653 Shares 4113 views

Poduszka Sowa z rękami: a wzór obwód

Kocham do dekoracji wnętrz? Chcesz stworzyć jakiś modnym dodatkiem? Poduszka Sowa nadal jest u szczytu popularności. Niech symbol mądrości i mieszkają na swojej kanapie. Ułatwiają. Istnieje kilka opcji, z którego można obsługiwać nawet początkujący. Są one przedstawione w pierwszej kolejności. Wybierz dowolny wzór, aby tworzyć piękno do sypialni lub salonie.

Najprostszym poduszka-sowa

Opcja ta jest wykonana ze zwykłego prostokąta lub kwadratu, to uszyć skomplikowany trójwymiarowy kształt i odkręcić go od złej stronie na przedniej stronie nie trzeba. Z produkcją kwadratowy nawet poradzić sobie uczennica dziewcząt podczas wykonywania taktykę.

Bez większych trudności będziesz miał doskonałą poduszki sowa. Wzór jest bardzo prosty, z ich rąk. System działa w następujący sposób:

 1. Wytnij z tkaniny dwóch prostokątów (kwadrat), wielkość przyszłości rozważa naddatek szwu. Można zrobić jeden kawałek, ale złożone, gdy materiał pozwala. W tym przypadku jeden koniec nie trzeba prostrachivat, jak nie będzie pasować.
 2. Wycięte elementy dekoracyjne z plastrów o różnych kolorach. Musisz oczy, dziób, skrzydła. Wszystko to łatwo zrobić bez żadnych wzorów. Chociaż, jeśli nie wierzysz w siebie, zrobić szablon papieru, a następnie okrążyć je na tkaninie.
 3. Kiedy wszystkie elementy są wycinane, przymocować je za pomocą szpilek lub polewanie wątek w odpowiednich miejscach przód poduszki.
 4. Przeszyty szew szczegółowo zigagoobraznym nie rozlać krawędzi podczas pracy. Można użyć szmatki, która nie „rozprzestrzeniania”.
 5. Gut-bolesnym artykuł wewnątrz. Państwo dokonać boczne szwy. Nie zapomnij zostawić otwór otwarty do farszu.
 6. Gut-bolesnym artykuł na pierwszej stronie. Poprzez nezastrochennuyu często wypełnić „torba” miękkiego materiału. Wypełniaj poliester, pianki poliuretanowej, resztki plastrów, specjalnych wypełniaczy.
 7. Szyć ręcznie wstępnie zamocowanych kołki części otworów.

Wersja prostokątna z aplikacją

Proszę kliknąć na poniższy prosty pomysł. Trzeba będzie wykonać drugie, z drugiej jednak poduszek Sowa z rękami. Wzór jest stosowany jest taki sam jak w poprzedniej części.

Używane prostokątne dwie części: dla części przedniej i ruchu drogowego. Różnica polega na tym, że nie Sowa umieszczonych na powierzchni płytki w całości. Można zrobić całą historię Skład kilku różnych znaków śmieszne. Czy jak łatwiejsze. Zasada działania jest dokładnie taki sam, jak opisano powyżej.

Sowa poduszka z sovyatami

W celu dokonania takiego akcesorium, będzie wymagać więcej siły, cierpliwości, umiejętności i materiałów. Poduszka-sowa (wzór niej) jest wykonany z papieru, arkusza papieru, papieru milimetrowego lub jakikolwiek inny, który jest dostępny. Tkanina również wziąć ten, który jest w zasięgu ręki. Od zwykłej perkalu lub perkalu można uzyskać bardzo śmieszne kolorowe ptaki. Tak więc, najpierw do wytworzenia dużej sowy. Kolejność czynności jest następująca:

 1. Wykorzystaj wzór połówki szczegóły poduszkę.
 2. Weź szmatkę do podstawy i złóż go na pół.
 3. Wzdłuż linii zagięcia przymocować kołkami wykonanych w pierwszym etapie elementu tak, że klapka była centrum przyszłych poduszki.
 4. Kontury wzoru i wyciąć szczegół.
 5. Również to odbywa się na tylnej części wkładki.
 6. Wycięte oczy, skrzydła, dziób.
 7. Szyć elementów do przodu poduszki.
 8. Połączyć dwie połówki na lewą stronę i szyte przez obrysie niemal zamknięcia szew. Pozostawiając niewielki otwór wystarczający, aby włączyć urządzenie i napełnić syntetycznego wypełnienia.
 9. Gut-bolesnym, farsz.
 10. Ręcznie szyte dziurę. Lepiej jest to zrobić, gdy nie pojawi się w umyśle, na przykład dolną poduszkę.
 11. Małe sovyat robi podobny wzór. Mogą być takie same, jak sowa dużą kradzieżą (wzór proporcjonalnie zmniejszone) albo nieco inny kształt (do bardziej rozciągnięta, lub odwrotnie, wykonane w postaci kulek, które są łatwo formowane przez zastosowanie dużej ilości druku).

Twoja mała rodzina sowy gotowy.

Poduszka z kieszeniami

Chcesz być bardziej oryginalny? Skorzystać z tego pomysłu! Poduszka Sowa własne ręce mogą być szyte z kieszeniami (jedna lub więcej). Tam zazwyczaj umieścić pilota telewizyjnego, ale może zmieścić sporo sovyat. Praca odbywa się w taki sam sposób, jak w poprzedniej części. Różnica polega na tym, że na etapie pristrachivaniya dekoracji na przedniej poduszki trzeba uszyć kieszeń prostokąt, wstępnie wykończone krawędzie (górna lepiej test). Można podzielić je na dwie części, dzięki czemu pionowy szew w środku.

Dzieci poduszka-razvivayka

Do dekoracji pokoju dziecka i uczynić go interesująca gra, zrób jasną akcesoriów do niego. Poduszka-zabawka sowa dokładnie zachwyci dziecko. Wzory mogą być stosowane dowolne z zaproponowany powyżej. Znaczenie pracy jest rozpiąć skrzydła. Są one łatwe do wykonania na rzep. Ponadto, pomiędzy warstwami tkanki, z którym są wytwarzane, drogi materiał szeleszczące. Przyciski suit być rozpięty jak oczy. Do celów dekoracyjnych i rozwojowe Sew unzip lub oczka z koronek.

W takiej poduszki zabawki stosując różne faktury tkanin, a co najważniejsze, w jasnych kolorach. Jeśli wykonujemy coraz więcej sovyat, mogą wypełnić wiele wypełniaczy, tak aby dziecko mogło poczuć. Jeden footpad Sintepon umieścić na drugi małych perełek, w kamyki trzecich. Ta gra edukacyjna będzie użyteczne i przyjemne dla dziecka.

szydełkować

Ta poduszka-sowa wygląda również bardzo słodkie i piękne. Najprostszym sposobem, aby akcesorium opartego na kole. Sekwencja działania jest następująca:

 1. Produkuje dwie duże okrągłe dla części przedniej i tylnej poduszce.
 2. Również zrobić wymaganą liczbę punktów dla oczu.
 3. Uszy wykonaniem według schematu: wybrać żądaną liczbę ściegów kolumnę połączenia kolumna windy, dzianie rzędzie kolumn nakida z lub bez. Zmniejsz pętle wydatków w przeciwnych stronach koła w tych samych miejscach. Więc będą stanowić znaczną część trójkąta.
 4. W żaden sposób wykonać skrzydła.
 5. Połączyć wszystkie elementy w jedną całość. Można to zrobić za pomocą igły lub haczyka. Co wolisz.
 6. Kształt fasoli torba może być przypisane wyłącznie bez szczegółów przeszyciami. Odbywa się to w następujący sposób: najpierw pasowanie na okręgu, wówczas spadek jest przeprowadzane, a wykonane kilka rzędów z taką samą liczbą pętli (co odpowiada wielkości grubości poduszki), a następnie utworzenie drugiej rundy – również zmniejszenie liczby pętli. poduszki wypełniające będzie w tył centrum, a następnie krążyć dovyazyvaetsya, a nić jest zamocowana.

Dziane słodkie akcesoria do uzupełnienia pokoju i będzie przyciągać uwagę zwiedzających.

Widziałeś, że poduszka-sowa własnymi rękami jest dość prosta. Jeśli będzie to pierwszy raz, aby sprawdzić swoje siły, wybrać najłatwiejszą opcję. Wiedząc, jak szyć igłą kobiety pasuje dowolny podobał ten pomysł.