tym przypadku trzeba przywrócić telefon do ustawień fabrycznych za pomocą menu (dane zostaną zniszczone).