740 Shares 5918 views

Dekoracji wnętrz: kwitnący kwiat pokoju dla dzieci do wyboru

Kwiaty doniczkowe – to wspaniała okazja do renowacji wnętrza, uczynić swój dom bardziej wygodny, piękny i wesoły. Świeże żywo zielony, jasne kolory poprawiają nastrój, wzmacniać i promować estetyczną stronę jednostki, czyste powietrze, leczy atmosferę, nawiązać komfortowe środowisko, dobre środowisko psychologiczne. Oczywiście, dobór kolorów do wnętrza należy podchodzić ostrożnie. Należy zwrócić szczególną uwagę, aby dostarczyć potrzebną zielonych przyjaciół pokoju dziecka.

przystojny Abutilon

Bardzo ładny, oryginalny kwitnący kwiat pokój, którego dziecko jest szczęśliwy na osiedlenie się między sobą na parapecie – megapotamsky Abutilon. Ta roślina przetrwa również w małych pomieszczeniach, gdzie dużo słońca i światła, i to jest właśnie to, a powinien być pokój dla dzieci! Specjalna pielęgnacja Abutilon nie wymaga, oprócz tego, że do ochrony przed bezpośrednim działaniem promieni upalny dzień, roczna przesadzania. Przez podlewania kwitnienie umiarkowany pokoju kwiat używane w słowie, to sąsiad nie uciążliwe. Ale ile radości i rozkoszy dziecko spowoduje pojawienie się swojego zwierzaka! Po instalacji jest naprawdę zaskakujące i uderzające egzotyczną urodę. To małe krzew (około 50 cm wysokości). Gałęzie zwisają wdzięcznie. Kwitnący kwiat pokój pokryty bogatą zielonych liści soczysty. Specjalny urok daje Bush kwiaty sami: są one w kształcie dzwonów nasyconych czerwone i pomarańczowe odcienie. Przy dobrej opiece cała roślina jest pokryta nimi, przypominający mały choinka. Oprócz funkcji estetycznej to kwitnące kwiaty pokój jest bardzo orzeźwiający w powietrzu w pomieszczeniu, oczyszcza je intensywnie pochłaniające dwutlenek węgla i wypełnienia tlenu.

niebieski lilia

Kolejny miły, atrakcyjny Houseplant, co jest bardzo wygodne, aby być w pokoju czuć twój syn lub córka – czy Nile niebieską lilię. Jeśli są Państwo zainteresowani w nazwach naukowych kwitnienia roślin doniczkowych, a nazwa ta brzmi jak „parasol Agapant”. Wygląd przypomina krzew ozdobnych traw: wąskie liście, wydłużone, długie łodygi. Piękno tkwi w zakładzie kwiatów, zaskakująco delikatne, elegancka forma, zebrane w bujne kwiaty. Wazon z lilii chłodzie dekoracji przedszkola i będzie źródłem radości i podziwu dla dziecka. Zakład należy podlewać w rozsądnych ilościach i kilku pritenyat w wielkim upale. Kwiat skromny w tym sensie, że jest dobrze i w ciepłym i chłodnym miejscu.

Królowa begonia

Wśród roślin ozdobnych wewnętrznych zajmują szczególne miejsce begonie. Ze względu przydzielone do olejków eterycznych, są one doskonale podnoszą witalność organizmu, oczyścić energię pokoju. Aromat i łodygi są bardzo przydatne dla wielu różnych chorób układu oddechowego. Dlatego wymieniając pokój kwitnących kwiatów (zdjęcie, nazwa zestawu) nie może zapomnieć o tej wspaniałej dekoracji. Po begonii nie jest za nic nazywany królewskim! Daleki krewny „Kalachikov” z nimi, że dawno temu wziął zaszczytne miejsce w parapetach miejskich i wiejskich. Duże kolorowych liści, świąteczny wygląd kolorów – wszelkiego rodzaju jeśli piękno podkreśla, jak dobrze jest i jak można go przekształcić najzwyklejszym pokój w wykonaniu elegancji i komfortu. Rozmnażane begonia ścinki, lubi podlewania lekkim i średnim oraz doskonale trafia w sąsiedztwie z innymi roślinami doniczek.

Rozcieńczyć w więcej kolorów, i można zobaczyć, jak radość i przyjemność być w domu!