432 Shares 3270 views

HTC Desire 210 Dual SIM: opinie właścicieli, zdjęcie. Opinie o HTC Desire 210 Dual Sim (czarny)

Typowy low-end smartfon ze zwykłym zestawem funkcji – jest to HTC Pragnąć 210 Dual SIM. Recenzje tego urządzenia, jego specyfikacje sprzętowe i programowe zostaną podane w niniejszym materiale i szczegółowo omawiane.

nisza smartphone

Jednym z najbardziej atrakcyjnych smartfonów klasy podstawowej dzisiaj właśnie Desire 210. realizowany zestaw podstawowych funkcji, a nie ma nic zbędne, a szacuje się, do tej pory tylko 90 dolarów. Jest to doskonały smartfon dla tych, którzy potrzebują gadżet z podstawowym zestawem funkcji dla każdego dnia i przy minimalnych kosztach. Bardziej korzystne z praktycznego punktu widzenia, zakup HTC Desire 210 Dual Sim Black. Recenzje devaysa właścicieli powiedzieć, że w tej konstrukcji na powierzchni obudowy nie jest szczególnie zauważalny brud i zadrapania nie są tak łatwe do zauważenia. Ale biały wersja najlepszego dopasowania do słabej połowy ludzkości. On podkreślić indywidualność każdej kobiety lub dziewczyny. I używają smartfonów dokładniej.

rozwiązania konstrukcyjne

Jak już wspomniano, istnieją tylko dwie opcje kolorystyczne tym przypadku gadżetów: czarnym i białym. Największy popyt z nich wykorzystuje HTC Desire 210 Dual Sim Black. Opinie wskazują, że brud i zadrapania na niej nie tyle widoczne w postaci białego ciała. Panel przedni (jest wykonany z tworzywa sztucznego) urządzenia na wyświetlaczu 4 cali. Poniżej jest to płytka 3 przycisk sterowania, a nad nimi – słuchawka, zespół czujników i przednia komora oka. Na dolnej krawędzi devaysa otwór znajdujący się po prostu mówi mikrofon i wyświetlany na górnym boku portu do podłączenia zewnętrznego systemu audio. Mechaniczne przyciski sterujące (blokada ekranu, urządzenie regulacji głośności) znajduje się po prawej stronie urządzenia, oraz port mikroYuSB – po lewej stronie. Na tylnej okładce, oprócz logo producenta, jest tam również wizjer w kamerze głównej.

edytor

Skromny Chip entry-level 2-rdzeniowy stosowany w HTC Desire 210 Dual Sim. Opinie klientów emitują raczej niski poziom produktywności. Ale nic więcej należy się spodziewać z MT6572. Każdy z modułów obliczeniowych może działać w trybie ruchliwe przy częstotliwości 1 GHz. Jego rdzeń jest oparty na energooszczędnej architektury o kryptonimie „Cortex A7.” Ale wysoki poziom wydajności nie może się pochwalić. Okazuje się, że najbardziej wymagających zastosowaniach wysokiej jakości wideo i innych wymagających zadań po prostu nie będzie działać na tym urządzeniu. Ale codziennych zadań (przeglądanie różnych stron internetowych, czytanie książek, niewymagających żadnych zabawek, oglądania filmów, słuchania radia i muzyki), jest bardzo zdolny.

devaysa grafika

Jednostka ta należy do klasy budżetowej urządzeń i szczyci się o najbardziej aktualne, skromny TFT-matrycy. Rozdzielczość w tego typu smartphone nadal 480×800. Biorąc pod uwagę fakt, że przekątna ekranu 4 cale, a następnie wyróżnić poszczególne piksele nie są tak proste. Ta sama powierzchnia ekran dotykowy można obsługiwać tylko tylko dwie poprawki do jego powierzchni. Oddzielna karta graficzna nie jest wyposażony w inteligentny telefon, a funkcja automatycznego przetwarzania obrazu opiera się na CPU, co jest i tak nie może się pochwalić wysoką wydajność, ale również musi wykonać dodatkowe funkcje.

Jaki aparat w urządzeniu?

Wystarczy jakościową kamerę główną znajdującą się w górnej części tylnej okładki devaysa w HTC Desire 210 Dual Sim. zdjęcia, recenzje oraz filmy wyprodukowane przy użyciu głównego aparatu i przesłane na forach użytkowników, to po raz kolejny przekonany. Choć i dość skromny element pomiarowy 5 megapikseli, ale jakość zdjęć i filmów do zaakceptowania. Zdjęcia panoramiczne są praktycznie bez zarzutu. Jednak szczegółowe zdjęcia trudno będzie wyraźnie sfotografować – system AF nie ma tego urządzenia. Podobnie, brak oświetlenia nie pozwala główną komorę w ciemności lub przy braku poziomu normalnego oświetlenia. Maksymalne rozdzielczości obrazów na to 2592 do 1944 roku, a film jest nagrany w HD, czyli 720h1280. Jest też kamera skierowana do przodu. Czujnik ona tylko 0,3 megapikseli. Dlatego zdjęcia i wideo ona wytwarzana w obrzydliwej jakości. A dla „selfie” to też nie wystarczy. Jedynym powodem jego parametry są wystarczające, dlatego telefonii IP, czyli do połączeń wideo. Jakość obrazu nie jest doskonały w tym, ale to wystarczy do „Skype”, na przykład.

podsystem pamięci

Bardzo skromnie organizowane w podsystemie pamięci devayse HTC Desire 210 Dual SIM Black. Właściciele opinie przydzielić tej funkcji tego urządzenia. Warto także zauważyć, że im bardziej rzadko modyfikacja tego smartphone białej obudowy posiada taką samą ilość pamięci RAM, a dokładnie tej samej pojemności zintegrowanym napędem. Dokładniej, w sumie 512 MB pamięci RAM jest zainstalowana w tym gadżecie. Spośród nich tylko 200 MB, użytkownik może wykorzystać dla swoich potrzeb. Reszta jest zajęta przez system operacyjny i zastrzeżonych dodatek od HTC. Wydajność zintegrowanego napędu jest co najmniej 4 GB. Tak więc połowa z nich wypełniona zadanego programu. Oznacza to, że właściciel tego smartfona może liczyć tylko 2 GB, co nie wystarcza do wygodnej pracy. W rezultacie, bez karty pamięci do właściciela smartfona nie może zrobić. Odpowiednia szczelina jest ukryty za tylną pokrywą i znajduje się blisko do instalacji karty SIM. Jego maksymalna pojemność w tym przypadku może być 32 GB.

Bateria i autonomia smartphone

Bardzo skromne w tej baterii urządzenia. Jego pojemność wynosi 1300 mAh skromne. Dodaj do tego przekątna ekranu wynosi 4 cale i dwurdzeniowy procesor rozwiązanie (oprócz coraz efektywności energetycznej), otrzymujemy 2-3 dni pracy bez obaw o średnim obciążeniu. Jeśli wzrost intensywności stosowania urządzenia, po czym wartości te zmniejszają się 12-24 godzin. Ale w trybie minimalnego obciążenia, można rozciągnąć się na 4 dni. Jeśli poziom naładowania baterii będzie większa, rozmiar i waga urządzenia, które zasadniczo nie wpływa. Ale stopień autonomii gadżet byłby znacznie wzrosły, a następnie mogliśmy liczyć na 5 dni pracy na jednym ładowaniu baterii.

Lista interfejsów

Imponujący zestaw komunikacyjny posiada HTC Desire 210 Dual Sim. Liczba właścicieli przeznaczyć portów przewodowych 3,5 mm audiodzhek i mikroYuSB i bezprzewodowej „Wi-Fi”, „Bluetooth”, „ZHPS” i sieciami komórkowymi GSM i 3G standardy. W ogólności, wykaz interfejsów urządzeń pozwala rozwiązać każdy, nawet najbardziej skomplikowanych zadań związanych z transmisją danych.

oprogramowanie systemowe

System operacyjny „Android” służy jako oprogramowania systemowego, który zarządza i działa smartphone HTC Desire 210 Dual Sim. Recenzje oznaczać obecność wersji 4.2. Wydaje się, że zmiana nie jest konieczna, aby czekać do tego urządzenia muszą zadowolić się tylko to, co już tam jest. Na szczycie preinstalowanym oprogramowaniem systemowym powłoki BlinkFeed. Również w firmware bazowej Urządzenie zawiera takie składniki oprogramowania, jako zestaw aplikacji Google i klientów społecznych „Facebook” i „gwizdek”. Ustaw typowe mini-programów (kalkulator, organizer, kalendarz) jest również zainstalowany fabrycznie.

Liczba właścicieli

Oczekiwać fenomenalną wydajność nie pochodzi z HTC Desire budżet 210 Dual SIM. Recenzje wskazać swoje mierne opcje. Jednak jej parametry techniczne sprawiają, że łatwo rozwiązać większość codziennych zadań: słuchanie nagrań audio i stacji radiowych, oglądanie filmów i zdjęć, surfing różnych zasobów internetowych, czytanie książek, skromny zabawki i odtwarzać klipy z YouTube – ze wszystkim, że to urządzenie bez problemu radzi sobie , Dlatego z punktu widzenia funkcjonalności w tym telefonie nie ma żadnych niedogodności w związku, jak to jest pozycjonowanie się z producentem. Wyznaczone przyczyny pojemność baterii niezadowolenie i stopień autonomii urządzenia. Jednak, jak pokazuje praktyka, rozsądne podejście na jednym ładowaniu baterii może być rozciągnięta 2-3 dni. Tak, że ten problem może być rozwiązany przez ustawienia urządzeń i instalacji dodatkowego oprogramowania.

koszt

Wersja inteligentnego telefonu w czarnej obudowie będzie kosztować cię dzisiaj do 90 $. Droższe o 2-3 dolarów wart telefon komórkowy HTC Desire 210 Dual Sim White. Opinie użytkowników wskazują, że cena więcej niż uzasadnione. Przez stwierdzono 90 $ należy doliczyć koszt akcesoriów (futerał, Screen Protector, karty pamięci). W rezultacie, koszt devaysa nieznacznie wzrosnąć do około 100 $, ale będzie musiał ujawnić maksymalną pojemność tego gadżetu.

wyniki

Jako użytkowników, godnym reprezentantem entry-level inteligentnego telefonu jest HTC Desire 210 Dual Sim. Recenzje przydzielić jej dostępność. W rezultacie otrzymujemy świetny smartphone z dobrą funkcjonalnością na codzień w bardzo demokratycznym cenie. Jeśli potrzebujesz tylko taki gadżet, można bezpiecznie zwrócić uwagę na ten model od HTC.