236 Shares 5576 views

Calico cat – zwierzęta, które przynoszą szczęście do domu

Wielu ludzi kocha koty. I wielu z nich to miłośnicy oryginalnych szylkret kotów. Ale niewielu wie, że ludzie kochają perkal kot cieszył się w czasach starożytnych.

Na przykład Japończycy od dawna utrzymuje się na statkach takich kotów, aby uspokoić i uspokoić bogów wiatrowych. W przypadku, gdy dochodzi do statku nadal problemy, kot został złożony w ofierze. W kulturze współczesnych Japończyków również kot bawełniane są uważane przynosi szczęście – to Maneki-Neko – wzruszającą kota z podniesioną łapą na powitanie.

W Stanach Zjednoczonych, koty te nazywane są pieniądze, najwyraźniej wierząc, że mogą one przynieść do domu bogactwa. Nawet jeśli nie ma takie zwierzęta będą z pewnością stać kochający i wierny zwierzęta domowe.

Niektórzy muzułmanie wierzą, że perkal kot jest w stanie uratować swój dom przed pożarem. Skąd takie założenie, trudno powiedzieć. Ale jedno jest pewne – te koty są niezwykle rzadko, ze względu na ich kolor – jest anomalią genetyczną, która jest trudna do uzyskania celu. Rzadkość tych kotów jest spowodowane faktem, że, co do zasady, kolor trójkolorowy jest typowe dla samic. koty pokrzywnik są niezwykle rzadkie i niemal zawsze są one bezpłodne z powodu genów, które determinują kolor żółwiowe, związany z chromosomem X, który jest odpowiedzialny za seks przedstawiciela kota.

Trójkolorowy mogą być typowe dla wielu gatunków, szylkret kotów jest niemożliwy do sklasyfikowania któregokolwiek rasy. Jednak najczęściej znajdują się one wśród Persów i amerykański krótkowłosy rasy. Calico Cat te i kilka innych gatunków może nawet spełniać standardy wystawy i zdobywać tytuły.

Pojawienie się koloru trzech kolorów jest bardzo trudne do przewidzenia, więc te koty są tak rzadkie. Zwiększyć prawdopodobieństwo trójkolorowy kociak w miocie może, składając kot z czarnym i czerwonym kolorze, jednak wielkich rodziców znaczenie seksu, a jeszcze częściej. Jeszcze częściej zdarza się przez przypadek, gdy właściciel kota nie spodziewałem wygląd ulubionej potomstwa.

W związku z tym kotem oryginalnego koloru, jeśli nie ścigać rodowód, jest dostępny za darmo lub za niewielkie pieniądze, pomimo rzadkości. Oczywiście, niektóre bawełniane kot będzie drogie, ale co do zasady, w tym samym czasie są także hodowane, kolor w tym przypadku rzadko się liczy.

Innym ciekawym faktem – niemożność zapisania trzech kolor kota z jej klonowania, ponieważ nie tylko kolor futra, ale genotyp tych kotów jest dość oryginalny. Mimo to, czym są tajemnicze stworzenia – perkal kotów. Zdjęcia kotów różnych kolorach szylkret obfitują w Internecie, bo te koty są dosłownie pławiąc się w miłości właścicieli – miałby taką rzadką zwierzaka!

Niezależnie od koloru futra kotów należy pamiętać, że jest to przede wszystkim czuły towarzysza i przyjaciela, który powinien być pod opieką, ale także nie zapomnij zabrać ze sobą. Jest to istota żywa, można powiedzieć, osobowość, jak od dawna wiadomo, że koty różnią się niezwykły umysł. Dlatego konieczne jest, aby odnaleźć swojego zwierzaka wspólny język do wieloletniej przyjaźni dał radość dla obu stron.