474 Shares 4299 views

Rhinoceros ( "Marvel"): pochodzenie, umiejętności i charakter wrogowie

Rhinoceros (Rhino) – fikcyjna łotr z komiksów, postać z filmu animowanego, kilku serii i dużej liczbie gier wideo. To jest tak popularny wśród fanów uniwersum, jest już w sprzedaży są dane Rhino ( „Marvel Selekt”). W rzeczywistości, to jest głównym wrogiem Spider-Mana, ale na jego drodze stanął i innych znaków.

biografia

Kiedyś mieszkał w Rosji. Ale ze względu na brak środków do życia Aleksey Sytsevich postanowił wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Chociaż oczekiwania nie zostały spełnione. Szybko zdał sobie sprawę, że bez wyższego wykształcenia, zawodu i dostępności przydatnych umiejętności, a jego rodzina nie jest bezpieczna. Więc oficjalnym pracy, nie mógł znaleźć. Ale do niego to jest często poproszony przez przedstawicieli gangów przestępczych, dużym wrażeniem jego budowy ciała i siły fizycznej.

Podobno Alex jest dobrze wykonywał powierzone mu zadania, po raz kolejny zainteresowany jego persona organizacji „bloku wschodniego”. Środkami obiecał mu dużą sumę pieniędzy, jeśli się zgodzi, aby uczestniczyć w ich eksperymencie. Alex zgodził się po wszystkich pieniędzy on potrzebuje. Potężny chemicznych i radioaktywnych nie tylko zwiększyć swoje właściwości fizyczne, ale również w znacznym stopniu zmienił wygląd. Stał się zabójca nazywany Rhino ( „Marvel”).

zdolności

Dzięki wątpliwej eksperymentu, zorganizowanego przez „bloku wschodniego”, Rhino otrzymał szereg cech bojowych. Teraz jego ciało jest pokryte grubą polimerowego kolorze, która chroni praktycznie z dowolnego uszkodzenia. Ogromne i ostry róg na czoło może przenikać grubych blach. Rhino „Marvel” dostał nadludzką siłę, wytrzymałość i szybkość. To może wytrzymać strzały z broni dużego kalibru, nieść skutki ekstremalnych temperaturach i poruszać z prędkością do 150 km / h.

Spiderman

Jego pierwsza praca w nowym obrazie zostało powiązane z porwaniem pułkownika Dzhona Dzheymsona – astronauta i Test Pilot, który wiedział za dużo tajemnic wojskowych. Rhino zawiodły tej misji, ponieważ w obliczu Spider-Man, który pokonał go i wyprostował się w więzieniu. On tylko tam przez długi czas.

Z powodu mutacji Rhino „Marvel” był trudnym więźniem. W końcu udało mu się uciec, a pierwszą rzeczą, postanowił zrobić – zemścić się na faceta w stroju pająka. Aby to zrobić, nawet współpracę z niektórych członków „Sinister Six”, ale ich związek jest ciągle nie powiodło się. Dlatego, Spider-Man zawsze pozostał jego śmiertelnym wrogiem.

Deadpool

nosorożec Man ( „Marvel”) doświadczył nienawiść nie tylko do pozytywnych bohaterów. Jego wrogiem może być każdy, więc gdy najemnik Deadpool, nazywany stanął na jego drodze, Rhino, nie wahaj się go zaatakować. Ale ta bitwa stracił. Mercenary używane „Pym cząstki” do kompresji, a następnie wysadzić go w powietrze.

Ale Rhino „Marvel” nie jest martwy. Ponadto, postanowił się zemścić, a gdy znalazł najemnika, zrobił to samo – wyciskane za pomocą cząstki Pym. Jednocześnie jest on przedmiotem podobnego ataku. Druga próba była nieudana – Deadpool pokonał złoczyńcę, nawet w ograniczonej formie.

chastener

Trzeba przyznać, że Rhino ponieważ jego przemiana popełnił wiele przestępstw, więc było tylko kwestią czasu, że dopaść Punisher. A kiedy ich spotkanie odbyło się, że prawie stracił życie. Kolejny termin z mściciela było jeszcze bardziej niebezpieczne. Punisher, udając barman zatrute Rhino (Marvel Comics) oraz kilka innych złoczyńców. Wielu, w tym Rhino, udało się przetrwać. Inne organizm nie mógł poradzić sobie z nim dostał się trucizny.

Jeden dzień w towarzystwie dwóch wspólników Rhino próbowali obrabować bank, niż ponownie zwrócił uwagę Punisher. Avenger zabił jego partnera, a potem wystrzelił rakietę w Rhino, ale aby zapisać Spider-Man. Jednak obaj są sparaliżowane syn uspokajający dart Krayvena myśliwym. Alosza Kravinof znana kolekcja animals-nadludzi, zabrał je do swojego ogrodu zoologicznego. Kiedy Punisher wytropił i pokonał Krayvena, puścił nosorożców, pomimo faktu, że na sumieniu śmierć wielu ludzi.

Nosorożec w Marvel Comics nie zawsze tak było. Tak, to było głupie, ale w tym samym czasie, dobrym człowiekiem. Po prostu w pewnym momencie w ich życiu Rhino wybrał złą drogę i zakończył się po drugiej stronie prawa. Niemniej jednak, nie był całkowicie czarny charakter, bo nawet takie bez skrupułów złoczyńców hunter, takie jak The Punisher, widział w nim coś dobrego. Pod koniec swego życia będzie punktem zwrotnym, który jest związany ze śmiercią jego żony, Oksana. To było wtedy, że postawił sobie straszliwą cel – spowodować cierpienie tak wielu ludzi, jak to tylko możliwe.

Shmutstitul – co to jest?
852 shares 8285 views
Pop Art wczoraj i dziś
95 shares 1223 views
Czym jest kolęda? kolędy ludowe
640 shares 8921 views